Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

А я пък бях на трибюта на Michael Jackson в Sofia Live Club на 31-ви! Очаквах да е пълна трагедия, но в същност беше много хубаво! Хората се справиха както трябва и стана голям купон. Клубът се препълни, което не е много лесно за клуб, който събира над 1000 човека пре спокойно. Пяха: Теодор Койчинов, Преслава Пейчева, Преслава Мръвкова, Маги Джанаварова, Нора, Владо от Сафо, Камелия Тодорова, Мария Илиева, Роберта, Криста, Поли Генова, Дани Милев, Ани Лозанова и други. Музикантите бяха: Ангел Дюлгеров(Freestyle), Safo, Silluette, TE, от браса разпознах само тромпетиста на Каффе. Имаше една много яка перкусионистка, която освен, че тропаше, пееше и бек-вокали и даже излезе на They Don't Care About Us да пее. ТЕ и Ангел - разцепиха направо! Саунда беше много як.

Сори за качеството, но все пак е снимано с GSM.

 

Бих пуснал клипчето в темата за Michael Jackson, но понеже, явно Michael Jackson не е достоен да има собствена тема в нашия форум и най-вече не е достоен за голяма част от нашите изтъкнати съфорумци, чиито пре-светли личности засенчват посредствената особа на MJ, та по този повод такава тема няма...

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Бих пуснал клипчето в темата за Michael Jackson, но понеже, явно Michael Jackson не е достоен да има собствена тема в нашия форум и най-вече не е достоен за голяма част от нашите изтъкнати съфорумци, чиито пре-светли личности засенчват посредствената особа на MJ, та по този повод такава тема няма...
Аха. А теб те спира да пуснеш подобна тема кое?

Евала за размислите, проф. Вучков, чакаме вече страстите...

Link to comment
Share on other sites

Ква е разликата м/у Майкъл Джексън и Бийтълс ?

- Бийтълс са се разпаднали още през 80те.....

Не така с лошото де! Сега момчето ще вземе да сложи край на живота си от възмущение, поради сквернословията които ръсиш по адрес на ........ (Не! Не съм достоен дори да изпиша името МУ...)

 

И за да не съм хептен извън темата :

 

- Днес осществих сериозен пробив в битката си с някои от продуктите на "Denso - Compressors" :pirate :ph34r:

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Майкъл Джексън умря..... Владо Кузов не......

 

 

Незнам какво толкова му се прекланяте ? Вече това ли е новата мода ? Велик е бил спор няма .... ама чак пък концерти , рев , сополи и да не казвам още какво и що ? Ще го върнете ли или пък сте му яли боб на кръщенката и ви е супер близък че ще ви липсва толкова много че ще заспивате ридаейки всяка нощ - ДА БЕЕЕЕЕЕ !!!!!!!!!!!

Или просто видяхте как скапаните американци му палят свещички и айде и ние Българите и другите по света да не останем по-назад , та паметни концерти , та незнам си кво..... като сте му толкова големи фенове що не съберете по 10лв всеки да му платите имението невърленд или там квото беше щото имал незнам си колко данъци ? Така ще можете постоянно да ходите да му се кланяте.

 

 

И не не го пиша само заради сандман ми щото ми писна от 1 седмица да се говори за тоя пунтаж на негър , голем праз че умрЕл , на ден умират хиляди милиони хора ма щото не са Майкъл Джексън - ЕБИ ГИ голем праз.......

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

- Днес осществих сериозен пробив в битката си с някои от продуктите на "Denso - Compressors" :pirate :ph34r:

 

Гадо, ти в климатичния бизнес ли си бе? Бащата е баш-майстора в една фирма за втора ръка япончета, та питам, да не си му колега? :D

Link to comment
Share on other sites

Аха. А теб те спира да пуснеш подобна тема кое?

Евала за размислите, проф. Вучков, чакаме вече страстите...

Тема имаше, ама гениите на мисълта решиха да я насерат - щото само тва могат...

 

"Или просто видяхте как скапаните американци му палят свещички и айде и ние Българите и другите по света да не останем по-назад , та паметни концерти , та незнам си кво..... "

 

Ми да, щот ние сме по-напред от целия свят та за тва никой не го ебе за насраната ни страна и смотания ни народ, дето освен да чопли семки, да играе белот и чат пат да фърля плюнки по някой за друго не става...

 

А мога ли само да попитам в постовете си след моя, с какво точно се изфукахте, освен гадо, дето отби номера, иначе целта му беше главно да ме захапе? Аааааа, верно - то вече идеята на форума не е да се спазват правилата, добрия тон и да се дискотират някакви неща а да се ядем един друг и да се надцакваме с това кой е по-остроумен със слабоумните си и лишени от всякакъв смисъл заяждания... И понеже вярвам, че форума е една средно-статистическа извадка от народа ни, бих казал само едно - Господ да ни е на помощ!!!!

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Dobre che ima takiva kato tebe deto shte ni spasqt. VERVAM TI !! Ti si nomer edno. Drugite sme bokluci.

 

Inache da se izfukam i az. Dneska mi beshe kazana istinata v ochite. Neshto koeto se sluchva mnogo rqdko. Moga da spq spokoino sega. Evala. Ne vqrvah che e vyzmojno da se sluchi nqkoga.

Link to comment
Share on other sites

Някъде да забеляза да пиша във 2-ро лице? Или то няма значение, важното е да се заям, пък, сега останалото са формалности...поредното доказателство...още някой да се запише?

Link to comment
Share on other sites

дискотират
Ожас! Каква поредна драматична форомна дискосия!
слабоумните си и лишени от всякакъв смисъл заяждания...
Не е нуждно сам да правиш анализ на постовете си.
Link to comment
Share on other sites

Inache da se izfukam i az. Dneska mi beshe kazana istinata v ochite. Neshto koeto se sluchva mnogo rqdko. Moga da spq spokoino sega. Evala. Ne vqrvah che e vyzmojno da se sluchi nqkoga.

 

Tва е щото явно си заобиколен от лицемери. Ако си говорим на живо, нищо няма да ти спестя. Дано не ме поплеснеш зад врата обаче, че лошо ми се пише.

Link to comment
Share on other sites

В неделя един сериозен трапезен маратон, започнал в сряда завърши с 40+ годишно вино. Правено само от грозде без захар. Не бях вкусвал подобно нещо през живота си. Запазихме още бутилки само за специални поводи...

 

Снимките са нощни от телефона, но все пак се вижда нещо. Направих и със светкавица и без:

 

СНИМКА 1 (със светкавица), СНИМКА 2 (без светкавица), СНИМКА 3 (със светкавица), СНИМКА 4 (без светкавица).

 

Интересна е и капачката - ХОП - отдолу е с корк. От десетки години не се правят такива. Същото важи и за бутилката.

 

За вкус, аромат и т.н. е безсмислено да говоря, няма начин да се опише. Незабравимо е.

Link to comment
Share on other sites

Ожас! Каква поредна драматична форомна дискосия!Не е нуждно сам да правиш анализ на постовете си.
Когато ти изпиеш толкова алкохол, колкото аз снощи и без да припаднеш 6 пъти успееш да се добереш до компютъра и да на пишеш това, което аз успях - тогава ще си говорим за правопис.

А с втората си мозъчна *****, уцели горна греда, ама такова - греда и вънка. Аз не се заяждам с никой за разлика от 80% от пишещите тук, което се равнява на 10-15 човека...

 

Останете си със здраве всичките 20 човека тук - дано достигнете бройката (от 5 човека примерно), когато ще сте във форумен мир и няма да имате с какви "идиоти" да се заяждате, пък тогава, знае ли се, може някои от вас да осъзнаят, че съспиаха един хубав форум и поне в истинския живот да не допускат подобни грешки в заимоотношенията си(не че ме ебе).

 

Килъринчо, Антарес, няма нужда да си хабите "остроумието", отговаряйки на този пост - няма да има кой да го прочете...

Link to comment
Share on other sites

Айде още един си отиде.

 

L.I.P. sandman.

Трябва да организираме залагания колко време няма да го има. Поне като кажат, че няма да пишат наистина да го правят. До сега не се сещам за такъв случай. Рекорда обаче го държи Curunir. Само няколко дена го нямаше преди да се върне...

Link to comment
Share on other sites

И на мен нещо не ми допадат тези междуличностни заяждания напоследък, въпреки че досега с мен никой не се е пробвал (то и няма за какво де...)....но просто не ми е приятно да ги чета. :huh:

 

А по въпроса за "рекорда" на Курунира и останалите...чудя се дали да не кажа, че и аз напускам форума "завинаги" и със сигурност ще поставя рекорд от поне 2-3 седмици, тъй като към неделя така и така ще заминавам на място без нет (какво облекчение! :woot ) и като се върна през септември ще пиша, че ми е минало, но рекордът ще си е мой. :D

 

 

По темата: днес се хванах и лакирах с корабен лак бая квадратни метра шкафове, вратички, рафтове и др. дървении (всъщност ми се сториха няколко квадратни километра) - нещо, което отлагах близо година и тайно се надявах като се събудя някой ден, мистър Пропър, леля Мария или някой мармот да са влезнали през нощта тайно в нас и да са свършили тая "приятна" работа. Да, ама аз нали не спя през нощта, пък и мармота продължава да завива шоколади, леля Мария си пере дрехите на 30С, а оня другия изобщо е дал заето, та реших най-накрая да свърша тая задача. В резултат на това, в момента съм с главоболие и наркотична зависимост към корабен лак. 1994.gif

Link to comment
Share on other sites

Ми да, щот ние сме по-напред от целия свят та за тва никой не го ебе за насраната ни страна и смотания ни народ, дето освен да чопли семки, да играе белот и чат пат да фърля плюнки по някой за друго не става...

 

Абе това само на мене ли вече ми се вижда изтъркано ?

Седим си в някъв си форум и плюем държавата , как никой нищо не правил , всъщност не как никой не правил ами се хваща някой да обвинява другите как нищо не правили а в същото време и той седи у форума.....

Смешно а ?

Не мислех да отговарям .... ама айде да ме светнеш с кво ти аджеба си по-велик от другите 20 000 човека във форума ?

Или новият лаф е някой като те засегне веднага да го обидиш на българин и че заради такива като него сме на тоя хал. Наистина имам голям интерес да чуя отговора ти с какво си по-добър от тези които "чоплят" семки из форумите ?

Щото по същата логика и аз спокойно мога да заявя че точно пък заради такива като тебе сме на тоя хал.... ама правя ли го - НЕ .

 

 

А и ..... не че съм се засегнал , няколко виртуални буквички трудно могат да ми бръкнат в Българската душичка просто ми стана интересно от къде толкова самочувствие да заклеймиш цял форум , пък и цяла държава щото си мислиш че си прав ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе това само на мене ли вече ми се вижда изтъркано ?

Седим си в някъв си форум и плюем държавата , как никой нищо не правил , всъщност не как никой не правил ами се хваща някой да обвинява другите как нищо не правили а в същото време и той седи у форума.....

Смешно а ?

Не мислех да отговарям .... ама айде да ме светнеш с кво ти аджеба си по-велик от другите 20 000 човека във форума ?

Или новият лаф е някой като те засегне веднага да го обидиш на българин и че заради такива като него сме на тоя хал. Наистина имам голям интерес да чуя отговора ти с какво си по-добър от тези които "чоплят" семки из форумите ?

Щото по същата логика и аз спокойно мога да заявя че точно пък заради такива като тебе сме на тоя хал.... ама правя ли го - НЕ .

 

 

А и ..... не че съм се засегнал , няколко виртуални буквички трудно могат да ми бръкнат в Българската душичка просто ми стана интересно от къде толкова самочувствие да заклеймиш цял форум , пък и цяла държава щото си мислиш че си прав ;)

 

и всичко това заради някой си Майкъл, пък бил той и Джако. Като видях тук в Бг какви крокодилски сълзи се ляха.....Майко мила.

Link to comment
Share on other sites

Записах се в у-нито , запознах се с 3 от колежките (мега готини) , намерих си ебати айляшката квартира на пъпа на Бургас .

Link to comment
Share on other sites

Аз най-вероятно ще живея на центъра на София втори курс. Не знам доколко е за хвалба, ама е по-добре е студентски :laughing: А дано не се преебат нещата и остава само работа да си намеря :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...