Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Вчера ходих до районното да си взема намерения ми откраднат телефон, К800. Цял ден му се кефя, 'зема да си продам вече G900-то. :) Пак сравнително бързо го намериха. Вече възвърнах малко от доверието си в полицията..

Link to comment
Share on other sites

...

Ще останете доволни. Ние сме със същата. Поне като гледам таблото и копчетата, освен ако не е по-нова модификация, че наща стана на година.

Само да не сложиш котараците вътре :)

Link to comment
Share on other sites

Имам 6 на изпита. Много радвам. 4, 5, 6, 6. "Само" още 2 изпита :)

Link to comment
Share on other sites

Рехабилитацията мина добре .. крака от 1вия път почна да минава . А пост рехабилитацията беше още по-добре .. в едно симпатично ресторантче в Йоаким Груево където правят едно от най-добрите шкембенца + 4ка кИфтета : ) . Сега ще взема да му ударя един сън и след тея 4ри дена дето се очертава почивчицата , ще съм нов човек ...

 

ПП. Бахти айляка , цял ден съм на отворен люк и предни джамове ... :werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Рехабилитацията мина добре .. крака от 1вия път почна да минава . А пост рехабилитацията беше още по-добре .. в едно симпатично ресторантче в Йоаким Груево където правят едно от най-добрите шкембенца + 4ка кИфтета : ) . Сега ще взема да му ударя един сън и след тея 4ри дена дето се очертава почивчицата , ще съм нов човек ...

 

ПП. Бахти айляка , цял ден съм на отворен люк и предни джамове ... :werewolf:

 

ебахти рехабилитацията , я елате ме ударете и мене :lol:

 

иначе и аз мога да се изфукам с испите за сега съ взел 5 :)

 

с оценки 6,6,5,5,6 :lol: :punk

 

Да живее ПУ :bowdown: :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

ебахти рехабилитацията , я елате ме ударете и мене :lol:

 

иначе и аз мога да се изфукам с испите за сега съ взел 5 :)

 

с оценки 6,6,5,5,6 :lol: :punk

 

Да живее ПУ :bowdown: :bowdown:

Ба*ти зубъра :)

Link to comment
Share on other sites

Да, да... в нанощерието на изпита разправяше, как две букви не знае, ще разчита на опасния си чар, да препише от колежките...

Link to comment
Share on other sites

къде са сега ревностните защитници на ПУ-то?!Ако помните през лятото се водеше ожесточен спор за качеството на обучението там :lol:

 

п.п тия то ПУ вЕрно ли толкова ги мързи и правят по 2-3 варианта на изпит да може всеки да намаже :JC_golly:

Link to comment
Share on other sites

Да, да... в нанощерието на изпита разправяше, как две букви не знае, ще разчита на опасния си чар, да препише от колежките...

 

аз не се ебавах , няма закво да се правя на умен и начетен , просто го записах ей така да го има , едва ли някога ще работя "социален педагог/работник" :lol:

иначе да разчитам на няколко колежки да се смилят над мене :punk

Link to comment
Share on other sites

едва ли някога ще работя "социален педагог/работник" :lol:

Ако някой ти види лафовете и наредбите из форума .. едва ли ще си намериш работа като "социален педагог/работник" :lol: :werewolf:

 

ПП. Емотикона на лилстенли , много почна да ма радва и мен :tongue

Link to comment
Share on other sites

Поразпитах за iPhone нарочно, защото бях чул хубави неща и даже бях решил да си поръчам.

Като фен и потребител на Apple мога да ти кажа че конкретно iPhone все още не си заслужава особено много. Xperia-та ме привлича много повече.

 

Иначе това предполагам си го виждал: http://farm4.static.flickr.com/3287/294923...f4d8b66.jpg?v=0

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Иначе това предполагам си го виждал: http://farm4.static.flickr.com/3287/294923...f4d8b66.jpg?v=0

 

Ахахахаха това много ме разсмя!

 

Аз пък да се похваля че демото днес мина много добре и очаквам подписването на няколко договора :D :punk

Link to comment
Share on other sites

Ахахахаха това много ме разсмя!

 

Аз пък да се похваля че демото днес мина много добре и очаквам подписването на няколко договора :D :punk

Ето кой ще черпи бирата на картинга ;)

Link to comment
Share on other sites

20 км. с колелото. Не знам за Антарес, но аз открих сезона... Супер!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...