Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Не знам сега да се изфукам или да се оплача, че веднъж го направих и цъфна :laughing:

 

Пламен колко го дъвках лично аз за тия прояви.... :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пламен е на .... Има 20 годишен син. Не бъди толкова сигурен че сме млади. На мен специално ми виж регистрацията. Мембър номер ....?

Link to comment
Share on other sites

Много добре знам, кой колко е млад и откога е тук :) Ама като модератори колко стаж имате, а? Годинка направихте ли? :P

 

Всичко естествено е в кръга на шегата, да не се засегнете нещо.

Link to comment
Share on other sites

Няма бе, ама глей ся - спамим :laughing:

 

ЕДИТ: Симпатяга си бил винаги, но хайде сега помисли какво означава да ПОЗНАВАШ Форума. Дали е наложително да имаш стаж в Екипа? Сещам се за поне 20 човека, които минаха и заминаха. Сещам се за повече от 20 човека, които познавам лично чрез Форума и са ми гостували. Тече... всичко тече... Някои остават. 7 години - ти си от старите юзъри, какво ли не мина през ТОЗИ Форум

ЕДИТ: А той е и по-стар

Link to comment
Share on other sites

и това... но най-вече имах предвид, че е кофти да се отговаря на пост, редактирайки поста. ако ще прави забележка - да. но вместо reply да се прави edit на поста...

Да, за това съм напълно съгласен. Много е дразнещо тъй като в повечето случаи се изпуска. Но може някой да го прави от страх да не го обвинят в спам :D

Link to comment
Share on other sites

Киро - 6 бири от мене по твой избор :laughing:

По темата - хваля се, че спечелих 6 бири :) Aко може да са:

 

1x Laško

1x Ozujsko

2x Jelen Pivo

1x Becks

1x Stolichno

Link to comment
Share on other sites

Може и ЩЕ СА. Ела си жив и здрав и посочи откъде да ги взема, ако ги няма ще ти ги доставя!

 

Във Воденицата едва ли ще ни ги предложат :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Дубъл хвалба:

No more CRIPPLED IDIOT IN DA TUB!

Лееелеее.... колко сексапил събран в една вана само...... Честно, ако бях една мадама щяхме да се хванем с жена ти за плитките.... цъ цъ цъ цъ.....

Link to comment
Share on other sites

По темата - хваля се, че спечелих 6 бири :) Aко може да са:

 

1x Laško

1x Ozujsko

2x Jelen Pivo

1x Becks

1x Stolichno

 

Сега си мисля дали пък на Мостово не можеш ги изпи :laughing:

 

Галинскииии - нямат срама тия идиоти бе, РАЗПИЩОЛИЛИ са се пред публиката хахаха

 

Аз не съм като мобстъра да се крия щателно, няма какво толкова да се скрие. Все още чакаме eos, която си мисли, че не зная това, която тя си мисли че не зная :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Пламен е на .... Има 20 годишен син. Не бъди толкова сигурен че сме млади. На мен специално ми виж регистрацията. Мембър номер ....?

 

Как си потребител 12, след като съм се присъединил преди теб, а съм 100?

 

HAX!!!

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Ами вероятно съм хакнал Форума през 2002-ра и съм си го измислил :laughing:

 

Глупости си говорим. Излишен спам. Видях, че си 1 месец ПРЕДИ мен, а не след. Не знам защо до сега съм си мислел, че е обратното. Изтрий ги тия мнения ако ти е възможно :)

Link to comment
Share on other sites

не сте интересни... по-интересно е кой е номер 666 (the number of the Beast) 667 (the number of the neighbor of the Beast) или 777 или 999 (the number of the gay Beast) или 696 или 969 (the number of oral group sex Beasts) and etc etc някой админ да ги провери и да ги осветли.

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

Защо пък да ги трия? Мен не ме е срам да си кажа, че Мария и Вели са ми лепили шамари още тогава в началото с маймуницата и глупостите. Не ме е срам да призная, че съм бил като па(у)тка в кълчища из Форума тогава. Не ме е срам да кажа, че има история това е-общество, създадено още тогава. Не ме е срам, защото то просъществува и мина през тези периоди ми стана много приятно, когато един Администратор каза - "Абе има ли друг форум с подобна посещаемост и подреденост в Пловдив"? И ние лилавите потвърдихме, че няма. И ако има все пак и сме пропуснали - покажете го.

Link to comment
Share on other sites

"Абе има ли друг форум с подобна посещаемост и подреденост в Пловдив"?

Форумът няма нищо общо с Пловдив от доста години насам, след като ЕК грубо спря хостинга :)

Link to comment
Share on other sites

Пак се изказваш тотално неподготвен, мило дете. Казах ти одеве да броиш до 10, поне.

 

ти повод за размисъл, по-близо до тебе :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Защо пък да ги трия? Мен не ме е срам да си кажа, че Мария и Вели са ми лепили шамари още тогава в началото с маймуницата и глупостите. Не ме е срам да призная, че съм бил като па(у)тка в кълчища из Форума тогава. Не ме е срам да кажа, че има история това е-общество, създадено още тогава. Не ме е срам, защото то просъществува и мина през тези периоди ми стана много приятно, когато един Администратор каза - "Абе има ли друг форум с подобна посещаемост и подреденост в Пловдив"? И ние лилавите потвърдихме, че няма. И ако има все пак и сме пропуснали - покажете го.

 

Абе защото от недоглеждане, направихме 4 никому не нужни поста :) Моето недоглеждане. Затова.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Поканиха ме отново да работя на място, на което бях преди няколко месеца, но при доста по-добри условия :)

А тогава се махнах, защото беше период, в който нямаше работа и нямаше на какво да се уча. И най-прекрасното е, че с онзи екип работата наистина върви без да се усеща, липсваха ми докато не бях там.

Link to comment
Share on other sites

Това не го разбрах какво значи. Няколко пъти ти прочетох мнението и не мога да схвана.

 

 

Буквално - неопренов калъф за бира.

Link to comment
Share on other sites

Поканиха ме отново да работя на място, на което бях преди няколко месеца, но при доста по-добри условия :)

А тогава се махнах, защото беше период, в който нямаше работа и нямаше на какво да се уча. И най-прекрасното е, че с онзи екип работата наистина върви без да се усеща, липсваха ми докато не бях там.

Има такива работи - то не е само екипа, обстановката, шефа, всичко. Рядкост е и е страшен кеф да се работи така. За жалост вечни неща няма... та честито, в случай, че приемеш. Ако не - сигурно е някакво признание за теб.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...