Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Според мен това е някакъв дефект в инсталацията на Иван :laughing:

 

Все пак, Опел си е :bgrin:. Ако при изгасена кола и изваден ключ светят, ще дават консумация. Ако примерно си купи нов акумулатор, няма да му заверят гаранцията. Това вече ми се случи на мен, като след щателна проверка в сервиза на Еуратек се оказа, че касетофонът ми е бил вързан на грешния + и е консумирал постоянно (баш колкото за една крушка). Изпуснах срока на заверка и гаранцията си замина, но аз нямам съмнения в Бош-а, така че здраве да е. Погрижих се да се оправи грешката и сега всичко е в час. Принципно подобни дребни консумации не са никакъв проблем, освен ако човек не си запали колата 15-на дена - тогава акумулаторът вече заминава.

Link to comment
Share on other sites

Някаква мацка от Молдова упорито ми праща либовни смс-и :lol:

 

Това си е просто чудесно! :devil

 

Сега установи дали е наистина мацка от Молдова, че да няма изненади :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

След няколкодневно търсене, с половинката си купихме акустична китара :) Голямо дрънчене ще пада :)

А най-странното е, че след никаква покупка досега не съм се чувствала толкова щастлива :)

 

d350b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Според мен това е някакъв дефект в инсталацията на Иван :laughing:

 

Все пак, Опел си е :bgrin:. Ако при изгасена кола и изваден ключ светят, ще дават консумация. Ако примерно си купи нов акумулатор, няма да му заверят гаранцията.

Много си е добре Опел-а. За 145 000 километра не е мръднало нищо. Щом и по окачването не съм сменил нищо :pirate. При среден разход от 5 на 100 няма как да не съм доволен. От Сараево до Пловдив ми дава среден разход от 4,7 на 100. Дано и да си продължава всичко така :bgrin:.

 

Не си прочел явно какво написах. Това мигане продължава само за минута след като заключа колата. Единственият случай при който не спира е когато ключа е в стартера. При всеки друг случай мигат по 1-2 минути и спират. Ако не ме мързи после ще ви направя едно клипче да видите. Снощи охраната на местоработата ми ме бъзикаха че съм като полиция. Лошото е че мигът не по начина по който те са свикнали и дано не стане някой гаф. Най - много да ме застрелят :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Карах на един приятел кабрио-то със свален покрив :bgrin: Още не мога да се стопля :sick

 

Беше се развалило и не можахте да го вдигнете или има друга по-сериозна причина за подобен мазохизъм - примерно хванали сте се на бас за 1000лв че ще го караш 10 мин със свален покрив и после ще си способен да кажеш някоя скороговорка и да си напишеш името с химикалка?

Link to comment
Share on other sites

Беше се развалило и не можахте да го вдигнете или има друга по-сериозна причина за подобен мазохизъм - примерно хванали сте се на бас за 1000лв че ще го караш 10 мин със свален покрив и после ще си способен да кажеш някоя скороговорка и да си напишеш името с химикалка?

 

Мне,падам си малко екстремист :lol: Наложи се да го трнспортирам от един сервиз до друг а не успяхме да вдигнем тавана...

Link to comment
Share on other sites

Мен ме е яд, че нямам снимки или видео клип как комшията кара мотор в доста дълбок сняг. Индиец е. Явно за тях няма граници. Като добавим и къде се намира(Босна) става страшно.

 

Ето ви и видеото което обещах по - рано.

 

:lol:
Link to comment
Share on other sites

Мен ме е яд, че нямам снимки или видео клип как комшията кара мотор в доста дълбок сняг. Индиец е. Явно за тях няма граници. Като добавим и къде се намира(Босна) става страшно.

 

Ето ви и видеото което обещах по - рано.

 

:lol:

Еми радвай се...хората пари дават за този ефект :P

Link to comment
Share on other sites

Пропуснах да се похваля , че пракарах една от най-жестоките новогодишни нощи! Определено е в топ 3!

 

Невероятно и уникално шоу в Ялта с флагман MARK KNIGHT! Няма думи да се опише - успях да направя само някoлко снимки - СНИМКА 1, СНИМКА 2, СНИМКА 3 (уникален кадър - гледа точно мен :punk), СНИМКА 4, СНИМКА 5...

 

Невероятна, незабравима нощ, която поприключи към 8 сутринта :laughing:

 

Неприятно впечатление ми направи обаче масовата консумация на наркотични вещества, която се наблюдава в София. Апаратите за тоалетна хартия в тоалетната на Ялта бяха целите в "бело" (голямо количество юзъри са чужденци и въпреки високата цена и наште и те се не стряскат). Иначе като цяло мога да кажа, че тук в Пловдив имаме да догонваме с години столицата откъм партита...

 

MARK KNIGHT е наистина уникален - не разбрахме как минаха тези 8 часа... :punk

Link to comment
Share on other sites

еее това си е вече чист мазохизъм :)

 

 

 

И аз съм карал зимата веднъж, не е чак такъв мазохизъм. Вдигаш прозорците, слагаш wind deflector-a, пускаш парното на max и подгряването на седалките. Отпред не духа, но в моя случай не бях сложил wind deflector-a и на задната седалка имаше хора :D - те малко замръзнаха.

Link to comment
Share on other sites

Взех си двата изпита 2:0 засега . Третия и последен е песен биохимия и се надявам този семестър да се отърва без поправки .

Link to comment
Share on other sites

Открих богаство при резервната гума на Мегана. :lol: :lol: :lol: Половин кило кестени, 2 домата, 1 евроцент, няколко винтчета, някаква пластмасова тапичка, някакви метални скобички и няква гумичка :lol: :lol: :lol: Как са се навряли там незнам :D

Link to comment
Share on other sites

Открих богаство при резервната гума на Мегана. :lol: :lol: :lol: Половин кило кестени, 2 домата, 1 евроцент, няколко винтчета, някаква пластмасова тапичка, някакви метални скобички и няква гумичка :lol: :lol: :lol: Как са се навряли там незнам :D

Тая гумичка да не е някоя от 20ст. с изтекъл срок за ползване . Внимавай да не се налага да продаваш купето и да търсиш седан :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тая гумичка да не е някоя от 20ст. с изтекъл срок за ползване . Внимавай да не се налага да продаваш купето и да търсиш седан :lol:

 

Хахахахаха.Не е такава гума. ;) Пък и аз вулканизирани не ползвам :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тая гумичка да не е някоя от 20ст. с изтекъл срок за ползване . Внимавай да не се налага да продаваш купето и да търсиш седан :lol:

 

Що бе виж каква хубава двойка бяха 2мката... баш това им трябва ако питаш мен. Пък и първите 2 години няма нужда от седан - е аз 2 пъти ходих на почивка с VW Polo а то е по-малко от неговата, после тъкмо като му омръзне тази кола ще стане време за по-голяма - може да трампим моята Тойота на около 50,000 максимум ще е, пък аз ще взема някой друг дзвер 4х4 или каквото друго ми дойде на ум тогава :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...