Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Абе хора...и аз съм вдигал 170 с 5 човека в колата, с карбураторен 1.3 на бензин....ама друго искам да попитам: Да нямате нужда от преглед при очен лекар? К'во я направихте тая тема в последната страница направо не е истина...ако искате да отворим една тема в "Автомобили"-те кой колко е вдигал (и дали го е вдигал изобщо :devil :lol: ) и да местя постовете там...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ми ние вече си ги измерихме, ама ако искаш мести ги, може да има продължение по темата :) аз утре ще пробвам с на дядо шкодилака 105 л да вдигна 120 и ще пиша :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

а и другото, което сега се сетих - и мен с 1.0 би ме било страх да карам със 170. Все пак при различните мотори в едно купе частите са различни заводско. Например при по-големите мотори окачването си е по-твърдо, докато при малките не чак толкова.

 

Абе за VW Polo говорим все пак. Малко като каруца си е както и да го гледаш. На Голфарата по-малкото братче :) То не е дали ще може, за можене ще може ако си на прав и хубав път (лятото, зимата ако някой вдигне над 100 с такава кола просто си търси белята).

 

Същия експеримент го направих малко след като взех Авенсиса (т.е. още беше топло тогава - над 30 градуса беше защото се кефех и на климатика).. та с него 170-180 си всигнах и ги усещах както 100-120 с Polo-то. Беше ме страх да вдигна повече на пътя към Хисар, защото там има няколко завоя с обратен наклон, но не помня кои точно бяха - хем не са особено остри и ужким е хубав пътя но някак трудно се взимаха.

 

Та все пак ако някой ме светне какво толкова е това геройство да вдигнеш 130 с Голф ще съм благодарен. Да нямате предвид 230?

 

 

тва искам да го видя. аз на 120 км в час съм на 41(2)00 оборота ;) :P

 

Трудно ще стане защото вече не го карам, но верно стрелката за оборотите си беше в червената зона вече (не беше нанадолнище но на прав участък го настъпах за да видя колко вдига), но на пътя за Пазарджик съм стигал до 140-150. Не посмях да повторя но тогава бях много окъснял, а нямаше и кой знае какъв трафик, но някак нестабилна взех да я чувствам колата...

 

 

------------

 

Midex, може да преместиш отговорите от тука в темата за змиорките и меренето на органи, отговарят на 50% от заглавието :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

никъв шанс момче :bgrin: ебавам се. искам да видя на живо такова животно

 

 

няма проблеми само да посъбера пари за гориво че изхарчих тубата на гребната база а тва не върви с обикновен бензин , иначе не е хиляда лева , легна ми малко над 200лв от германския ибей , като моя модел е "бавен" до към 70км/ч върви има такива киошута дет върват с по 150км/ч...... там е изрудията :lol:

 

Васко това е едно от нещата, които имам желание да ти конфискувам. Даже и с 50 лева мога да се разделя заради него!

 

мога да я трапмня за оная грозна маса аквариум тъкмо няма да ти се налага да я чистиш :lol:

 

Добре де, аз с Поло 1.0 съм вдигал 170 на магистралата и кво? Мен лично ме хвана страх как взе да друса - аха аха да излети. Настрана че беше над 5000 оборота двигатела (верно на бензин не на газ и все пак - 1.0 е)...

 

 

Абе съмнително ми се струва леееко ама....... извинявай ти не беше ли един от върлите защитници на разумното каране щото 170 не е разумна скорост .... ?!?! ъъъ..... ?!?!? :tongue

Пък и с поло 1.0 направо изби рибата..... тва все 1 с нормална кола да вдигнеш 500 , щот тва поло не е като нормална кола по-скоро картинг с таван......... :lol:

Пък и 180 с авенсиса браво , браво...... другия път като кажа че съм карал бързо да не се включиш на страната на форумните проповедници :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Midex, може да преместиш отговорите от тука в темата за змиорките и меренето на органи, отговарят на 50% от заглавието :)

Е да...ама змиорките вече ги затворих, сещаш ли се защо? Щото имаше хора дето отново оср*ха поредната тема, та се наложи чак нетрут да им редактира постовете. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ще ги отворя, що да не ги отворя...но само при положение, че обещаете (вкл. и ти) да не се провокирате един-друг и да не използвате обидни квалификации за отсрещния. Отделно към тебе - слагай си поне звездичките на необходимите места (току що в темата за неспането напр.) и не ми затруднявай допълнително работата да те дебна къде и как ще пропишеш, щото ще те глобя с 50 лв. :woot

Link to comment
Share on other sites

няма проблеми само да посъбера пари за гориво че изхарчих тубата на гребната база а тва не

Абе съмнително ми се струва леееко ама....... извинявай ти не беше ли един от върлите защитници на разумното каране щото 170 не е разумна скорост .... ?!?! ъъъ..... ?!?!? :tongue

 

Не е я. Изобщо не е разумна. Аз и не повторих... С такава кола над 120 нито е разумно нито е изгодно да поддържаш скорост над 100-120. На 120 вече е около 4000 оборота. Най-добре към 90 хем шума е по-малък, вдигнеш ли над 92-95 почва да се "чува" скоростта повече.

 

Пък и с поло 1.0 направо изби рибата..... тва все 1 с нормална кола да вдигнеш 500 , щот тва поло не е като нормална кола по-скоро картинг с таван......... :lol:

 

170 и да не е, 160 е било, в най-лошия случай малко под 160 но 2-3 км само... И чак "картинг с таван" -не е чак толкова зле полото моля моля... на магистралата при достатъчно дълга, права отсечка ги вдигнах не е станало просто с настъпване на газта а постоянство при натискането до ламарината.

 

Пък и 180 с авенсиса браво , браво...... другия път като кажа че съм карал бързо да не се включиш на страната на форумните проповедници :wacko:

 

Също 1 път и за кратко. Освен това и 2та пъти е било при идеални условия, на хубав прав път и извън града. Правиш разлика нали? Исках да видя доколко може, ЕДИН ПЪТ, не е като да съм го юркал нон-стоп така, нито бих пробвал подобно нещо навсякъде. Лятото на магистралата при ненатоварено движение ми се стори добър момент, а на теб?

 

 

И можеш ли да преброиш колко пъти казах че ако някой си мисли че съм някакъв вид ангел - да си го избие от главата. Отделно че когато съм се препирал за нещо е било за простотиите, змиорките и нахалството, а не толкова дали някой кара с повече от 50 в града.

Link to comment
Share on other sites

на 120 4000 оборота е добре за такъв малък двигател. Като имаш предвид, че фолксвагеновите мотори 1.8 масово на 120 са около 3000-3500 оборота :) друг е въпроса до колко ти е оборотомера де :) незнам на 1.0 колко е, предполагам до 6500 - 7000 ?

Link to comment
Share on other sites

да те дебна къде и как ще пропишеш, щото ще те глобя с 50 лв. :woot

 

стига бе , с кво ша купа на раптор чупена маса после ?

пък и ся щял да ми прави пакетна цена камерата + масата - 75лв , второто на 50% отстъпка :lol:

 

 

 

 

 

 

пс : дядо , бях се обзаложил с въображаемият ми приятел ще че изтряскаш някакъв такъв пост те затва го написах :lol: :lol: :lol: :lol:

може да си направим един експеримент , тоя пост ако аз го напиша в категория автомобили поне 3ма ще ме предложат да ме палнат на кладата :wacko:

и аз един път написах че съм карал със 150 щото бързах и ме захванаха от всички страни...... :sick

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

на 120 4000 оборота е добре за такъв малък двигател. Като имаш предвид, че фолксвагеновите мотори 1.8 масово на 120 са около 3000-3500 оборота :) друг е въпроса до колко ти е оборотомера де :) незнам на 1.0 колко е, предполагам до 6500 - 7000 ?

 

Май беше 8000. 4000 беше горе средата точно. От 6000 почва червената зона

 

 

 

пс : дядо , бях се обзаложил с въображаемият ми приятел ще че изтряскаш някакъв такъв пост те затва го написах :lol: :lol: :lol: :lol:

може да си направим един експеримент , тоя пост ако аз го напиша в категория автомобили поне 3ма ще ме предложат да ме палнат на кладата :wacko:

и аз един път написах че съм карал със 150 щото бързах и ме захванаха от всички страни...... :sick

 

Ами така е на човек като му излезе име.. пък и ти се стараеш да си го поддържаш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Прекрасна е :)

Честита да ти е Маги :)

Link to comment
Share on other sites

Ще ги отворя, що да не ги отворя...но само при положение, че обещаете (вкл. и ти) да не се провокирате един-друг и да не използвате обидни квалификации за отсрещния. Отделно към тебе - слагай си поне звездичките на необходимите места (току що в темата за неспането напр.) и не ми затруднявай допълнително работата да те дебна къде и как ще пропишеш, щото ще те глобя с 50 лв. :woot

Тц тц вии битер катаджий станахте мама му стара :lol: .Напрайш фал и айдее ... 50 кинта назад :D :D

Link to comment
Share on other sites

Запознайте се с Маги:

dog.jpg

 

:wub: :wub: :wub:

 

Ей много ме кефят малки животинки. Особено кученца и котенца! Като пораснат не чак толкова, а като се изакат по средата в хола пък хич но какво да се прави - такъв е живота :) Честито и много да и се радвате и тя на вас!

Link to comment
Share on other sites

Ей много ме кефят малки животинки. Особено кученца и котенца!

Особено "котенца" така .. 17,18,19 годишни най-много ! :lol:

 

Иначе е сладурско кутрето :wub:

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ви на всички! Възникна, обаче, следната дилема - Маги ли да е или Никита?

Tук й се виждат и очичките, ама снимката пък е кофти:

1235.jpg

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Запознайте се с Маги:

:wub: :wub: :wub:

Да ти е жива и здрава Маги ! И дано да си спокойна натура , защото ако ще я гледаш на закрито тази сладурана ще разбереш кон боб яде ли и магаре оцет пие ли ! :lol: Просто са доста темпераментни кучета и поради тази причина си падат и големи пакостници :devil

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...