Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Благодарим, благодарим. Дай да покараме сега Коуч-а, а после да му мислим за щъкащи малки същества, които да се возят на седан, а!? :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е коуча може да го запазите и след 18-19 години да го връчите на "3тия човек" с думите ... "Виж баща ти на какво се мъчи едно време ..." :lol:

 

На мен лично , такива са ми плановете за голфа :bgrin: :tongue

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Е коуча може да го запазите и след 18-19 години да го връчите на "3тия човек" с думите ... "Виж баща ти на какво се мъчи едно време ..." :lol:

 

На мен лично , такива са ми плановете за голфа :bgrin: :tongue

Чудесна идея.Представям си разговора:"Вземи синко/дъще тази полуидея от четвърт следа автомобил да заведеш гаджето на кафе.

Link to comment
Share on other sites

Знаеш ли как мразя някой да се изказва неподготвен ... една кола е като жената ... поддържаш ли я като хората - винаги ще е млада . А и много трудно ще се разделя с нея , тъй като е инвестирано доста , да не говорим че ми е "любов" - 3 години преди да взема книжка .

Link to comment
Share on other sites

Знаеш ли как мразя някой да се изказва неподготвен ... една кола е като жената ... поддържаш ли я като хората - винаги ще е млада . А и много трудно ще се разделя с нея , тъй като е инвестирано доста , да не говорим че ми е "любов" - 3 години преди да взема книжка .

За това, че първата любов ръжда не хваща си прав.И аз бях така с моята първа кола,но си мисля че за да поддържаш един такъв автомобил още 18-20 год. си иска доста средства,които не всеки може да отдели.Плюс това поста ми беше в кръга на шегата,но за съжаление забравих да сложа ухилената емотикона. :D

Link to comment
Share on other sites

Знаеш ли как мразя някой да се изказва неподготвен ... една кола е като жената ... поддържаш ли я като хората - винаги ще е млада.
Виждал ли си Лили Иванова извън сцената?

При всяка една машина идва един момент, в който ще ти излезне по-евтино да я захвърлиш за вторични суровини и да си купиш нова, отколкото да я реставрираш. Но виж, може да си запазиш голфа и да създадеш заведение, конкуриращо "Трабанта". Щото след 20-на години, тоест минималното време, след което би могъл да имаш син/дъщеря с книжка, на кой(я)то да връчиш тази вече престаряла кошница - тя вече ще прилича на хеопсовата пирамида - древна, очарователна, но безполезна.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

За това, че първата любов ръжда не хваща си прав.И аз бях така с моята първа кола,но си мисля че за да поддържаш един такъв автомобил още 18-20 год. си иска доста средства,които не всеки може да отдели.Плюс това поста ми беше в кръга на шегата,но за съжаление забравих да сложа ухилената емотикона. :D

Бе имали мерак , няма пречки :) . Освен докаго се намират още ... да взема 1-2 коли като моята и да ги прежаля за части :lol:

Link to comment
Share on other sites

Бе имали мерак , няма пречки :) . Освен докаго се намират още ... да взема 1-2 коли като моята и да ги прежаля за части :lol:

Само така pazu, "старата любов" ми е добре известна - в момента "старата ми любов" все още си я пазя в идеално състояние, с изключение на купето (което нямам мерак да пипам)...даже ще й платя още 1 година данъка, застраховката и винетката с цел пистови експерименти и офроуд тренировки (няма да си юркам настоящата кола я...)...а за частите не се притеснявам, тъй като имам още една цяла кола (същата като нея), разфасована на части и като ми се повреди нещо...само сменям. :D

Link to comment
Share on other sites

Знаеш ли как мразя някой да се изказва неподготвен ... една кола е като жената ... поддържаш ли я като хората - винаги ще е млада . А и много трудно ще се разделя с нея , тъй като е инвестирано доста , да не говорим че ми е "любов" - 3 години преди да взема книжка .

 

жените са като паркета

опънеш ли ги първия път както трябва

после цял живот може да ходиш по тях

Link to comment
Share on other sites

Би ли издал модела и марката на ... жен...колата на живота ти :lol:

Рено 12 в румънски вариант. :P , двигател 1289 сс (обработен и центрован от мен :punk ), 4 скорости, 0...100 - 14.5 сек., мах ск. - 160 км/ч. /на равно с 2-ма човека/ (само веднъж стрелката залепи на 170, но явно магистралата е била с лек наклон и 5-те човека в колата сме дали инерцията :lol: )

Link to comment
Share on other sites

При всяка една машина идва един момент, в който ще ти излезне по-евтино да я захвърлиш за вторични суровини и да си купиш нова, отколкото да я реставрираш.

 

Има го и този момент само че още малко като изчакаш става антика а там цените колкото повече време минава толкова по-скъпа става.

 

 

ще прилича на хеопсовата пирамида - древна, очарователна, но безполезна.

 

Ахахахахаха Пешо къртиш мивки просто :)

Link to comment
Share on other sites

След 10 десен ден ще си получа обекта от снимката :). 16ГБ версия е.

Какво стана с онзи с телевизията? Да не се отказа, или този е добавка към предишните?

Link to comment
Share on other sites

Какво стана с онзи с телевизията? Да не се отказа, или този е добавка към предишните?

Онзи с телевизията имаше проблем. Чуваше се глухо от втората сим карта. Върнах го в магазина. След 1 месец чакане ми дадоха нов. При него го имаше същият този проблем и съответно пак го върнах. Вече минаха 2 месеца. Честно казано и аз не си давам зор в момента. Смятам съвсем скоро да го върна тотално и да си искам обратно парите.

Видяло се че ще трябва да вървя с 3 телефона и това е. Готиното е че и трите са умни телефони. Един с MAC OS, втори с Windows Mobile и трети с Symbian.

Link to comment
Share on other sites

След 10 десен ден ще си получа обекта от снимката :). 16ГБ версия е.

Честито !!! И аз исках такъв, но нямах достатъчно финанси. Но купих това и засега съм супер доволна. Само че моят е червен.

Link to comment
Share on other sites

netrootbg радвам се, че престана да се мъчиш с някакви подобия на смарт телефони и най-накрая ще имаш ОРИГИНАЛЪТ! Заслужава си. ;)

Link to comment
Share on other sites

netrootbg радвам се, че престана да се мъчиш с някакви подобия на смарт телефони и най-накрая ще имаш ОРИГИНАЛЪТ! Заслужава си. ;)

Аз другите няма да ги махам :). Просто ще вървя с 3 броя. Така или иначе от доста време имам нужда от трети телефон. Идеята беше този с телевизията да ме отърве, но явно няма да се получи така.

Link to comment
Share on other sites

netrootbg радвам се, че престана да се мъчиш с някакви подобия на смарт телефони и най-накрая ще имаш ОРИГИНАЛЪТ! Заслужава си. ;)

 

Любо, скъпи, това не е ли ОРИГИНАЛЪТ, който е с вградена несменяема батерия, няма copy/paste и bluetooth-a му работи само с handsfree и НЕ позволява трансфер на данни? Такова дърво с пистолет на главата не можеш ме накара да си взема. Нека да го вземе сега Иван, който като потребител открай време на такива машинки ще си даде мнението... На мен лично доста ми хареса XPERIA, но е наблегнато на функция "компютър" и камерата му е досущ като на моя К810i, дори липсва светкавицата. Колонката му е също не е променена. Респективно понеже няма как да ползвам повече от 40-50% от тази функция "компютър", сега съм си харесал ТОВА. Чакам го да излезе в М-тел да видя какво ще му поискат...

Link to comment
Share on other sites

...

Същия като брат ми си. Първо си поръча на Мтел да му докарат експирията. Обаче видя 905-цата. И взе да се чуди. В неделя като го видях разправяше, че ги гледал и двата телефона в един магазин и в момента е голяма дилема, кой от двата да е.

Link to comment
Share on other sites

След 10 десен ден ще си получа обекта от снимката :). 16ГБ версия е.

 

Няма да съжаляваш определено,имам стария модел и до ден днешен,се радвам че го взех.Пък и новия модел е още по-добър.. :love

 

iphone-bulgaria.com/

Разгледай този сайт,има доста информация.

Link to comment
Share on other sites

Малко съм против слайдерите. Да не говорим за тези на страни. Лично мое мнение си е. Ако искате телефон с Windows Mobile и добра камера не е лошо да погледнете Samsung Omnia. Върл противник съм на телефоните на Samsung, но този модел не е лош. Единственият недостатък е писалката. Няма място за нея в корпуса на телефона и се налага да си я носите отделно. За тази цел е направена като ключодържател. Мои приятели го използват изцяло с пръсти. Лично аз не успях да свикна така.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...