Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

след този пост предлагам да спрем да се хвалим ,кой кво що :laughing:

Никакво спиране, докато аз не завърша хвалбите, че нямам нарушение някъде от 15-20 години, което всъщност се явява средната възраст на 80% от присъстващите тук. :lol:

 

Иначе друго няма много за хвалене, освен, че новите ми накладки на форда най-сетне улегнаха и започнаха да спират доста по-поносимо...разбира се по закона на Мърфи - улягането стана точно 1 ден след деня, в който ми докараха друг комплект накладки на ATE, който бях поръчал преди месец. ;)

 

А оня ден си взех

такива - не съм ги пробвал още, но се надявам да се държат като тези на клипчетата...
Link to comment
Share on other sites

Напих се , сбих се , снощи беше синьо , днеска е жълто , оня е със разбита устна и изкълчен глезен

 

Така става като ще се обиждаме на голф и пожелаваме майката на ближния ... :sayjin

И един станиол завиваше шоколада в мармот...

Link to comment
Share on other sites

А оня ден си взех
такива - не съм ги пробвал още, но се надявам да се държат като тези на клипчетата...

Аз си взех такава подобна от омв , само дето моята е метър на 80 см и е пригодена за багажник на комби , да ама аз я нарязах на парченца и си "тапицирах" с нея всички "лавици" , "рафтчета" и "поставчици" в колата , плюс джобовете на вратите и жабката .. не очаквах толкова добър резултат .

 

А иначе по темата .. от тази вечер под задният номер ми пише vwclub.bg .. лайсна като тези на новите коли , които обозначават към коя лизингова фирма е даденото возило ;) Eдин официален сектант повече :laughing:

Link to comment
Share on other sites

номера ли ти дрънчи от музиката, или така ми се стори?

Стъклата на околните коли :pirate

 

ПП. Ужасно много мразя тоя резонанс и за тва съм уплътнил всичко по колата , щото ме изкарва извън кожата ми всякакъв дрънчащ звук . Сторило ти се е сигурно .

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

пазу, специално за теб. Между Благоевград и Кресна има два много идейни билборда.Като дизайн не са нищо особено - само надписи.Нооо!!!

 

Първият гласи :"На този пътен участък ще загинат 10 души.Един от тях ще си ти."

Вторият: " Пътни хулигани, дарихте ли органите си?"

 

 

Ей тва е. По-злобна психоатака няма.

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, Смирнофф и Голфаджията са в 5 дни отпуска. Следващите започват от месец като период. Мразя да наказвам 'арни момци, но явно само това е начина да спрете с офтопика. Почивката дано се отрази позитивно.

Link to comment
Share on other sites

Днеска на яз. Пясъчник 3 шарана по 600 гр и 1 шаран 900 гр. :) прекарах си чудно :) Няма второ такова удоволствие

Link to comment
Share on other sites

Днеска на яз. Пясъчник 3 шарана по 600 гр и 1 шаран 900 гр. :) прекарах си чудно :) Няма второ такова удоволствие

Само не мога да разбера що не се обадихте? да го ева

Link to comment
Share on other sites

АЙДЕЕЕ ТРИПЪЛ ЕКС ОТКАРА ОЩЕ ЕДНА ГОДИНКА.Пожелавам си да съм жив и здрав и предстоящата ми година да бъде още по-хубава и изпълнена с красиви моменти от тая :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

Еми айде да си жив и здрав трипъл екс :)

Link to comment
Share on other sites

Вече съм студент в техническия университет в пловдив с "Комуникационна, компютърна и електронна техника" :)

Link to comment
Share on other sites

Вече съм студент в техническия университет в пловдив с "Комуникационна, компютърна и електронна техника" :)

Браво на теб! Само успехи и много хубави моменти да ти донесе следването!

 

А пък аз вече покривам норматива на полигона и даже вместо 50 км, вдигам 56-58 км. Инструкторът беше много доволен :rolleyes: Трябва да тръгнеш с много газ, за да можеш да вдигнеш необходимите км и да си осигуриш малко по-дълъг спирачен път. Само за сравнение: да се изфукам сега :tongue , че най-много някакво момче е вдигнало 60 км. Понеже съм по-лека и направо летя, но пък има голям недостатък, че ако се завърти мотора и загубя контрол няма да мога да го удържа и ще падна.. Абе, глупава работа е това с моторите и не знам защо не си карам розовото колело :rolleyes: Наистина ми е розово колелото :rolleyes: Играх и танци и направо се разсипах.. И сега ако някой ми препоръча филм ще му бъда супер благодарна :laughing: Само като си помисля, че преди година отказах на приятеля да се кача на мотор, защото адски ме беше страх, а днес едно от новите момчета, което беше за първи път каза: "Ели, кара добре мотор!" и се чувствам малко "по-добре" :rolleyes: Само ръкавици не мога да си намеря. Няма дамски номера S , а ако падна ще си спупя ръце и пръсти. Като се има предвид, че работата ми е на компютър ще ми коства доста, но си мисля да си поръчам от някой сайт..Не ми ли станат обаче ще стане като плочките на mobo, ама ще рискувам, защото нямам избор :)

Link to comment
Share on other sites

Божичко, аз тая скорост съм я развивал с колелото...

 

Иначе за ръкавиците може да прегледаш CRC-то. Знам само, че за вело-части изригват с бруталните намаления от време на време... А с доставките са коректни, но ще ти коства отгоре. Готиното е, че ако напазаруваш  над определена сума - доставката ти е безплатна. Моите хора от вело-форума си правят почти ежеседмични общи поръчки за да им излезне безплатно.

 

Е, се забравям да се изфукам - моя коч се сдоби с това чудовище. Сега просто не мога да повярвам през какъв камънак прегазвам без да го усетя... И к'во - взех че се разболях, та да не мога да й се нарадвам хубаво на виличката ;]

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Божичко, аз тая скорост съм я развивал с колелото...

 

Иначе за ръкавиците може да прегледаш CRC-то. Знам само, че за вело-части изригват с бруталните намаления от време на време... А с доставките са коректни, но ще ти коства отгоре. Готиното е, че ако напазаруваш  над определена сума - доставката ти е безплатна. Моите хора от вело-форума си правят почти ежеседмични общи поръчки за да им излезне безплатно.

Еее, супер щом развиваш такава скорост с колело.. Знам за какво става въпрос, защото и брат ми преди караше след рейс например до хижа Здравец или се хващаха за рейсове в града и т.н. Тук е малко по-различно защото на определени метри трябва да я постигнеш и да спреш на чертата, пък аз все я подминавах например. С колелото се искат доста здрави крака, а тук да не се замисляш много :laughing: Мерси за информацията! Сега ще я видя :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Вече съм студент в техническия университет в пловдив с "Комуникационна, компютърна и електронна техника" :)

 

Ей 1 пич от бившия ми клас със същото го приеха в Ту то ,поздравления :)

Link to comment
Share on other sites

Тая вечер заминаваме към морето с компания... Ама още се чудим къде точно ?! Ясно е само, че сме на южното Черноморие. Чудим се между Сл. бряг и Приморско ако някой е ходил тая година нека сподели някакво мнение. :rolleyes:

Edited by clio
Link to comment
Share on other sites

на сл.бряг е доста празно в сравнение с миналата година бях за няколко дни скоро

в Бургас също няма абсолютни никакви хора , на Приморско един приятел каза че било спокойно и имало малко хора

Link to comment
Share on other sites

Цяла нощ на Храбрино в приятна компания , пържолки , саладки , джак и лаф , после като поотрезняхме към 3 - Текен турнир на плейстейшън , бира и яко метъл ! Ебахти якия уикенд ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...