Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Не знам от кога семплите и изчистени бели маратонки са "отвратителни"...

 

От когато се нацапат :lol: а именно около 2-3 седмици след като си ги купил... не че не нося и аз едни бели маратонки мръсни като цигански задник вече но го правя защото са ми удобни а не защото кой знае колко ме кефят - просто по-удобни от тях не мога да намеря и това е имаха от този модел само бели да им се не види. Иначе се перат всеки месец в пералнята но пак след 2седмици максимум заприличват на нищо :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Първо ми харесваше Suzuki Burgman 125, но всеки ме съветва, че скутерите не били стабилни и по добре било мотор. Все още мисля :)

Тъкмо в момента стягам един Бъргман, ако не си се отказала още когато го стегна - може и да се уредиш....

Link to comment
Share on other sites

Не мога да не се похваля как ми измиха колата. Изпиране на салона + всякакво измиване каквото се сетите. Даже ми сваляха и джантите за да ги измият по - добре. Ето снимка на двигателя.

 

Къде това бре!!! Казвай, че и на мен ми предстои "пълно пране" скоро :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да не е в Стефанов, че сигурно не навсякъде си позволяват да мият нови коли вътре?

 

Като се заговори за "цвички" аз съм си взел ей такива, който нямат нищо общо с показаните на миналата страница..:

 

51BCKmCB9XL._SS350_.jpg

41M1r61nCzL._AA280_.jpg

41BiYk8xM-L._SS350_.jpg

 

http://www.amazon.com/adidas-Mens-Jawpaw-W...e/dp/B000CFL0UC

Link to comment
Share on other sites

Не мога да не се похваля как ми измиха колата. Изпиране на салона + всякакво измиване каквото се сетите. Даже ми сваляха и джантите за да ги измият по - добре. Ето снимка на двигателя.

 

Браво, много добре е станало.Наистина казвай къде е това, че и аз искам да си изпера тапицерията най-вече :)

Link to comment
Share on other sites

За съжаление от около 20 само 5 стават - умряха ми батериите не навреме, пък и от ръка трудно се правят добри снимки...

Link to comment
Share on other sites

Пак сте оспамили темата и пак ще изкарам 2-3-ма в почивна седмица ми се струва :angry1

 

Ники, ти ще си първия с директна стандартна годишна отпуска от 15 дена. Имаш сериозна нужда ми се струва.

 

Member Joined Total Member Posts Posts Today % of today's posts :

 

w00x 5-December 02 7628 44 10.07%

 

Grimjaur 8-November 03 7429 26 5.95%

 

djadomraz 4-February 03 5862 22 5.03%

 

 

Как не ви заболяха ръцете??????

 

Edit by Midex: И аз ги забелязах снощи тези цифри, ама ми изглеждаха 'нормални' за хората, които са ги направили...само дядо Мраз ми се стори, че нещо се излага, но го отдадох на възрастта, а и предположих, че по малките часове ще навакса закъснението... :devil :bgrin:

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Къде това бре!!! Казвай, че и на мен ми предстои "пълно пране" скоро :laughing:

Свиваш в улицата която води към КАТ. От дясната страна има сервиз за газови уредби. По принцип всичко ремонтират, но са известни с газовите инжекциони. На около 100-150 метра след началото на улицата се пада. Нормално измиване от вътре и вън излиза 12 лева. Колата обаче свети след това. Изпирането на каквото се сетиш ми излезна 120 лева. Дори махна резервната гума за да измие и под нея. Изобщо няма нешо което да не беше изчистено. Препоръчвам ти го за всякакъв вид миене на колата.

 

Браво, много добре е станало.Наистина казвай къде е това, че и аз искам да си изпера тапицерията най-вече :)

За теб важи същото което написах по - горе.

Link to comment
Share on other sites

Случи ми се нещо, което не ми се бе случвало от мнооооого отдавна...

...тя каза, че си има приятел, но кой знае...

Стискайте палци!

B)

Link to comment
Share on other sites

Случи ми се нещо, което не ми се бе случвало от мнооооого отдавна...

...тя каза, че си има приятел, но кой знае...

Стискайте палци!

B)

Което страшно прилича на онова.... - Татко каза, че ще ми купи колело.... ама друг път. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ти така си мислиш ;) тези колела спокойно се карат за по едно кръгче и после си ги оставяш на собственика - да прави каквото си ще.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Имам си неопрен за бира!!!

Това не го разбрах какво значи. Няколко пъти ти прочетох мнението и не мога да схвана.

Link to comment
Share on other sites

Дубъл хвалба:

 

No more CRIPPLED IDIOT IN DA TUB! Вече имам ново гипсче, което не е и гипсче де.Както и страхотни панталонки O'Neil. Нека рестартирам да кача снимките от телефона, че Вирусът се ебава както обикновено. Все пак Вирус ХР на 3 години е :rolleyes:

 

Хоп СНИМКА :laughing:

 

FREEEEEDOOOOM !!!

 

В тая наша мила България ако не познаваш правилните хора ... Както и да е, знаете какво ще кажа.

Link to comment
Share on other sites

Браво RaptoR!

Направо "счупи" гипса с тази снимка! :lol:

 

Гипса го чупиха с инструмент, наречен крокодил :laughing:

 

Още не ми го побира главата как във великата София във великия Пирогов дори не ми предложиха като опция това елементарно решение за 25 лева от санитарния магазин... А тук в Хирургиите изрично споменаха, че първо това предлагат като опция и след това клепат с медицинския гипс.

 

eos, гледай ква саката еротика вкарвам, вземи си поука и зарадвай младите онанисти с някоя хубава детайлна снимка! Знаеш ли от кога те чакат! :laughing:

 

ЕДИТ: Позволявам на воля всякакви коментари и подигравки, но в Говорилнята ако обичате :tongue

Link to comment
Share on other sites

Защо се къпеш със все накитите :blink: ?! Аре за гипса разбираемо - не можеш го свали... ама ланци, пръстени, вериги?! Не е ли по-удобно без тях.

 

Ако искаш ми отговаряй, все пак това си е лично твоя работа, но просто ми стана чудно.

 

ЕДИТ: Позволявам си да ти отговоря в поста, за да не спамя - НИКОГА не свалям нито накит, нито часовник от себе си. Не казвам че ми е приятно, но имам такъв принцип от дете. Понякога ми пречат, дразнят, но не ги свалям. Често се случва и да ги повреждам. Пръстена ми е минал 5-6 основни ремонта. За да не се чудиш защо или да си мислиш че парадирам - ВСИЧКИ накити са ми подаръци от роднини, 50% са на покойната ми майка, пръстена е завет от покоен дядо, общо взето не съм хашлак с накити, ако това намекваш.

 

 

 

А сега, за да ти отговоря аз, трябва да направя пост след мой пост, или едит на твоя едит в моя пост. Едит на твоя едит в моя пост ще стане мазало кой на кого какво отговаря. Ето за това не е хубаво това което правите и ти и Мидекс с тия едити на постовете на хората.

 

За това ще поствам под себе си... не ми оставяш избор.

 

Та - не бе, нищо не намеквам, просто ми стана интересно не ти ли пречат, това е. Не виждам всеки ден хора, дето се къпят "пълен" комплект.

 

 

ХА! Бахти якото... автоматично форума ми слага новия пост в предния! Тва е яко наистина... Но става мазало наистина.

 

Хайде да дадете права на всеки да може да редактира постовете на всеки, за да може като иска да му отговори нещо, да му го напише в поста направо, вместо да прави нов... за да не спами...

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

Така е, Пламен имаше този грозен навик, но отвикна след забележки включително и от юзъри :laughing:

 

Но виждайки че си вътре, че преглеждаш на момента и че не си от вчера прецених, че може да се получи. Виж как бързо го прочете. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ХА! Бахти якото... автоматично форума ми слага новия пост в предния! Тва е яко наистина... Но става мазало наистина.

 

Хайде да дадете права на всеки да може да редактира постовете на всеки, за да може като иска да му отговори нещо, да му го напише в поста направо, вместо да прави нов... за да не спами...

1. Това става до X на брой минути. След това си остават отделни постове. X може да се променя.

2. ;) Предполагам това е леко иронично по адрес на Raptor ;) трябва да се поотпусне малко с moderationa :)

Link to comment
Share on other sites

и това... но най-вече имах предвид, че е кофти да се отговаря на пост, редактирайки поста. ако ще прави забележка - да. но вместо reply да се прави edit на поста...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...