Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

След 6 часа излизам 3 седмици в отпуска :) Само заради емоцията от очакването си струва човек да работи цяла година :beer:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имам си това:

 

vyper_air_front_v3_m56577569830798637.jpg

ЯзИ съм прост и ще питам, ъъъъъъ.... що не показва часа? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Това е един от най-важните аксесоари за един водолаз. Нарича се водолазен часовник и ако му се разровиш из глупостите ще ти покаже и часа. За сметка на него ти показва неща, които са ЖИЗНЕНО важни ;)

 

 

Ванка честито, много работа да ти върши :) И взимай подводен фотоапарат - искам снимки :D

 

Ред: Да де - и да се изфукам - отпада ми диетата, което значи, че спокойно мога да си папам шоколад, да си лоча кафе (!), но... според гастро интеролога - дори и бирата е желателно да отпадне от "менюто" ми... Което... май е по-скоро за темата зa мрънкането, ама... нека съм позитивист - кафето остана :D

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

ентеролог :P

 

Знаеш, че та обичам и поправям за спорта. Какво ти е на корема? И аз съм за тулум-доктор, ама не ходя...

Много ака и връща порциите след консумация.....

Link to comment
Share on other sites

На корема му няма нищо, след като ОВИ-то премина. На черния дроб му има - "Синдром на Джилберт". Тоест дисфункция в преработването на определени вещества. И при сериозно натоварване на организма като преумора, болест, препиване ставам болно прасе за няколко дни. В конкретния случай - седмица и половина.

 

За това алкохола е единственото нещо, което ми се забранява. Ентеролога каза дори и бирата...

Link to comment
Share on other sites

На корема му няма нищо, след като ОВИ-то премина. На черния дроб му има - "Синдром на Джилберт". Тоест дисфункция в преработването на определени вещества. И при сериозно натоварване на организма като преумора, болест, препиване ставам болно прасе за няколко дни. В конкретния случай - седмица и половина.

 

За това алкохола е единственото нещо, което ми се забранява. Ентеролога каза дори и бирата...

Жули коз :D

Link to comment
Share on other sites

Ванка, Suunto или ScubaPro? Че нещо не се вижда добре :)

Марката е само една. Suunto разбира се. Снимката също така е и линк към страницата в подробностите за модела. Най - новият им модел е. Другата седмица ще се гмуркам на 40 метра :). Също така ще изкарам Nitrox курс и CMAS**. Реално всичко по мен е само от 2-3 марки. Suunto, AquaLung и Apeks. Като последните 2 са една фирма.

Май пропуснах да се изфукам с плавниците които взех наскоро:

 

http://www.ustactical.com/aqualung-rocket-ii-fin-203.html

 

 

ЯзИ съм прост и ще питам, ъъъъъъ.... що не показва часа? :laughing:

Натисни върху снимката.

Link to comment
Share on other sites

Май пропуснах да се изфукам с плавниците които взех наскоро:

 

 

Аз тия с прашките малко ги недолюбвам.Но и те си имат предимства и недостатъци, като всичко.

Link to comment
Share on other sites

Аз тия с прашките малко ги недолюбвам.Но и те си имат предимства и недостатъци, като всичко.

Знам че се късат, но модела е много добър. След като се скъсат се продава специална пружина която да ги замени. Ще ти направя снимки да видиш как точно изглежда(ако не забравя). Дай линк към тези които предпочиташ.

Link to comment
Share on other sites

Марката е само една. Suunto разбира се.

Честито за придобивките, гледам доста си се запалил. Не знам защо водолазенето нещо не ме влече, въпреки че живея на място с уникални възможности за този спорт. Обаче Suunto наистина са номер едно в тази специфична спортна екипировка. Аз се чудя дали да не си взема някой от моделите с компас, барометър, висотомер и т.н., които са много подходящи за екстремни ски дейности, особено пък за хели-ски. Тия финландски тарикати също така имат и специализирани модели за голф маниаци. :punk

Link to comment
Share on other sites

Намерих работа на най-добрата ми приятелка. Всъщност на мен предложиха, но аз си имам хубава работа от пет години и препоръчах нея. На скоро я уволниха, че има малко момиченце и беше болно от гнойна ангина един месец. Тя не отсъства цял месец, а само седмица, но в БГ е така.. Супер много се зарадва и аз също, защото имам само една приятелка, а и е много хубав човек..

Link to comment
Share on other sites

ЯзИ съм прост и ще питам, ъъъъъъ.... що не показва часа? :laughing:

Часът е последното време което те интересува когато го използваш ;). Иначе с натискане на няколко бутона може и да ти покаже колко е часа.

 

Ванка честито, много работа да ти върши :) И взимай подводен фотоапарат - искам снимки :D

Аз снимки под вода имам. Просто не си казал че искаш.

 

Честито за придобивките, гледам доста си се запалил. Не знам защо водолазенето нещо не ме влече, въпреки че живея на място с уникални възможности за този спорт. Обаче Suunto наистина са номер едно в тази специфична спортна екипировка. Аз се чудя дали да не си взема някой от моделите с компас, барометър, висотомер и т.н., които са много подходящи за екстремни ски дейности, особено пък за хели-ски. Тия финландски тарикати също така имат и специализирани модели за голф маниаци. :punk

А пробвал ли си да се гмурнеш? И аз съм си харесал няколко модела за всекидневна употреба :).

 

http://scubapro-bulgaria.com/products.php?prod=224

 

Ей тия. Никакви оплаквания нямам, на мен прасеца ми е огромен и просто хвърча с тях.

Тези плавници могат ли да се използват с боти? Според мен не може. Специално модела който съм взел е любимият на техническите и на военните водолази. От това което четох има защо. За съжаление все още не съм ги изпробвал лично. В сряда или четвъртък ще мога да кажа как се представят.

Link to comment
Share on other sites

Не е кой знае какво, но все пак :)

 

nbusk.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

сутринта заминвам на моренце за 1 седмица с 9 коча да разпусна малко, че миналата година не можах да отида :)

Link to comment
Share on other sites

Днеска направихе най-якия баскет за тази година , до сега . Събрахме се около 20 души и 3/4 часа игра :) след това бирички , моабет и много смях :) Мнооо е яко ...

Link to comment
Share on other sites

А пробвал ли си да се гмурнеш? И аз съм си харесал няколко модела за всекидневна употреба :)

Не съм бе, Ванка, обаче много скъпи хобита ще ми станат ако включа и скуба дайвинг. Засега офроуда, ските и голфа ми стигат. Ще видим по-нататък. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Честито! Вадиш го по-силен от 80-90% от всички, как да не е кой знае какво.

То целта беше да им взема от стипендиите, не съм се съмнявала, че ще ме приемат. НБУ, все пак... Но за 2-3 години голяма част от нещата са ми излетели от главата и само на обща култура разчитах.

Link to comment
Share on other sites

Първо да кажа , че много обичам "противниците" в моята категория доло-горе :laughing:

 

Снощи бях до аладина на съединение към 22.00 , спирам аз , взимам си пица и докато я ям виждам как един на мойте години със джипка мерджан , едно че идва от руски и се нарежда в обратното и прави втора колона , друго че за да изляза аз , трябва да направя 144109430812 маневри , щото ме бяха затворили яко и отпред и отзад , ми на всичкото отгоре тоя направил 2ра редица и трябваше и него да заобикалям . При което пича там бърника нещо в джипа , аз през тва време се качвам в гоуфъ ;) и заставам пред него ... пускам фаровете да му блесне в очичките хубавичко , както не са ми регулирани и се разсвирвам , нашия изкача и ми вика "Кво уе" , при което аз му викам "Караш в обратното пич ..." и той "Аре ве .. и кво ще стане ?" и аз "Ми не знам .. аз съм с 20 годишна кола и не ми дреме много ..." след което последва форсаж на мотора , тоя се качи запали , даде леко назад колкото да го заобиколя , но понеже аз съм си в лентата и нямам намерение да влизам в отсрещното заради тоя , настъпвам още към него . Тоя полудя "Аре веееее !!" , при което аз още форсирам и бипкам .. при което усетих как почва да ме сърби гъза , тоя с мръсна газ си влезе в неговото платно и отпраши нанякъде :lol:

 

 

Въпроса беше принципен !

 

ПП. Поста май че е за темата със змиорките , но просто исках да се похваля с това че повечето от вас биха се примирили в такъв случай , щото ще имат опасения че този може да е син на еди кой си или може да познава еди кой си ... в моя случай обаче необуздания катил в мен проговори и проявих храброст . И да ... порасна ми пишката , като стана на моето ! :)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...