Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
За 5 минути направих 5 нарушения ... 2 пъти неспазване на маркировка , неспазване на знак , превишена скорост и движение назад на булевард :laughing:

 

ПП. И минаване на жълто , но това не се брои защото се бях засилил и рязкото спиране можеше да бъде причина за ПТП :rolleyes:

 

 

1. Кое те навежда на мисълта че това ни вълнува?

2. Налагаше ли се да се хвалиш колко простотии си успял да свършиш за единица време?

 

Само да попитам де - нищо лично, даже си мислех като относително равностоен противник да те поканя да караме картинг тия дни (т.е. ти не можеш да караш толкова добре но пък си по-лек от мен и ще компенсираш)

 

Иначе днес много готин картинг направихме с един приятел който не се бяхме виждали близо година а на мокрото дрифта беше просто уникално як. И най-интересното за мен беше че времето което направих беше доста под очакванията ми а направих 2 груби грешки и излезнах на тревичката с 2 от гумите...

Link to comment
Share on other sites

Ако ще се хвалим с това, за няма и минута успях да се издъня и харда на стария компютър си отиде на формата, а след това един чисто нов хард си замина, после пък от небрежност изгорих цялото дъно, ама така се учи човек!

:)

Link to comment
Share on other sites

За картинга може , стига да не съм на работа .. иначе не са ми чак толкова тежки прегрешенията

 

45255308.jpg

 

1. тъкмо приближавах светофара и взе че светна червено и реших да го направя тоя финт , щото бързах и не ми се чакаше 80 секунди

2. Реших да използвам обръщалото за да се престроя в правилното платно без да въртя много на цената да пренебрегна маркировката отново и знака указващ ясно "движение на дясно"

3. Поускорих "мъничко" за да хвана 3те секунди на зеленото и да не чакам пак

4. Лилавата лента е движението назад , просто бях си харесал място за паркиране , ама един джигит ме изпревари и ми го отне много лошо и трябваше да се върна малко назад :)

 

 

И бтв .. заради такива гледки стават катастрофите ... :rolleyes:

 

0041g.jpg

 

ПП. Да уточня .. на мотора бяха две мацки . Предната имаше меко казано огромни цици ;)

Link to comment
Share on other sites

В един такъв момент скорпиона би казал:

/care

Link to comment
Share on other sites

А, аз бих казал: Огромни цици ама на мотор, иди ги хвани с тая скорост!

:)

Link to comment
Share on other sites

Сигурно пак ще разлая кучетата, НО:

Аз мога да ти кажа защо е най-големия...
Ще кажа само две думи. Фредерик Булсара.

А може би да се върна малко по-назад и да спомена Елвис? А Джеймс Браун? Бетовен? Или и те са най-великите? Или не бе, те са някакви самозванци, които само градят името си върху Майкъл Джексън... А те разните все още живи издънки като Пинк Флойд нали - те са смешници, щото не са продали колкото Майкъл... И к'во, това, че слушам Смоук он дъ Уотър (между другото точно тя ми е писнала, предпочитам да кажем лърнинг то флай) вместо колдплей и тирфинг вместо мерлин менсън и соната арктика вместо линкин парк какво доказва, че не се нося по течението и харесвам музика, по-различна от популярната? Което е лошо? Точно пък от теб такива глупости не очаквах, човек с уж някаква музикална култура...

Като слушам що глупости се изприказваха се чудя как ли ще се превъзнасят хората като пукне Бритни...

 

 

Ебати странния ден :blink:
Изглежда е било синдром - супер откачена неделя изкарах :)
За 5 минути направих 5 нарушения ...
Може ли твоя снимка с автограф?
...
Чакай бе, трябваше на мен да оставиш да се включа и да осмисля деня му. Attention whore, един вид...
В един такъв момент скорпиона би казал:

/care

/agree :D 

Причина за катастрофите в Ямайка

 

Ред: НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ PSYCHOSIS DID IT AGAAAIN АХАГАХХАХАХАХАХАХАХАХА Темата за сънищата, не, на тоя човек трябва да му забраним да сънува ас;дфйлс ассахахахавха с ас

Link to comment
Share on other sites

....................

Ред: НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ PSYCHOSIS DID IT AGAAAIN АХАГАХХАХАХАХАХАХАХАХА Темата за сънищата, не, на тоя човек трябва да му забраним да сънува ас;дфйлс ассахахахавха с ас

Земи тая белачка. :lol: Този човек ще ме скъса.Всеки път като се сетя за тортата и ме избива смях.

Link to comment
Share on other sites

Галин сега ми прави профилактика на климатика и направо ми се завъртя главата какви неща може да им а в него - ХОП. Някакви зерглинги изтекоха, стопени от химикалите :woot

 

--------------

 

Също така ми минава през главата, че сме в новините вече :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ако ще се хвалим с това, за няма и минута успях да се издъня и харда на стария компютър си отиде на формата, а след това един чисто нов хард си замина, после пък от небрежност изгорих цялото дъно, ама така се учи човек!

:)

 

Бе и аз съм се учил, ама нищо не съм изгарял.

 

Галин сега ми прави профилактика на климатика и направо ми се завъртя главата какви неща може да им а в него - ХОП. Някакви зерглинги изтекоха, стопени от химикалите :woot

 

И колко пари ти излезе?

Link to comment
Share on other sites

Нека приключи и ще ти кажа. Всеки случай климатика, който 9 години не е видял профилактика става все едно сега излиза от кашона :laughing:

 

EDIT: 60 лева

Link to comment
Share on other sites

ТЕЗИ

 

Абе нещо - грух - не се чувствам добре - грух - тия дни :laughing:

По - добре да не си изказвам мнението в писмен вид. Някой път като се видим тогава може да обсъдим темата. Който се поинтересува на тема "грип" ще разбере какво имам на предвид.

Link to comment
Share on other sites

Като слушам що глупости се изприказваха се чудя как ли ще се превъзнасят хората като пукне Бритни...
Нееее...., не и Бритни! Бритни не може да умре, тя е вечна! Ако нещо такова се случи с нея.... никога вече няма да има майки и музиката ще свърши..... :cry

Ееее... баси, ма мно'о Клъсто бе....

 

 

Галин сега ми прави профилактика на климатика и направо ми се завъртя главата какви неща може да им а в него - ХОП. Някакви зерглинги изтекоха, стопени от химикалите :woot

Не бяха зерглинги, а две много напредничави цивилизации и една която тъкмо беше открила колелото....

Link to comment
Share on other sites

По - добре да не си изказвам мнението в писмен вид. Някой път като се видим тогава може да обсъдим темата. Който се поинтересува на тема "грип" ще разбере какво имам на предвид.

 

Ми незнам тва ли точно имаш предвид ама с тоя свински грип само се преекспонира. Ако някой си направи труда да провери колко хора в света умират от обикновен грип ще се види, че тоя свинският е раздута работа......

Link to comment
Share on other sites

Е да, ама от гледна точка на това колко потенциал има вируса си е сериозна заплахата. Не е лесно за 1 грип да обиколи земята за има няма един месец. :devil

Link to comment
Share on other sites

Е да, ама от гледна точка на това колко потенциал има вируса си е сериозна заплахата. Не е лесно за 1 грип да обиколи земята за има няма един месец. :devil

Малък му е потенциалът! Обиколи земята, но цената на пържолите не можа да я бутне.... А виж само лудата крава и гъшата хуйня какво направиха....

Link to comment
Share on other sites

Луд на шаренко се радва... нарисувах си аватарче!

:tongue

- Трябваше да е минотавър, обаче се получи еленотавър май!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...