Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Може само при мен да е било по-така но след 4тия ден в който спах под 2часа аз бях заспал облегнат на едно шкафче (къде легнал отгоре къде висящ, къде подпрян - такава неописуема поза само по разни смешни снимки има)

Със сигурност не си само ти, При мен се получи същото и добре, че шефа излезна разбран.Аз само да седна някъде и заспивах.После след 5-ия месец нещата си дойдоха горе-долу на мястото.

Edited by nassko
Link to comment
Share on other sites

Офффф, все едно и аз имам бебе в къщи(то пак си е бебе де, но е куче). Спи половин час, след това се изпикава или нещо друго върши, после беснее половин час, после пак спи и така се повтаря всичко. Толкова е лакома, че докато не си изяде всичко от купичката не вдига глава. Станал съм в 8:00ч. А по принцип спя до към 12-13ч! Дано порастне по-бързо! :)

Link to comment
Share on other sites

Вчера, напук за прогнозите за студ, с един приятел си направихме една разходчица от Храбрино до Добринище и обратно. Прекрасно време, прекрасно слънце, чудесна разходка!

 

Успях да зарибя един много добър приятел по туризма.

Link to comment
Share on other sites

Офффф, все едно и аз имам бебе в къщи(то пак си е бебе де, но е куче). Спи половин час, след това се изпикава или нещо друго върши, после беснее половин час, после пак спи и така се повтаря всичко. Толкова е лакома, че докато не си изяде всичко от купичката не вдига глава. Станал съм в 8:00ч. А по принцип спя до към 12-13ч! Дано порастне по-бързо! :)

 

Още един глас за Маги :) Много яко кученце :)

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност не си само ти, При мен се получи същото и добре, че шефа излезна разбран.Аз само да седна някъде и заспивах.После след 5-ия месец нещата си дойдоха горе-долу на мястото.

 

Именно, те 5 месеца не минават толкова бързо :) И аз си взех 2 седмици отпуска в началото а и бачкам в къщи но пак си е зор. В един момент се свиква де, пък след 5тия той почна да спи по повече та малко от малко се рахатясахме :)

Link to comment
Share on other sites

Новите ми габарити за колата:

 

 

LED_9.jpg

LED_9_Light.jpg

 

 

Оказа се че има и страничен ефект от поставянето им :). Когато не са включени фаровете се редуват да примигват.

Link to comment
Share on other sites

Новите ми габарити за колата:

....................

Оказа се че има и страничен ефект от поставянето им :). Когато не са включени фаровете се редуват да примигват.

Искам и аз... :wub: Дай инфо откъде и колко $...щото тука тия диоди, дето са навсякъде горят точно за седмица...

Link to comment
Share on other sites

Искам и аз... :wub: Дай инфо откъде и колко $...щото тука тия диоди, дето са навсякъде горят точно за седмица...

Аз си ги взех от София. 41 лева са. 3 месеца гаранция имат. Има и с 5 диода. Тези които са с 5 са просто един ред. Лично аз предпочитам по - силните. Сега габаритите ми са по - силен от на някои коли късите фарове.

Link to comment
Share on other sites

Иване и аз искам такива!

 

Да вземеш да ни донесеш с Пламен, ние ще ги платим и той ще почерпи хахахахахахах....и после ще ги продадем на Васко с печалба....за 50 лв. естествено....а и пак ще го изнудим да почерпи. :lol:

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Тип на цокъла: Т10

 

Това трябва да гледате за да видите дали ще станат на вашата кола. Ако искате изчакайте докато се прибера и ще ги видите на живо. Може да ги поръчате и с куриер да ви ги донесат.

Link to comment
Share on other sites

я дай сайт , телефон нещо ще взема да поръчам едни , е ся след малко като вида на аудито кви са ......

 

 

тия от ауди са най големите олигофрени всичко е навряно на майкаси в ........ трябва да махна въздушният филтър за да мога да отворя фара...... нямам думи.....

Link to comment
Share on other sites

я дай сайт , телефон нещо ще взема да поръчам едни , е ся след малко като вида на аудито кви са ......

тия от ауди са най големите олигофрени всичко е навряно на майкаси в ........ трябва да махна въздушният филтър за да мога да отворя фара...... нямам думи.....

http://www.lighting.philips.com/in_en/cons...ing&lang=en

Тук провери за съответствие.

 

При мен също беше много трудно да се сменят. Особено тази пред въздушният филтър беше кошмар. Трябваше да откачим няколко от гофретата за да имаме поне малък достъп до фара.

 

 

http://www.luxima.bg/

 

Само да не тръгне сега всеки втори в града с тези габарити. Всъщност дори и да стане така вашите пак няма да примигват като моите така че си оставам с най - голямата .......

Link to comment
Share on other sites

Тип на цокъла: Т10

Това трябва да гледате за да видите дали ще станат на вашата кола. Ако искате изчакайте докато се прибера и ще ги видите на живо. Може да ги поръчате и с куриер да ви ги донесат.

Тъкмо ще те изчакаме да видим дали не ти е изгорял някой диод междувременно... :devil

Добрата новина е, че ги намерих в ЕмКомплект ; лошата - че цената не е за чифт, а за бройка. ;)

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо ще те изчакаме да видим дали не ти е изгорял някой диод междувременно... :devil

Добрата новина е, че ги намерих в ЕмКомплект ; лошата - че цената не е за чифт, а за бройка. ;)

В Luxima цената е за комплект. TED кара с такива вече около месец и няма никакви проблеми. При мен има един неприятен страничен ефект. Борд компютъра писка че габаритите са изгорели. Според някои хора причината е че харчат по - малко ток и затова да отчита грешката. Ще пробваме да сложим някакво съпротивление да видим дали ще се оправи.

Link to comment
Share on other sites

лошата - че цената не е за чифт, а за бройка. ;)

 

За бройка комплекти, които съдържат по два броя :laughing: ХОП

 

Аз ще си купя два комплекта, понеже ми хрумна, че осветлението на номера ми е със същия цокъл :devil

 

А дали няма да има цветни?

Link to comment
Share on other sites

Аз ще си купя два комплекта, понеже ми хрумна, че осветлението на номера ми е със същия цокъл :devil

А дали няма да има цветни?

Имай на предвид че тези крушки са по - големи от нормалните. Не е сигурно дали ще ти влезне в мястото за осветление на номера. Цветни не съм видял.

Link to comment
Share on other sites

открихме сезона на Пйернишкия тюнинг май :lol:

 

По темата ... с помоща на малко изолирбанд по "пишките" на бравите никоя от 5те врати на колата , не скърца вече :)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

тия от ауди са най големите олигофрени всичко е навряно на майкаси в ........ трябва да махна въздушният филтър за да мога да отворя фара...... нямам думи.....

:bgrin: а за смяната на ремък се разглобава цялата кола отпред, ама ти го знаеш де :tongue

Кога ще си вземеш пак BMW ?

Всъщност кво ли та питам като знам отговора - скоро ще е :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.lighting.philips.com/in_en/cons...ing&lang=en

Тук провери за съответствие.

 

При мен също беше много трудно да се сменят. Особено тази пред въздушният филтър беше кошмар. Трябваше да откачим няколко от гофретата за да имаме поне малък достъп до фара.

http://www.luxima.bg/

 

Само да не тръгне сега всеки втори в града с тези габарити. Всъщност дори и да стане така вашите пак няма да примигват като моите така че си оставам с най - голямата .......

 

 

що няма да ми мигатт.... :lol:

 

 

А дали няма да има цветни?

 

 

има бе , розови , дигали 30 коня на баба шкода :lol:

 

 

:bgrin: а за смяната на ремък се разглобава цялата кола отпред, ама ти го знаеш де :tongue

Кога ще си вземеш пак BMW ?

Всъщност кво ли та питам като знам отговора - скоро ще е :)

 

ако събера скоро пари за 530хд ....... ;)

Link to comment
Share on other sites

що няма да ми мигатт.... :lol:

Това с мигането беше страничен ефект. Веднъж ми направи впечатление сякаш има много слабо напрежение в старите ми крушки. Гледах ги отблизо и затова ми се стори така. Реално колата пуска слаб импулс към крушките. Не знам поради каква причина го прави. На нормалната крушка не и е достатъчен да светне, но диодите харчат по - малко ток и успяват да светнат. Става подобно на полиция, линейки и т.н. Когато отключа колата започва това нещо, ако загася фаровете също, ако спра на място с оставен ключ в ключалката, ако заключа и включа алармата продължават за около минута - две. Това е при положение, че си с изгасени фарове. Ако са включени си работят нормално.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...