Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Please insert coin to continue your life!

:tongue

Let`s play :starwars:

Чудя се дали да си правя застраховка живот за алпинизъм, бънджи и тем подонни :music

Link to comment
Share on other sites

Пак син екран, може да е от жегата, паметта или просто от драйверите на камерата, сега ги смених и работи доста по-добре според мен.

После ще проверя паметта, а след това ще обърна единият вентилатор.

Пак им объркаха позициите и не се получава добър поток в кутията отново.

 

Трябва да проверя още едно пц, дали ще изкара нещо на монитора.

 

В тази жега изобщо не ми се работи.

Link to comment
Share on other sites

ENTHRALLMENT рано сутрин с кафенцето :punk

14:27' - рано сутрин...... :blink: Пич, ти да не би да работиш като елф при форумния Дядо Мраз.....?

Link to comment
Share on other sites

Колко ти струва да разплачиш момиче

особено ако не си го обичал

и колко ти струва билета

за нощния влак

Нищо не струва, ако си отива

солените сълзи в земята попиват

и няма да върне то поглед назад

Колко ти струва да разкрачиш момиче,

особено ако не си го събличал

и колко ти струва да праснеш

момиче отзад

Нищо не струва, а то се съблича

солената течост във земята попива

и няма да върне то поглед назад...

 

xD :lol: :beerchug

Link to comment
Share on other sites

14:27' - рано сутрин...... :blink: Пич, ти да не би да работиш като елф при форумния Дядо Мраз.....?

 

Ахахахахаха това беше добро :lol:

 

 

Станах мн късно неска затва :laughing: По принцип ставам по-рано - към 11 г/д :D

 

Че кое му е късното? Тъкмо нормално време за ставане е :D

Link to comment
Share on other sites

На RADIO 1

Колко ти струва

да разплачеш момиче?

Нищо не струва,

когато нямаш сърце..

"Геройство" е това, че я излъга.

САМО едно момиче те обичаше момче..

Не си ли "леко" смешен на моменти?

На колко си години, че не си във час?

Това което правиш винаги се връща,

така че хващай бързо влака за у вас..

Отдавна гадните мъже не са на мода,

защото те се харчат само в трети клас.

Накрая ще си хванеш някоя позьорка

и ще се праснете и двамата отзад :angry:

Link to comment
Share on other sites

Eos, това конкретно към някого ли трябваше да е насочено?! И ако е превеждано от английски, не трябваше ли да е по-смислено?! Иначе обожавам Радио 1.

Едит за колежката : Разбирам те, но нали знаеш, че мъжете и жените сме от различни планети, много рядко има момчета, които да "мислят" със сърцето си, а не само с някоя от главите. Но нямаме ресурса да ги променим. Не знам на колко години си, но каквото и да ти е на главата, ще ти мине. Сега си наранена, но след месец-два ще простиш и забравиш. Няма нищо геройско в това да нараниш човек, който те обича или да се фукаш с колко кухи лейки си "спал", но някои момчета порасват по-късно или изобщо не порасват, така че не разбират колко глупаво е това.

Link to comment
Share on other sites

Това е твърде грозно и единствено писание за мен, но на последък непрекъснато срещам хора, които се гордеят със забивките си и се чудя, в кой век живеят една голяма част от мъжете, които не са наясно със себе си.. Не виждам нищо геройско в това да нараниш човек, който те обича, защото ако той не те обича няма да се разплаче за теб..Аман от комплексари! Момчета, хайде малко по-смело. Вкарайте малко финес, романтика и чувство.. Как пък не чух веднъж някой да се похвали, че е направил романтична изненада на приятелката си.. Нали затова живеем да ни се случват хубави неща.. То не стига, че държавата загубена, ами сега ако и мъжете започнат да се подиграват на жените до къде ще я докараме..

Link to comment
Share on other sites

Закво да се хвалим? Тя изненадата е за който трябва , къв е смисъла да се изтъквам пред хората , че съм направил "романтична изненада" на приятелката ми , когато само нейната реакция има значение? И не виждам Blitz къде е казал , че го е направил , просто отдава почит към творчеството на Хиподил ;] Ама как скокнахте като опарени не е истина...

Link to comment
Share on other sites

Tomahawx, не и в множествено число, моля :) И също "творчеството на Хиподил" не е словосъчетание, което да се връзва в едно изречение, ако изречението не е "Творчеството на Хиподил не съществува".

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че не е насочено към определен човек, а към хората които толерират това мислене.. И най ме боли, че тези които мислят по този начин и нараняват винаги са най-много обичани..От както се помня непрекъснато се опитвам да се боря срещу простотията и вече започвам да се чувствам, като Дон Кихот, който се бори срещу вятърните мелници! Само един леген ми липсва на главата и евентуално един от онези салами от рекламата :laughing: Колкото до това дали аз съм наранена, ако е така с този език със сигурност си го заслужавам.. Иначе съм руса, нахална и млада, но това в обявите за запознанства :tongue

Link to comment
Share on other sites

Tomahawx, не и в множествено число, моля :) И също "творчеството на Хиподил" не е словосъчетание, което да се връзва в едно изречение, ако изречението не е "Творчеството на Хиподил не съществува".

Не съществува , `щото не ти изнася какво се пее... Иначе , ок , правя го в единствено число :)

 

Разбира се, че не е насочено към определен човек, а към хората които толерират това мислене.. И най ме боли, че тези които мислят по този начин и нараняват винаги са най-много обичани..От както се помня непрекъснато се опитвам да се боря срещу простотията и вече започвам да се чувствам, като Дон Кихот, който се бори срещу вятърните мелници! Само един леген ми липсва на главата и евентуално един от онези салами от рекламата :laughing: Колкото до това дали аз съм наранена, ако е така с този език със сигурност си го заслужавам.. Иначе съм руса, нахална и млада, но това в обявите за запознанства :tongue

asl pls?

Link to comment
Share on other sites

Ами ако беше постнал някой :"Жените са за педерси", каква ли полемика би предизвикало :confused

А Хиподил дали имат творчество или не отново ще опрем до количество алкохол и въпрос на вкус,абе въобще тежка тема е това, не е за късния следобед(няма време за достатъчно мнения не за друго) :read: ;)

Link to comment
Share on other sites

Очаквам с нетърпение да видя как освиркват серГЕЙ и а(х)мет доган в НДК тази вечер.Много, много, много ми се ще да стане така.

Link to comment
Share on other sites

Очаквам с нетърпение да видя как освиркват серГЕЙ и а(х)мет доган в НДК тази вечер.Много, много, много ми се ще да стане така.

най-много да си го преместят от единия в другия крачол...единия разпределя финансирането и ресурсите в държавата,от 20 години нищо не може да го спре и изрита от политиката, та някакви освирквания ще го смутят. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

 

Иво, естествено, че всичко е въпрос на вкус. Аз не казвам, че някой няма вкус, защото най-малкото това е грешно естетическо съждение, всеки има вкус, но се разминават един с друг. Който си харесва Хиподил да си ги слуша, мен не ме радват и така :) А за жените са за педерасти (ако това си искал да напишеш), аз поне по на шега ще го приема :)

Edit : К'ВО ?!?!?! Нещо не си се дообяснил както трябва. Сега : 1. Дали има смисъл или не, никой не говори, защото няма нужда да се поучаваме дали нещо има смисъл или не. 2. Информация, неразбиране, по-лесно разпознаваемо?!?! Връзка със Земята. Хайде на ЛС да ми обясниш какво искаше да кажеш, че не ти се получи. Да не занимаваме хората тук.

Link to comment
Share on other sites

Eos, това конкретно към някого ли трябваше да е насочено?! И ако е превеждано от английски, не трябваше....

Това е "Хиподил" (както от белязаха преди мен),а те не са за всеки....(още по-малко за руси девойки ;) )

 

.....От както се помня непрекъснато се опитвам да се боря срещу простотията и вече започвам да се чувствам, като Дон Кихот, който се бори срещу вятърните мелници! Само един леген ми липсва на главата и евентуално един от онези салами от рекламата....

Не е нужно да е като онзи от рекламата..... Така е, мъжете сме прасета, а жените са кучки - било е и ще бъде докато съществува човешки род (поради ред причини, признаването на които не отърват нито на едните, нито на другите...).

Link to comment
Share on other sites

Няма смисъл едното да се приеме на шега,а другото не, просто едното по-лесно ще бъде познато от другото и отново опираме до липса на информация,което поражда неразбиране.А за вкуса вече няма спор всеки харесва това ,което иска и което му отърва.

Link to comment
Share on other sites

Сега да видим на кой какво му изнася?!!

І-во: не мисля, че мъжете са прасета, а жените - кучки, който се възприема като такъв има много ниско мнение за себе си..

ІІ-ро: думата творчество е голям подарък за групата "Хиподил"..

ІІІ-то: това, което изричаме, пишем или подражаваме не може да не бъде част от нас, защото не сме "руси" папагали да повтаряме безмислено думи!

и ІV-то: много насериозно ми взехте писанието, а пък мен ме упреквате че аз се впрягам..

отивам на V: Хайде сега да не се защитаваме, а да приемем истината такава каквато е?!! - за всеки каквато му изнася :excl:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...