Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

на сл.бряг е доста празно в сравнение с миналата година бях за няколко дни скоро

в Бургас също няма абсолютни никакви хора , на Приморско един приятел каза че било спокойно и имало малко хора

 

Сега се връщам от Бургас, бях десет дена там. Нямало никакви хора?! Къде това? Ти си бил в някой друг Бургас. Щото няма никакви хора, за това вчера (в неделя) разстоянието от Карнобат до Сливен се е взимало за 4 часа... с десет км/ч плътна колона...

 

Отделно - обиколихме почти всички плажове на юг от Бургас и искам да ти кажа, че на всеки един от тях, дори на най-застреляния, след 11-12 часа започва такъв наплив, че хората си постилат хавлиите на главата ти едва ли не. В Созопол например, ако задремеш на плажа, като се събудиш може да не се сетиш в първия момент къде си - не се чува българска реч почти от никъде.

 

Та на север може и да е мор, но за това си има причини - на север винаги цените са били хипер-надути, още от време оно... а пък напоследък съвсем се забравиха - обслужване нъцки, плаж - нъцки, във водата - лайна, ама цени ехеее... На това му викам да се простреляш сам в крака...

 

Та ходете на юг. Там още има плажове и кръчми. Знам и къде е най-якия плаж и къде е най-яката корем-супа, но няма да ви кажа :) Като се върна август от второто море, може и да споделя.

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз бях преди 2 седмици и определено нямаше особено много хора.

Познатите при които бях имат 2 хотелчета и ресторант и определено твърдят че по-слаб сезон не е бил никога , а принципно бяха доста оборотни примерно миналата година.

 

Друг семеен познат има хотел в Сл.Бряг , миналата година цената на единична стая беше 35 евро в момента е 35лв а за познати на персонала и т.н. 25лв като в момента е почти празен.

 

Ама има и нещо вярно в думите ти хората се осъзнаха че искат качество за парите си та незнам дали заради кризата или заради ниското качество на обслужването доста доста хора предпочетоха Турция и Гърция.

И тука си има доста уловки (все пак пътуваш с БГ тур-оператор та можеш да очакваш всичко) ..... но миналата седмица управителката ни се върна от Гърция , бяха с мъжа и 7 дена в малка къщичка на плажа , 80 евро на ден ОЛ ИНКЛУЗИВ , ма не като БГ ми толкова храна , пиене , каране на джет и т.н. забавления че тука на нашето черноморие ти трябват по минимум 400лв на ден..... не казвам че е евтино ма поне знаеш за какво ти взимат парите.

 

Аз лично тая година пропуснах да отида до чужбина ама догодина ще го направя задължително било то и за 2-3 дни.

 

 

 

 

 

ПС : Днеска си подобрих рекорда на бягане на пътечка (никога не ми е било силна страна бягането)

Бягах 6 км и вървях 2 , не си чувствам краката ...... утре ще е тежък ден... :)

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

И тука си има доста уловки (все пак пътуваш с БГ тур-оператор та можеш да очакваш всичко) ..... но миналата седмица управителката ни се върна от Гърция , бяха с мъжа и 7 дена в малка къщичка на плажа , 80 евро на ден ОЛ ИНКЛУЗИВ , ма не като БГ ми толкова храна , пиене , каране на джет и т.н. забавления че тука на нашето черноморие ти трябват по минимум 400лв на ден..... не казвам че е евтино ма поне знаеш за какво ти взимат парите.

 

Някакви координати на това нещо можеш ли да изнамериш?

Link to comment
Share on other sites

Друг семеен познат има хотел в Сл.Бряг , миналата година цената на единична стая беше 35 евро в момента е 35лв а за познати на персонала и т.н. 25лв като в момента е почти празен.

 

Аз на Слънчев Бряг не искам да стъпя вече и много ме е яд защото помня какво красиво райско кътче беше и каква кочина го направиха :( Дано фалират 70% от хотелите там и да ги изпобутат за да направят отново градинки - един познат ми обясняваше че в Испания преди време е имало такова положение - големите изкупуват на безценица малките хотелчета около тях и ги бутат за да направят градини, басейни и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Аз на Слънчев Бряг не искам да стъпя вече и много ме е яд защото помня какво красиво райско кътче беше и каква кочина го направиха :( Дано фалират 70% от хотелите там и да ги изпобутат за да направят отново градинки - един познат ми обясняваше че в Испания преди време е имало такова положение - големите изкупуват на безценица малките хотелчета около тях и ги бутат за да направят градини, басейни и т.н.

Е то райско кътче беше когато аз и ти сме били на 7-8 години.Поне мойте спомени са от тогава.Спор няма, че сега е супер гадно, аз бях миналата година, то няма въздух за дишане. Тази седмица май ще има голям наплив от хора, че май DJ Tiesto ще забива.

Link to comment
Share on other sites

http://www.bfu.bg/priem2009/results/vhn.php?vhn=49

 

 

:JC_golly: :beerchug :wir :woot . Отивам да се напия , след толкова зор , нерви , пот и залягане над учебниците !

 

ПП. Не гледайте резултатите от стоп тестовете - кандидатствах с матурата по БЕЛ - 4.87 и съм приет от първо желание !

ППП. Ако нямаше задачи по математика във тея пусти стоп тестове , сигурно щях да имам от 5 нагоре ...

ПППП. От септеври vw mustang ще трови бургаското движение (rock)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

ПППП. От септеври vw mustang ще трови бургаското движение (rock)

Най-добре бъди внимателен... бургаските гъзари са гъзари, на които не си свикнал. А те са свикнали на гъзари като теб. Пък и доколкото знам те, бургаските гъзари, хич не обичат интелектуалци...

 

Най-добре в началото карай по-полекичка - само класически парчета от колонките и тубата на макс. Лепенките ти може и да не са актуални, така че най-добре иди първо без vw mustang за да провериш как са последните тенденции и реапликирай vw mustang според тях.

 

Това са съветите от мен.

 

И успех в Бургаския!

Link to comment
Share on other sites

Я пък си закупих ей тез маратонки:

adidas.jpg

Малко си изневерих на марката, че от години само Nike си купувам и бях решил никога да не си купувам Adidas, ама тези ми харесват...

Link to comment
Share on other sites

Е ти най-елитния ВУЗ си избрал :laughing:

 

имам едно приятелче там - разправя, че голяма депресия е било и като цяло хората са кофти, а и самият град е по-скоро промишлено ориентиран - в смисъл няма развлечения и забавления като Варна например :) .Успех, дано е по-различно при теб и...пази Реликвата :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Я пък си закупих ей тез маратонки:

adidas.jpg

Малко си изневерих на марката, че от години само Nike си купувам и бях решил никога да не си купувам Adidas, ама тези ми харесват...

 

Na tova maratonka mu vikash? Men na cvichki mi mqsa. Gumenki v nai-dobriq slichai. Deebem i negyrskata moda, deebem, nqma li da se svyrshi taq ciganiuq veche. Ne se obijdai ama kuco kioravo sakato hodi s cvichki i im vika maratonki. Izglejdat ujasno, harabiq. Dosadna rabota e da gledash beli hora da imitirat negra. Ne znam kolko si golqm, ako si teen shte te razbera, no golqm chovek da mi se poqvi s podobni "maratonki" , napravo go otsvirvam, nqma maitap. I kolkoto i da mi razpravq nqkoi che vynshniq vid ne bil vajen, moga da te uverq che ne e taka. Traktat po temata moga da napisha napravo :) Sys zdrave da si gi noshish i ne se obijdai, ne viziram konkretno teb samo :)

Link to comment
Share on other sites

...

 

За тези не знам но аз имах едни маратонки на Пума които ми бяха ултра удобни, тази година се съсипах да меря маратонки и нищо не успях да си харесам - това да ти убива маратонка или поне на усещаш някъде нещо по подметката да ти натиска (примерно петата в 2 точки отстрани) не можех да си го представя особено при маратонки за над 20лв от руския пазар...

 

Иначе бели обувки е е***ти кошмара - цапат се за няма и седмица и максимум на 3 трябва да се перат или чистят с незнайно какво

Link to comment
Share on other sites

Na tova maratonka mu vikash? Men na cvichki mi mqsa. Gumenki v nai-dobriq slichai. Deebem i negyrskata moda, deebem, nqma li da se svyrshi taq ciganiuq veche. Ne se obijdai ama kuco kioravo sakato hodi s cvichki i im vika maratonki. Izglejdat ujasno, harabiq. Dosadna rabota e da gledash beli hora da imitirat negra. Ne znam kolko si golqm, ako si teen shte te razbera, no golqm chovek da mi se poqvi s podobni "maratonki" , napravo go otsvirvam, nqma maitap. I kolkoto i da mi razpravq nqkoi che vynshniq vid ne bil vajen, moga da te uverq che ne e taka. Traktat po temata moga da napisha napravo :) Sys zdrave da si gi noshish i ne se obijdai, ne viziram konkretno teb samo :)

 

Кецове се казват.

 

Аз си взех такива преди няколко месеца:

3501111620m4_exlg.jpg

3501111620_exlg.jpg

 

Я дай една критика и на мойте, че ми е интересно да ти чуя мнението :)

Link to comment
Share on other sites

w00x , това много прибрано и издължено ми изглежда... на моя крак 47 номер не искам да си представям как ще седи :D

 

Иначе , аз съм с такива - http://c1rca.com/mainline/index.php/mens-footwear/lopez-50/ - Белите от 3-я ред :)

Edited by Tomahawx
Link to comment
Share on other sites

w00x , това много прибрано и издължено ми изглежда... на моя крак 47 номер не искам да си представям как ще седи :D

 

То е голям номер, а и само така изглежда.

Link to comment
Share on other sites

вокс , мога да попитам ако държиш

кецките са много яки каква марка са ? има ли с подобна шарка но по-тъмни ?

 

Попитай за някакъв сайт моля те.

 

Кецовете са Ted Baker. Няма други разцветки от този модел, но има по-тъмни разцветки с подобна шарка отстрани. И не знам дали се вижда по снимките, но са кожени.

Link to comment
Share on other sites

http://www.edimotocenter.com/selfProduct.p...m1=wearproducts

Утре на обяд ще ми ги доставят със Спиди, че вече четирима колеги паднаха на полигона и направо карбоновите кокалчета са "хлътнали", а аз карам без, че са ми големи :P Мисля, че екипировката ще ми бъде по-скъпа от мотора, който съм си харесала :lol:

Link to comment
Share on other sites

http://www.edimotocenter.com/selfProduct.p...m1=wearproducts

Утре на обяд ще ми ги доставят със Спиди, че вече четирима колеги паднаха на полигона и направо карбоновите кокалчета са "хлътнали", а аз карам без, че са ми големи :P Мисля, че екипировката ще ми бъде по-скъпа от мотора, който съм си харесала :lol:

 

Абсолютно нормално за уважаващ себе си начинаеш моторист :) Ако не е тайна, какво си си харесала?

Link to comment
Share on other sites

Първо ми харесваше Suzuki Burgman 125, но всеки ме съветва, че скутерите не били стабилни и по добре било мотор. Все още мисля :)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да не се похваля как ми измиха колата. Изпиране на салона + всякакво измиване каквото се сетите. Даже ми сваляха и джантите за да ги измият по - добре. Ето снимка на двигателя.

 

 

IMG_0003.JPG

Link to comment
Share on other sites

netrootbg, това чисто ново бе! Явно не караш кола 82-ра година... :)

 

Тomahawx, аз имах абсолютно същите, само че Nike...

 

KILLERINCHO, няма как да се сърдя за мнението на човек, чието такова не уважавам кой знае колко... Нито се съобразявам с някаква негърска мода или с каквато и да била мода, нито смятам да го правя - купувам си това, което ми хареса на външен вид и което се вързва с останалите ми дрехи и стил... Ако се чудиш дали ходя с увиснали гащи и тениска 4-пъти по-голяма от мен - еми не не ходя така. Не знам от кога семплите и изчистени бели маратонки са "отвратителни"... Ако си спомняш на времето имаше едни маратонки Training, и те ли бяха негърски..?

Кое според теб е хубава маратонка? Онези футболните ли? Или онези баскетболните? Можеш да снимаш твои, да ги видим какви са... Ама без да ми пускаш линкове от чуждестранни сайтове, щото по сайтове и аз мога да избирам, ама като вляза в магазина и от единствените 2 чифта, които ми харесват горе-долу, само 1-ния имат моя номер и ща-не ща си ги купувам...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...