Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Ами, ако не бях я взел аз, друг щеше да я вземе и кучето все щеше да си е на тези температури. Но понеже я взех аз, цяло лято ще си кибичи на климатик, ще се извежда сутрин преди 8:00ч. и вечер след 9:00ч. И ще бяга, защото и аз смятам да бягам от пролетта.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами, ако не бях я взел аз, друг щеше да я вземе и кучето все щеше да си е на тези температури. Но понеже я взех аз, цяло лято ще си кибичи на климатик, ще се извежда сутрин преди 8:00ч. и вечер след 9:00ч. И ще бяга, защото и аз смятам да бягам от пролетта.

Хехе..., толкова не можеш да бягаш! (имам предвид не свински тръс а сериозно търчане :) ) Вземи си колело по-добре...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Хехе..., толкова не можеш да бягаш! (имам предвид не свински тръс а сериозно търчане :) ) Вземи си колело по-добре...
Още един глас!

На моите песове едно време им се отразяваха страхотно разходките с колело. Малко време се изисква да свикнат куче и стопанин на този тип извеждане, но определено беше приятно и за нас, и за песовете.

Link to comment
Share on other sites

Днес ни биха първата ваксина, но това не ни пречи да продължаваме да гледаме лошо:

maggie6cs4.th.jpg

Лелеееее умрях от завист!!! Аз съм принципно cat person, но хъскитата ги обожавам по всички параграфи. Да ти е живичко, здравичко и все така прекрасничко;)))

Link to comment
Share on other sites

Сесията свърши . Равносметка 3:0 в моя полза . Сега мисля да си дам почивка петък , събота и неделя дано да успея да не се развали нещо баш накрая .

Link to comment
Share on other sites

Срока свърши...две борби загубени...11 спечелени.Другия срок ще ги разбия :)

 

П.П.Отделно от училище...изключително съм доволен от себе си :excl: .Успях сам да си направя лаптопа...трима техници преди мен не успяха.Просто невероятно чувство на удовлетворение изпитвам :) :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

Като стана дума за университети и резултати:

Аз - Университета - 30 : 10. Обаче университета има 10 гола на чужд терен. Ще трябва на мача - реванш да бия с 10 : 0 ако искам да стигна до финалите!

 

Midex, хахаххахаха!

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Не. Завърших 4-ти курс преди 2 години и още влача 10 изпита. Трябва да ги взема, да си изкарам стажа и да си направя и защитя дипломната работа(Проектиране на цех за производство на хлебопекарски дрожди) и ще се дипломирам. То май обърках темите - това е за темата с оплакванията!

Link to comment
Share on other sites

Ами като ще се хвалим 2:0 за Джозо вс ТУ :lol: :lol: :lol: :lol: Две 5-ци заковах....Малко към оплакванията ама единият колега преписа от мен на вторият изпит и аз имам 5 той 6 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

като става дума за оценки, аз първия семестър съм 6:1 за мен, след 4 дена е последния, резултата трябва да стане 7 на 1... втория семестър започват изпитите след две седмици, 10 на брой са, ще видим как ще се справим...

Link to comment
Share on other sites

ако става дума за пародия аз уча в ПУ-то редовно , даже не си познавам повечето колеги , от както уча съм ходил сигурно 10тина пъти като не броим изпитите и миналата година и 2та семестъра имах успех над 5 , отделно даже не съм наясно какво точно уча...... ПУ-то си е точно както си го разправяха който не му се учи ходи там.....

Link to comment
Share on other sites

ако става дума за пародия аз уча в ПУ-то редовно , даже не си познавам повечето колеги , от както уча съм ходил сигурно 10тина пъти като не броим изпитите и миналата година и 2та семестъра имах успех над 5 , отделно даже не съм наясно какво точно уча...... ПУ-то си е точно както си го разправяха който не му се учи ходи там.....

То зависи и каква специалност си...

Edited by err0r^
Link to comment
Share on other sites

Хайде да се похваля и аз. Днес на изпита имам 6. Крайно време беше :love Утре стискам палци на Smirnoff.

Link to comment
Share on other sites

Баси и технологиите. Днес си купих цветен лазерен принтер за ... $130 (сто и тридесет долара). Върви в комплект с четири тонера с 1/3 капацитет от нормалните, т.е. всеки прави средно по 750 страници, вместо 2200 за нормалния. Това е поредния невероятен сейл в магазините на фирмата, за която работя в момента. Преди само две-три години, цената на подобна машина беше четирицифрено число. Става въпрос за HP Color LaserJet CP1215:

HP_color_10100255.jpg

Link to comment
Share on other sites

Икам да се похваля с това, че снощи успешно пляснах с двете си ръце над главата. Когато повторя въпросното упражнение и с изпънати ръце - значи всичко е ОК :]

Link to comment
Share on other sites

Икам да се похваля с това, че снощи успешно пляснах с двете си ръце над главата. Когато повторя въпросното упражнение и с изпънати ръце - значи всичко е ОК :]

 

Поздравления! Опитай същото с краката, ако успееш и повториш, значи - хващай гората (а.к.а. джунглата) :lol: :laughing: :lol:

 

Едит: Не можах да се сдържа!

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...