Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Eee тъй кажи. Бисери да чакаш от мен. Аз откога говоря никой да не ме взима много насериозно за всичко дето казвам :lol:

Даже ся и стана криво от тва че ти си си развалил мнението за нея (тва че не се познавате ... карай ся .. :D ), за тва че те е нарекла "кух" ... та чете в момента и ако може да и простиш :laughing: ...

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз изчаквам евентуалната прошка ... и викам да спираме , Midex .. тъй и тъй не спи , поне да не ни бие , че осрахме И ТАЯ тема ... :lol:

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Даже ся и стана криво от тва че ти си си развалил мнението за нея (тва че не се познавате ... карай ся .. :D ), за тва че те е нарекла "кух" ... та чете в момента и ако може да и простиш :laughing: ...

 

Еее аз от толкова малко не се засягам... къде ще излезе края ако човек от нещо такова се засегне? А особено пък ако обещае да почерпи един хубав коктейл... леле откога не съм излизал да пия подобни неща...

 

 

Дядо да не станеш кума на сватбата..

 

Че кво му е лошото :)

 

 

Аз изчаквам евентуалната прошка ... и викам да спираме , Midex .. тъй и тъй не спи , поне да не ни бие , че осрахме И ТАЯ тема ...

 

А? Кво? Пропуснали ли сме някоя? :lol:

 

Midex е добричък, надявам се да не ни дърпа много ушите и като че ли днес поне гледам е в добро настроение, не е недоспал, нито го боли глава нито г*з... може и да ни се размине :P

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Като каза коктейл ... и без тва си ми обещал бира ... ще те заведа на едно място дето правят такъв sex on the beach - алкохолен и безалкохолен вариант ... че направо ще ти се завърти главата ... ади . аз ще почерпя :lol:

Link to comment
Share on other sites

Алоооууу...к'во правите бе - толкова офтопици в толкова кратко време. :woot

Сега ще ви оставя за 2-3 часа и като се върна да сте разчистили всичко! :lol:

Всъщност карай...нека утре хората ви (ни) четат простотиите дето ги ръсим посред нощ...

Link to comment
Share on other sites

Midex, аз пак не съм спал та ми е простено... (надявам се)... Кафетата днес отдавна спрях да ги броя... обаче обещавам след малко спирам да пиша глупости и си лягам.

 

Между другото забравих да благодаря за комплимента на "Милото" защото то си беше точно такова :)

 

 

--------------------------------------

 

 

За да не съм изцяло офтопик - за има-няма няколко седмици натворих такива неописуеми неща, които сигурно цял офис индийци нямаше да успеят и за половин година. Много съм горд от себе си и страшно добре се получи. Има още малко работа но като цяло много добре се получи. Не ми обръщайте внимание ако взема да изпростявам повече - от недоспиването ще да е - особено последната седмица бачкам почти денонощно, но пък съм изключително доволен какво направих :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Еб*х ви в неуморните спамери, легайте да спите, бе!Жените ви/Милуто ви не упражнява ли контрол.Ши пусна тема в БГ Мама да направят комисия и протест за контрол на пишещите тука :D :D :D

 

По темата, написах сам доклад за 3 човека, никога повече същата грешка.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

30% warn в ггбитския форум за 2-3 поста.. и май май отивам към 100 както се уважаваме с модераторите там :)

Edited by Tomahawx
Link to comment
Share on other sites

ШматУрок ... :D аз пък имам 60% тук .. и то за глупости xd

 

Да бях напсувал поне някой , та да не съжелявам :D

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Аз сумарно имам всъщност 100..ама пустите мнодератори от недоглеждане все ми го махат...Разсеян народ, ей...Сложи ти го за нищо, мане ти го нещо...Иди ги разбери :laughing:

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

явно модовете много го обичат грим. слагат му го, махат му го, пак му го слагат.....

 

онтопик: сдържах се да не коментирам повече от това ;)

Link to comment
Share on other sites

Завиждаш?Искаш и на тебе да ти слагат?Ела, ще ти го сложа :laughing: /Не се заяждам, просто се събудих в добро настроение/

Link to comment
Share on other sites

Като чета мисля, че пазу и Дедо имат бая да си приказват, я вземете да дойдете другата седмица на срещата на форума, да го разискаме F2F, пък може Пазу да доведе и Пазинка :)

За повече информация има линк в подписа ми

Link to comment
Share on other sites

о не небезизвестната приятелка на пазу чете всички форумни мнения заедно с него и преценява кой е задръстен и кой не ..... :wacko:

 

ъъъ да не би да ти дава позволение да си пишеш само с незадръстените хора от форума ? щото и мене май ме беше изкарала някъв такъв...... :tongue

 

 

ПС: тва беше девойчето облечено с ХанЦунГ и палто нали :lol:

 

 

 

ПС2 : Можете да седнете да обсъдите и моето мнение , само да добавя че не ми пука ;)

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

ПС2 : Можете да седнете да обсъдите и моето мнение , само да добавя че не ми пука ;)

Ти нема ли а до'иш на сращата на форума?

Link to comment
Share on other sites

а добро утро на всички :) искам да се изфукам, че днес за втори път тази година спах повече от 5 часа :) май почвам да се връщам към нормалния режим :)

Link to comment
Share on other sites

Мдаааа, болида дойде. С него станаха 3 колички, шалове, шапки, облекла(зимни летни),маратонки, бутилка вино......и всички с емблема ФЕРАРИ. Не ме пере много съчмата :lol:

 

Моят отдавна е тука :devil

 

Вече правя яки дрифтове с него :laughing:

 

Викам да ги съберем да спретнем една гонка! Или да изчакаме да почне сезона и да ги опънем на село по асфалта :pirate

Link to comment
Share on other sites

Моят отдавна е тука :devil

 

Вече правя яки дрифтове с него :laughing:

 

Викам да ги съберем да спретнем една гонка! Или да изчакаме да почне сезона и да ги опънем на село по асфалта :pirate

Ай ай и аз ще се включа!!Аз имам F430 Cabrio :pirate :lol:

Link to comment
Share on other sites

Алооооууу...динозавъра по-горе - да не обърка темата? :woot

Ай ай и аз ще се включа!!Аз имам F430 Cabrio :pirate :lol:

И аз ще дойда, но с едно черно 599, щото си имам 7 бр. даже.....вярно, в мащаб 1:38...ама нали все отнякъде трябва да се започне. :P

Link to comment
Share on other sites

Моят отдавна е тука :devil

 

Вече правя яки дрифтове с него :laughing:

 

Викам да ги съберем да спретнем една гонка! Или да изчакаме да почне сезона и да ги опънем на село по асфалта :pirate

 

 

може ли да се включа с моето субару с нитро ?

обещавам да ви дам преднина :lol:

 

 

http://rcmodeli.com/article.php?id=52

 

 

:love

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...