Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имам 5 на първия изпит от сесията... Само още 5 :punk Оф, да се махат, че да не ги мисля...

 

 

Мен 2 : 0 университета. Добро начало с 5 и 6. :P

 

КОЛЕГИ, мойта сесия си замина. Равносметката е много добра...към 5 и 8, 90се :lol:

Жалко, че не ми дават да ударя повече от 0,8 промила или 1 голямо. За тва - няколко Стели :lol:

Link to comment
Share on other sites

КОЛЕГИ, мойта сесия си замина. Равносметката е много добра...към 5 и 8, 90се :lol:

Как го напарви тоя номер, като по половин ден висиш във форумите, а през другата половина караш звяра :lol:

Link to comment
Share on other sites

Офффффффф. Като ви чета тука хвалбите за оценките и ме напушва смях. Като че всички сте 1-ви курс и се впечатлявате от тия неща като в училище.

Оценката е супер субективно нещо, поне за момента както се изпитва и пишат. Трябва да ти пука, само ако гониш някаква стипендия за успех, иначе важното е да се махат изпити - 3,4 колкото толкова! Важното, е че са с един по-малко.

Никой никъде няма да ви гледа колко имате в дипломата, а какво можете да направите и как го правите. Оценки гледат май само в държавните учреждения и то ако не ви уреждат като наш човек ;).

 

Като си спомня как ходих да си взимам изпит по ВМ3 една година след семестриалното завършване, а на ликвидацията имаше някакви от първи курс за повишаване на 4-ката! И аз го гледам така :blink: :blink:

Ама ще ви дойде акъла и ще ви мине. Надявам се :)

Link to comment
Share on other sites

Как го напарви тоя номер, като по половин ден висиш във форумите, а през другата половина караш звяра :lol:

 

и на бачкане. :P . Заблудил си се за висенето. Влизането за по 10 минути не е цял ден. Иначе четене по поне 5 часа всеки ден в период на 3, 4 седмици ;) .........и късмет.

 

Дано така мине и последната ми сесия и да я сложа вече тая точка зад съкращението :)

 

Офффффффф. Като ви чета тука хвалбите за оценките и ме напушва смях. Като че всички сте 1-ви курс и се впечатлявате от тия неща като в училище.

Оценката е супер субективно нещо, поне за момента както се изпитва и пишат. Трябва да ти пука, само ако гониш някаква стипендия за успех, иначе важното е да се махат изпити - 3,4 колкото толкова! Важното, е че са с един по-малко.

Никой никъде няма да ви гледа колко имате в дипломата, а какво можете да направите и как го правите. Оценки гледат май само в държавните учреждения и то ако не ви уреждат като наш човек ;).

 

Като си спомня как ходих да си взимам изпит по ВМ3 една година след семестриалното завършване, а на ликвидацията имаше някакви от първи курс за повишаване на 4-ката! И аз го гледам така :blink: :blink:

Ама ще ви дойде акъла и ще ви мине. Надявам се :)

 

прав си, но на мен ми трябва успех. не ми се дават 800 лева за семестър в ТУ ;).

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Икам да се похваля с това, че снощи успешно пляснах с двете си ръце над главата. Когато повторя въпросното упражнение и с изпънати ръце - значи всичко е ОК :]

 

Браво, браво! Тъкмо да реша че се бъзикаш нещо и се сетих че беше пострадал сериозно.

 

ПС: не съм забравил за бирата...

Link to comment
Share on other sites

И аз...

По темата:

SOULFLY SOULFLY SOULFLY SOULFLY SOULFLY SOULFLY SOULFLY SOULFLY SOULFLY SOULFLY SOULFLY SOULFLY SOULFLY SOULFLY SOULFLY SOULFLY SOULFLY SOULFLY SOULFLY SOULFLY SOULFLY SOULFLY SOULFLY SOULFLY

 

МОД ЕДИТ: Ванчо, какво по-точно сачма те е плеснала?

Under мод едит: Соулфлай съчма! Защо си го намалил? :(

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

Не е лошо , нищо , че и аз не съм им голям фен. Виж , като си направя асоциацията с КоЯn бих сложил тяхни дрехи :Р

Link to comment
Share on other sites

Е, все пак момчето беше с гипс, бе майна.Майтапа е хубаво неща ама по такива поводи.

 

 

Жените са безсърдечни същества, не се учудвай от такива работи.

 

хост, ти си сухар!

Килъре, такива обобщения са неспецифични за теб! Нещо да не си падал лошо напоследък? :P

 

Пешо ме разбра! :hump:

 

ОН: Днес пак имам нет!

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

хост, ти си сухар!

Килъре, такива обобщения са неспецифични за теб! Нещо да не си падал лошо напоследък?

 

Спя си перфектно, но даже и да не спя перфектно, истината няма да се промени от тоя факт. Не отричам че има и изключения :) Пък и няма с кой да се заяждам, Галка не пише редовно да може да ми запълва скучното офис време. С кво да се изфукам че да не съм офтопик, деба. Примерно да речем...... де да знам. Мразя да се фукам. Лек ден

Link to comment
Share on other sites

ХАхАХ луда ралта ... В петък на SEPULTURA!!!

...точно бях почнал да ти пиша че не е кой знае какво горнището че чак 2 поста да му отделиш ама видях че си едитнал :lol: .

 

Аз с какво да се похваля...за пръв път от няколко месеца насам имам парици да си купя кфото ми е на сърце :love

Link to comment
Share on other sites

...точно бях почнал да ти пиша че не е кой знае какво горнището че чак 2 поста да му отделиш ама видях че си едитнал :lol: .

 

Аз с какво да се похваля...за пръв път от няколко месеца насам имам парици да си купя кфото ми е на сърце :love

ХАхХА тия дни съм адски разсеян и одеве гледам 2 поста за 1 и също нещо и се фанах за главата :lol:

 

И масичка за мансардата си зех, много яка :P

Link to comment
Share on other sites

Любо, скъпи, това не е ли ОРИГИНАЛЪТ, който е с вградена несменяема батерия, няма copy/paste и bluetooth-a му работи само с handsfree и НЕ позволява трансфер на данни? Такова дърво с пистолет на главата не можеш ме накара да си взема. Нека да го вземе сега Иван, който като потребител открай време на такива машинки ще си даде мнението... На мен лично доста ми хареса XPERIA, но е наблегнато на функция "компютър" и камерата му е досущ като на моя К810i, дори липсва светкавицата. Колонката му е също не е променена. Респективно понеже няма как да ползвам повече от 40-50% от тази функция "компютър", сега съм си харесал ТОВА. Чакам го да излезе в М-тел да видя какво ще му поискат...

Само един въпрос имам, на който държа да ми отговориш ;) та той е:

Ти имал ли си iPhone, ползвал ли си го поне 1 седмица, месец? Да не си и ти като моите останали познати, които никога не са карали автоматици и ми казват, че автоматика не е трансмисия за кола??? Само едно за твоята XPERIA - един познат, който като теб плю това "глупаво" творение на Apple, което

е с вградена несменяема батерия, няма copy/paste и bluetooth-a му работи само с handsfree и НЕ позволява трансфер на данни
си я връща за ремонт след...... 2 месеца ползване с изгорял touch screen. Ама то всеки с вкуса си и за да не съм само с нападки.....

1. Батерията се сменя, пращат ти я даже с аксесоари за смяната й;

2. copy/paste ИМА - даже не една ти е опцията, а две, че и повече, но най-известните приложения: ℏClipboard и Clippy - можеш да ги намериш през Cydia от репо-то на iSpazio.

3. Тъй като съм 90% сигурен, че не си пробвал телефона, съм сигурен, че не си пробвал и bluetooth-a ;)

 

Както и да е - това са предмети, хората си имат различни мнения, аз ценя твоето, но пък и леко не мога да се съглася с него. Малко късно отговарям на твоето писание, но така просто се случи ;)

 

Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

.......................

 

Любо, изглежда си забравил, че всички тези неща около iPhone ги коментирахме на рождения ден на Весо. Всичко, което споменах, съм го чул от Иван и Dreamer :laughing:. Така че не моя е вината ако информацията е грешна. Нито iPhone, нито XPERIA имам. Поразпитах за iPhone нарочно, защото бях чул хубави неща и даже бях решил да си поръчам. Относно SE-то, и аз имам приятел с него - работи безотказно.

 

Остани и ти със здраве и дано скоро да се видим :D

Link to comment
Share on other sites

Големи хора, а спорите за глупости! Нито айфона, нито експерията са телефони които се използват комфортно за говорене. За това си има обикновенни телефони с основни функции - добре подреден указател и дълъг живот на батерията при разговори.

Link to comment
Share on other sites

С тези стачки в съседната нам държава ми е толкова объркана програмата, че направо не зная, но определено - хубаво ще е да се видим скоро. Колкото до смарт телефончетата - нашите "Босненци" говорят, за да дразнят само ;)

Информацията си е неточна определено - ама неуки деца, какво да ги правим, ще взема да им дърпам ушите :D :P

 

AlBundy - наистина телефони бол, за всеки вкус по нещичко има. Ние не спорим, просто поправям някои леки неточности ;)

Link to comment
Share on other sites

Да не си и ти като моите останали познати, които никога не са карали автоматици и ми казват, че автоматика не е трансмисия за кола???

Те така са говорили и за първите персонални компютри, преди чичо Бил Гейтс да направи ДОС-а. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...