Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз пък такива красавци, които спират по тротоарите, много ги обичам.

Особено селтаците, дето не се стараят да оставят място за детски/инвалидни колички.

Вдигам им чистачките в знак на негодувание.

А пък това, че от време на време някой по-разярен от мен им ги извива, съвсем не е мой проблем ;)

 

Та мога само да ви кажа - внимавайте къде и как паркирате, че майките са страшно нещо.

 

Пък руснаците какво правят:

1_002.jpg

 

Само не разбрах кой ти даде това право да пипаш колите на хората. Добре, че не ги драскаш. Както един дядка пред Евридея в Тракия. Върви нашия и с ключа по една черна Х5-ца. Щото била спряла леко кофти. Е ако го беше видял собственика. Знае(ш) ли на какъв може да попаднеш. Кви хора сте бе демба макя му. Като е спрял на "чомпик" си има хора дето я да му пишат акт, я да му вдигнат колата. Ти като си толкова сербез защо не се обадиш на "Паяците". Явно не са те возили в багажник. Сякви хора има и някои много ги пере тока......ама много.

 

А защо само първата кола е "боядисана".

 

За какво ли изобщо се разхищават милиарди за разработването на нови медикаменти и изследванията на нови формули като може да се излекува само със сребро ?

Ми прочетох, че цялото се нуждае от това колоидно сребро, което било безвредно. Ще видим дали на мен ще помогне

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Преди време мислих и аз да си купя от тези лепенки. След разговор с един приятел стигнах до по - гениалното решение. Говоря за масло WD40. Ако спреш пред мястото на което живея въпреки табелата гараж ще разбереш за какво може да се използва маслото ;).

Аз не говоря че сме спряли пред гараж , просто спряхме успоредно на сграда ... в близост дори врата нямаше ..

 

Както и да е , просто някой се е направил на интересен , за да му видим новите лепенки :pirate . Сега като гледам 20 лепенки за избиване на комплекс "Аз съм пешеходец с права , които всеки трябва да зачита" струват 10 лв ... аз тея пари бих ги дал да купя по един шоколад на лапетата от блока .

 

Относно паркирането пред гараж , както и запушването на друго паркирало мпс ... абсюлютно наясно съм колко отвратителна ситуация се получава и какви нерви ми идват когато на мен се случи , за това винаги ако ще правя подобно нещо седя вътре или около колата за да мога да се преместя веднага в случай на нужда .

Link to comment
Share on other sites

Абе мобо ти като се прибереш у вас да не си паркираш колата на 2 пресечки "за по-удобно"? Като това е нашето дърво много ясно, че ще спирам там. Логично е.

 

ами щом толкова силно те интересува - вкарвам си я в двора и си я прибирам в гаража, щото не съм го направил на магазин, а го ползвам да си държа колата в него.

тротоара е общинска собственост, озеленяването също.

 

човек да не се зачуди нещо докато се разхожда из района. ебаси докачливите хора. кат се нервиш толкова не си надписвай колата.

Link to comment
Share on other sites

ами щом толкова силно те интересува - вкарвам си я в двора и си я прибирам в гаража, щото не съм го направил на магазин, а го ползвам да си държа колата в него.

тротоара е общинска собственост, озеленяването също.

 

човек да не се зачуди нещо докато се разхожда из района. ебаси докачливите хора. кат се нервиш толкова не си надписвай колата.

 

1.Toва, което казваш, че е гараж никога не е било такъв.Строено е специално за Магазин от баща ми в началото на 90-те и съответното го пише и на документите.Гаража е навътре в двора ако си забелязал.

2.Колата ми седи на улицата по други прични.Скоро обаче ще се коригират и ще седи в гаража.

3."Двойноспираловидното" дърво както го нарече е двойка чарница садена от баба ми.Аз собственоръчно се грижа да я подрязвам.Сега ако искам вадя резачката и ще я дялна.Да дойде някой от общината да ми каже нещо, най-много бой да яде.

4.Не се нервя, че съм се надписал колата.Просто е логично щом там се среща колата или там да живея или там да работя.Незнам какво толкова чудно има в това та чак да се чудим...

Link to comment
Share on other sites

За среброто - ами леееко е вредно в количествата в които ти трябва за да е ефективен приема, та чак всичко да лекува. ;) Поинтересувай се малко и ще видиш.Повечкото нови продукти залагат на влагане на сребро - дали говорим за козметика, почистване и т.н.Примерно пастите за зъби и водите за уста имат сребро и това е най-ефективния начин за борба с лошия дъх, още повече дори приказката "роден със сребърна лъжица в устата" човек не е трудно да се сети защо е имало сред аристокрацията по-ниска смъртност (освен по-добрата храна) - трябва да изтъкнем сребърната посуда.

Link to comment
Share on other sites

Спокооо! Всички болежки минават от самосебеси и без сребро.... на четиридесетият ден след погребението.

Link to comment
Share on other sites

Мислех да се заям с пазу... ама няма , тая вечер съм добричък.

Link to comment
Share on other sites

Мислех да се заям с пазу... ама няма , тая вечер съм добричък.

Добричък си защото е Коледа?

 

Ако е така ще трябва да се изръся с 400 кинта и да поднеса форумната изненада по-рано от очакваното!

Между другото, само като мисля за това и отвъртре се цепя от смях!

:tongue

Link to comment
Share on other sites

Не знам и аз. Вода, без цвят, вкус и мирис. Почти като обикновена. Чета, че лекувала много стабилно. Ето и на теб ти е помогнала. Май ще купувам и аз.

 

Ами на мен ми махна един израстък подобен на брадавица, но не точно. Беше безцветен за разлика от брадавицата. Просто го виждах как намалява постепенно. В последствие разбрах, че трябвало да се разрежда тая вода в някакви големи пропорции, а аз си я мажех концентрат. Може и това да ми е помогнало толкова светкавично, не мога да ти кажа.

 

Тази не беше безцветна обаче. Беше кафеникава и имаше слаб вкус. Не беше неприятен, но и не миришеше на цветя.

 

Майка ми ми разреждаше и някаква сребърна вода във чаша вода. Няколко капки, докато бях болен. Не знам колко помогна, но това кафявото мазило, определено вършеше работа. Не знам дали се бъркам за името обаче, но сребърна вода ми се върти в главата, можеби по-специален вид :)

 

Цената на тази кафявата течност беше 5лв за около 10мл. В нашето семейство само за кожа сме я ползвали. Не сме я пили.

Link to comment
Share on other sites

Ами на мен ми махна един израстък подобен на брадавица, но не точно. Беше безцветен за разлика от брадавицата. Просто го виждах как намалява постепенно. В последствие разбрах, че трябвало да се разрежда тая вода в някакви големи пропорции, а аз си я мажех концентрат. Може и това да ми е помогнало толкова светкавично, не мога да ти кажа.

 

Тази не беше безцветна обаче. Беше кафеникава и имаше слаб вкус. Не беше неприятен, но и не миришеше на цветя.

 

Майка ми ми разреждаше и някаква сребърна вода във чаша вода. Няколко капки, докато бях болен. Не знам колко помогна, но това кафявото мазило, определено вършеше работа. Не знам дали се бъркам за името обаче, но сребърна вода ми се върти в главата, можеби по-специален вид :)

 

Цената на тази кафявата течност беше 5лв за около 10мл. В нашето семейство само за кожа сме я ползвали. Не сме я пили.

 

И аз за два пръста ще я ползвам на едната ръка, но има и пиниз да се пие, дори и като капки за очи. Такива писаници има, че дори и на 50% да са верни - ще е повече от СУПЕР ;).

Link to comment
Share on other sites

Ами значи май-говорим за различни неща. Утре ще питам майка ми как се води това с което се мажа, но съм почти сигурен, че не се пие.

 

Сребърната вода съм я пил - да. Но не знам дали е различно от това или и двете са сребърна вода. Така или иначе 2 капки вода в 200мл чаша е нормално да не оставят цвят. Утре ще ти кажа за по-сигурно.

Link to comment
Share on other sites

Ами значи май-говорим за различни неща. Утре ще питам майка ми как се води това с което се мажа, но съм почти сигурен, че не се пие.

 

Сребърната вода съм я пил - да. Но не знам дали е различно от това или и двете са сребърна вода. Така или иначе 2 капки вода в 200мл чаша е нормално да не оставят цвят. Утре ще ти кажа за по-сигурно.

 

Aз пък готова ще я купя.....или поне с такова впечатление останах. Нещо от рода 5 единици сребро на 1000 000 единици вода ...или частици беше. Трябва и аз още няколко пъти да го прочета, но ще пробвам, след като докторите си играят на знахари ебаси

Link to comment
Share on other sites

Ами значи май-говорим за различни неща.

Най-вероятно става дума за сребърен нитрат...с него се мажат тия неща...а също и с млечна киселина....

 

 

П.П. Пфу...от много спамене съм пропуснал магическата цифра '6666'...сега няма да мога да спя от яд, че не съм си направил скрийншот в точния момент. :laughing:

Карай, сега ме чака "юбилей" - 7000 броя...ужас! :woot

Link to comment
Share on other sites

Майкъл Джаксън май почина или е в кома. Колко лесно може да си отиде човек...;/

А се беше засилил да живее с орлите (ако е достоверна новината де...)....дишаше чист кислород, слагаше маска, пазеше се от слънцето...ама след толкова операции...нищо чудно... :wacko:

 

Едит: Май е достоверна, понеже вече го прочетох на няколко места, все такива, на които може да се вярва...

Link to comment
Share on other sites

Майкъл Джаксън май почина или е в кома. Колко лесно може да си отиде човек...;/

 

Инфаркт? Инсулт? Или няма информация...

Link to comment
Share on other sites

Ами не е много ясно засега...уж "имал сърдечна криза...след това имало обаждане от дома му на 911 и когато бързата помощ отишла, той вече не дишал". Сега...кой се е обадил, защо е спрял да диша...не уточняват много-много...ще се разбере допълнително. Интересно защо не намирам абсолютно нищо в българските източници... :blink:

 

Едит: Почнаха и наш'те да пускат новината тук-там...Дарик...Нюз.бг...

По данни на интернет-изданието tmz.com kралят на поп-музиката Майкъл Джексън e починал тази вечер на 50-годишна възраст в Лос Анджелис.

Късно вечерта в четвъртък западни медии, сред които Los Angeles Times и Associated Press, съобщиха, че певецът е бил спешно хоспитализиран в UCLA Medical Center, заради съмнения за сърдечен пристъп, където по-късно починал.

 

По данни на CNN Джексън е бил докаран в болницата в кома.

Входът на клиниката и районът около болничната стая на поп идола са блокирани от частни гардове, съобщава още телевизията.

 

Адвокатът на фамилията, Браян Оксмън, заявява, цитиран от CNN, че е разговарял с брата Ранди Джаксън, който го информирал, че Майкъл е колабирал тази сутрин в дома си в западен Лос Анжелис.

 

През последните години Майкъл Джексън прекрати концертните си изяви.

 

Здравословното му състояние, влошено от безбройните пластични операции, предизвикваше сериозни опасения у лекарите.

 

news.ibox.bg

Link to comment
Share on other sites

нтересно защо не намирам абсолютно нищо в българските източници... :blink:

Предполагам защото събитието става по обяд наше време, което е 10 вечерта българско. За първи път видях новината следобяд точно когато с колегите отидохме в пъбхауза след тежка игра на голф от сутринта. Засега единственото, което се знае е, че сърцето му е спряло и от имението му са извикали парамедиците, които го отвеждат в медицинския център на UCLA в Лос Анжелис, където по-късно просто констатират смъртта. Одеве гледах по CNN (към 7 часа пасифик тайм, 5 сутринта българско време) как пренасят тялото на Майкъл Джексън с хеликоптер от UCLA до офиса по съдебна медицина, където трябва да се извърши аутопсията. Предварителната информация, която се разпространява е, че вероятно става въпрос за злоупотреба с най-различни лекарства.

Link to comment
Share on other sites

Един ден , ако хвана някой да ми лепи такова на моя прозорец , само Господ може да предвиди какво ще му се случи
ама пък ако го хвана , може и бой да яде тоя пишлигар , дето прави тея мизерии ...
Абе пич, да не сме те виждали к'ва си въшка, да ти се вържем... айде моля ти се сдържай се. Ми я си представи, че "пишлигара" е някой с габаритите на Овъра или Килъра, или дето не го слуша главата като Наско, да те сгъне на хартиено драконче... Ти ми запуши колата на паркинга, качи се на тротоара около нас, пък ела и да ми се обясняваш...
Да дойде някой от общината да ми каже нещо, най-много бой да яде.
Какви мутри е раждала и ражда, българска майка селяшка...

Помощ! ФорОма е пълен с биячи! Търся да наема охрана!

Link to comment
Share on other sites

Edin pedofil po malko. Sq shte pochnat da go prevyznasqt i nego se edno ebahti zagubata za chovechestvoto se e sluchila. Tiq amerikanci sram nqmat.
А ние, като обявяваме за всеки сульо и пульо национален траур, срам имаме ли?
Link to comment
Share on other sites

Майкъл Джаксън беше голям, но се провали с тия опити да е бял. Просто разби кариерата си. Иначе беше много добър.

Link to comment
Share on other sites

Щастлив съм, че най- после знам кой раздава кинтите и държи власта в тази държава. Да ни е жив и здрав варненския народоосвободител!

..... Баси, ще взема да стана македонец - онези поне сега си създават и държавата и историята, та няма от какво да ги е срам.......

Link to comment
Share on other sites

1.Toва, което казваш, че е гараж никога не е било такъв.Строено е специално за Магазин от баща ми в началото на 90-те и съответното го пише и на документите.Гаража е навътре в двора ако си забелязал.

2.Колата ми седи на улицата по други прични.Скоро обаче ще се коригират и ще седи в гаража.

3."Двойноспираловидното" дърво както го нарече е двойка чарница садена от баба ми.Аз собственоръчно се грижа да я подрязвам.Сега ако искам вадя резачката и ще я дялна.Да дойде някой от общината да ми каже нещо, най-много бой да яде.

4.Не се нервя, че съм се надписал колата.Просто е логично щом там се среща колата или там да живея или там да работя.Незнам какво толкова чудно има в това та чак да се чудим...

 

вече знам кое от двете е. благодаря за подробното обяснение, както и за купищата ненужни лични подробности.

да поздравиш баба си - добра идея и свястна реализация за дръвчето. все си мисля че не го е садила за лично ползване там, а за да му се радват хората, минаващи по улицата. едно време хората са правили такива неща, просто за да им е по-хубаво на всички. споко, сега няма да се чудя що не ти го е обяснила и няма нужда да се обясняваш.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...