Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

ставам все по добър на билярд , тая вечер бих дългогодишния ми конкурент 4 от 5 игри като 2 игри остана на 7 топки другите на 4 и 3 :)
Истинското предизвиактелство би било да не ме биеш! Способен съм на първи удар след разбиване (разбих аз и вкарах някаква топка) да вкарам черната.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

твойто пак е добре аз съм имал случай вкарвам всичко на щека още от разбиване и после понеже се лигавя трясна с все сила черната и искочи от масата...... :(

Link to comment
Share on other sites

Друго гадно е да си изкараш щеката от калъфа и да видиш, че някой я е надрал леко.Няма такова раздразнение като в тоя момент.

Link to comment
Share on other sites

Скоро не съм се хвалил та да взема да го направя. Фирмата ми стана консултант на канадската щаб-квартира на най-голямата специализирана търговска верига за компютри и електроника в Северна Америка (а може би и в света) Best Buy. Това е корпорация, която върти повече от 1300 специализирани магазина и няколко мащабни e-commerce сайта за онлайн продажби. Интересното е, че фирмата подготвя съвсем скоро откриването на магазин в Турция и евентуално e-commerce сайт. :)

Link to comment
Share on other sites

Скоро не съм се хвалил та да взема да го направя. Фирмата ми стана консултант на канадската щаб-квартира на най-голямата специализирана търговска верига за компютри и електроника в Северна Америка (а може би и в света) Best Buy. Това е корпорация, която върти повече от 1300 специализирани магазина и няколко мащабни e-commerce сайта за онлайн продажби. Интересното е, че фирмата подготвя съвсем скоро откриването на магазин в Турция и евентуално e-commerce сайт. :)

 

пожелавм ти да им станеш шеф на всите там ;).

Link to comment
Share on other sites

пожелавм ти да им станеш шеф на всите там ;).

Благодаря, но засега смятам да се съсредоточа върху развитието на моята фирма, пък другите само ще ги консултираме. :)

Link to comment
Share on other sites

Имам 5 на първия изпит от сесията... Само още 5 :punk Оф, да се махат, че да не ги мисля...

Link to comment
Share on other sites

Днес ни биха първата ваксина, но това не ни пречи да продължаваме да гледаме лошо:

Винаги съм се чудил на хората, които си взимат тези кучета да ги гледат тук. Все си мисля, че е мъчение за куче, пригодено да живее на -15 20 градуса да го пльоснещ нашите +30 градусови жеги. Отделно, че са и бегачи и е хубаво да навъртат по 10-на км на ден, което тук ако го направят, направо ще прегреят.

Иначе са много хубави и симпатични, спор няма.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...