Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Малко съм против слайдерите. Да не говорим за тези на страни. Лично мое мнение си е. Ако искате телефон с Windows Mobile и добра камера не е лошо да погледнете Samsung Omnia. Върл противник съм на телефоните на Samsung, но този модел не е лош. Единственият недостатък е писалката. Няма място за нея в корпуса на телефона и се налага да си я носите отделно. За тази цел е направена като ключодържател. Мои приятели го използват изцяло с пръсти. Лично аз не успях да свикна така.

Относно моделите с Win не знам дали е на всички, но имам колега с един такъв и трябва доста да позадържиш на свободното, докато почне на него да му звъни и да разбере, че го търсят. Някак си реагира много бавно при позвъняване.

За този Епъл направиха ли ги да има мелодии с мп3? Че на мен почти всички контакти са с различни мелодии по групи и се ориентирам по звъненето кога да гледам кой звъни и кога не.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

А какво стана с мойте mp3-ки и Jack-a? :cry

Направих ти снимки преди час и половина. Jack-а ти е на 16.5 евро литъра.

 

Според мен става въпрос за индивидуален случай. От 2 години и половина използвам телефон с Windows Mobile и го нямам описаният от теб проблем. Да си призная съм супер доволен от него. Сега ще видим как ще се представи и MAC OS-а.

Link to comment
Share on other sites

Малко съм против слайдерите. Да не говорим за тези на страни. Лично мое мнение си е. Ако искате телефон с Windows Mobile и добра камера не е лошо да погледнете Samsung Omnia. Върл противник съм на телефоните на Samsung, но този модел не е лош. Единственият недостатък е писалката. Няма място за нея в корпуса на телефона и се налага да си я носите отделно. За тази цел е направена като ключодържател. Мои приятели го използват изцяло с пръсти. Лично аз не успях да свикна така.

 

Гледах го, гледах и HTC Diamond Touch и съм в почуда аз дали да не си взема нещо такова. Евентуално Touch HD въпреки че всичко което ми трябва е телефон като 6500 с малко по-удобни копчета и ДА РАБОТИ защото 6500-та хваща когато си иска а bluetooth-a му е под всякаква критика - сложен в задния десен джоб почва да шуми когато слушалката е на лявото ми ухо.

 

Другия който ми е мега удобен са разните 8800/8600 но отчитайки че малкия ми си играе с телефона и на няколко пъти съм го хващал със стария 6230 да го ползва наместо чук (а телефона до последно никакви забележки нямах и обхвата 100 пъти по-добре от този на 6500 и 6300 и хубаво работеше, само батерията нещо взе да ме кара по час и половина разговор само)... та в този ред на мисли ще се въздържа да си купя чукче за 2000лв :)

 

RaptoR, за XPERIA малко съм резервиран аз - нито е риба нито е рак. Хем е огромен хем слайд хем не е с windows mobile...

 

-------------

 

Едно не мога да се сетя - търсенето в списъка с контактите при Windows Mobile е просто уникално удобно. Защо никой друг не го прави не мога да си обясня!?

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Едно не мога да се сетя - търсенето в списъка с контактите при Windows Mobile е просто уникално удобно. Защо никой друг не го прави не мога да си обясня!?

Като добавим и QWERTY клавиатура под екрана ще ме разбереш най - добре защо още си ползвам hp-то и не искам да се разделя с него.

Аз имам с какво да се изфукам. Преди малко ми го съобщиха, но е свързано с работата и не мога да се впускам в много обяснения :ph34r:.

Link to comment
Share on other sites

Експерията е с ВМ6.1 ! Ама е разочарование и за мен, като го видях на живо. Много закъсня този модел. Трябваше да се яви преди 2 години. Аз имам два смарт телефона с ВМ6.1, не говоря по нито един от тях. Не ми е комфортно нещо. Ползвам си ги с дейта карти само, единия твърдо в колата за навигация и мп3, другия в джоба

Link to comment
Share on other sites

Като добавим и QWERTY клавиатура под екрана ще ме разбереш най - добре защо още си ползвам hp-то и не искам да се разделя с него.

Аз имам с какво да се изфукам. Преди малко ми го съобщиха, но е свързано с работата и не мога да се впускам в много обяснения :ph34r:.

 

Остави обясненията, кажи ще дават ли повече кинти, че това е главното :)

Link to comment
Share on other sites

Остави обясненията, кажи ще дават ли повече кинти, че това е главното :)

Не. Но си подсигурявам най - важното условие за работа за следващите няколко години.

Link to comment
Share on other sites

Експерията е с ВМ6.1 ! Ама е разочарование и за мен, като го видях на живо. Много закъсня този модел. Трябваше да се яви преди 2 години. Аз имам два смарт телефона с ВМ6.1, не говоря по нито един от тях. Не ми е комфортно нещо. Ползвам си ги с дейта карти само, единия твърдо в колата за навигация и мп3, другия в джоба

 

Ъъъъ извинявам се, верно че е. Обърках се за XPERIATA че е смарт... нещо кафето ми идва слабо сутрин :)

 

Нормалните телефони с WM ми идват големички и не мога да ги нося в джоба (т.е. мога но ми е неудобно, 6300-та е ок като размери). А поради шантавия си режим на работа и спане трябва да мога да огранича кой да ми звъни когато спя за да не ме разбуди куцо и сакато за да ми каже "здрасти кво праиш" тъй като отговора е "да та таковам в таковата ти баш сега ли намери да ми се обаждаш"... пък ме мързеше да инсталирам странни програми на стария. Някой с 6.1 може да пробвам от по-малките ама ще видим. Възпира ме факта че са по-нежни и един път използвани наместо чук после ще стават единствено за това но не и за телефон :)

 

Не. Но си подсигурявам най - важното условие за работа за следващите няколко години.

 

Виж сега - ключовата дума е работа, а работата се върши за да ни плащат, щото ако беше за кеф щяха на нас да ни искат пари а не обратното :) Затова и предположих че щом е добра новина значи са дали повече кинти... Пак добре че на други хора им орязаха разни коледни бонуси ама кво да се прави - криза...

Link to comment
Share on other sites

Виж сега - ключовата дума е работа, а работата се върши за да ни плащат, щото ако беше за кеф щяха на нас да ни искат пари а не обратното :) Затова и предположих че щом е добра новина значи са дали повече кинти... Пак добре че на други хора им орязаха разни коледни бонуси ама кво да се прави - криза...

Тука е номера да работиш в сфера която не е зависима от икономиката на дадена страна :). А работа в моята сфера има колкото искаш. Основното е че е за хора без семейства. Не че нещо им пречи, но малко хора искат да се отделят то тях. Има примерно райони като Ирак или Афганистан където не е много препоръчително да водиш и близките си.

Link to comment
Share on other sites

Гледах го, гледах и HTC Diamond Touch и съм в почуда аз дали да не си взема нещо такова. Евентуално Touch HD

Колегата със забавянето на звъненето е точно с HTC. Утре ще разпитам, че няколко от внедрителите си накупиха подобни и ще кажат дали и те срещат този проблем.

 

Едит:

Още искам да се похваля, че успях да кача всичките 25 снимки от срещата на форума. Радвайте им се:)

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Колегата със забавянето на звъненето е точно с HTC. Утре ще разпитам, че няколко от внедрителите си накупиха подобни и ще кажат дали и те срещат този проблем.

 

Едит:

Още искам да се похваля, че успях да кача всичките 25 снимки от срещата на форума. Радвайте им се:)

 

HTC имат количество модели. Отделно не знам какво си е сложил той, ако е MP3-ка със нещо съвсем тихо в началото може от това да е проблема.

Link to comment
Share on other sites

днеска бях до софия и сложих чип на а4-ката , разликата е от тука до небето......

 

на турбо кола е друго. следваща стъпка по-голяма турбина и друг кулер с турбо път :lol: :P

 

при мен разликата е мнооооого слабо осезаема. оборотите отиват много в "критиците" :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

следващата стъпка е 2.7 битурбо поместен в един алроуд ма тва на пролет...... :)

иначе за чипа не бях особено добре настроен , даже бях сигурен че разлика няма да има

обаче колата от 2000 до 4000 върви като луда а преди след 3500 оборота умираше , сменя по плавно предавките и определено разхода падна , може би не с литър но падна .

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

следващата стъпка е 2.7 битурбо поместен в един алроуд ма тва на пролет...... :)

иначе за чипа не бях особено добре настроен , даже бях сигурен че разлика няма да има

обаче колата от 2000 до 4000 върви като луда а преди след 3500 оборота умираше , сменя по плавно предавките и определено разхода падна , може би не с литър но падна .

 

хехехех. на дизел с турбо разликата няма как да не я усетиш. където и да съм чел и като съм виждал разни дино снимки - дружко си е.

Link to comment
Share on other sites

ми на диното в проспийд ми извади към 30 коня отгоре и почти 70нМ което си е доооста добре .......

 

 

След няколко месеца живот и здраве ще яхна друга машинка дали 2.7 или 4,2 още не се знае , зависи колко парички ще събера.... :(

дейба парите :(

Link to comment
Share on other sites

ми на диното в проспийд ми извади към 30 коня отгоре и почти 70нМ което си е доооста добре .......

След няколко месеца живот и здраве ще яхна друга машинка дали 2.7 или 4,2 още не се знае , зависи колко парички ще събера.... :(

дейба парите :(

 

очуден ли остана. ако беше по-малко трябваше да се чудиш ;)

При атмосферните мотори разликата е 8%, освен ако не сменяш "карантия"

При турбо-то е към 20 20 и малко

 

викни ме и мен мамка им :lol:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

HTC имат количество модели. Отделно не знам какво си е сложил той, ако е MP3-ка със нещо съвсем тихо в началото може от това да е проблема.

Ще го питам, но почти съм сигурен, че просто не му даваше, че го търсят. Ставаше със закъснение.

Link to comment
Share on other sites

Ще го питам, но почти съм сигурен, че просто не му даваше, че го търсят. Ставаше със закъснение.

 

Освен ако не е напускал някакви навигации и какви ли не други програми в background на устройство с бавен процесор. Може и да е от конкретния модел, знам ли... Аз съм виждал няколко HTC-та които нямат този проблем (за сметка на това не ми харесват по ред други причини) :)

Link to comment
Share on other sites

Ми...честно, яките срещи ако завършват със секст без много приказки те разбираме.Ако е друго пак ще те разберем ама няма да е толкова весело.

Link to comment
Share on other sites

Беше ми достатъчно весело и без къфто и да е секс и т.н. ... просто адски красиво момиче, което може да ти вземе ума само с приказки ... рядка комбинация ... че и яка на сичкото отгоре ... Абе всяко отделно нещо в нея може да грабне човек достатъчно много, че да си глътне езика ... :rolleyes: Секса би ми липсвал, ако нямаше кво друго да ми даде :)

Link to comment
Share on other sites

Ами ако не сте на повече от 22-23 - трудно си представям как е стигнала до този етап в житейското си развитие, че да знае, че подкрепата, разбирането и обичта към един мъж значат повече за него от секса.Ама знае ли човек.Има и изключения, които от малки са възпитавани добре( може и от някои батко ).

Link to comment
Share on other sites

ставам все по добър на билярд , тая вечер бих дългогодишния ми конкурент 4 от 5 игри като 2 игри остана на 7 топки другите на 4 и 3 :)

Link to comment
Share on other sites

Ами ако не сте на повече от 22-23 - трудно си представям как е стигнала до този етап в житейското си развитие, че да знае, че подкрепата, разбирането и обичта към един мъж значат повече за него от секса.Ама знае ли човек.Има и изключения, които от малки са възпитавани добре( може и от някои батко ).

За обич още не може да става въпрос в моя случай, ама иначе съм съгласен с теб до там, че сичкото тва е просто до ъкъл и не чак толкова житейски опит и развитие, щото тъпата п***а си остава тъпа п***а, ако питаш мен :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...