Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Много психоложки се появиха в тоя форум изведнъж.. , ама е хубаво , защото скоро толкова не съм се смял на неща прочетени във форум.

 

По темата - снощи прекарах прекрасна вечер на открито около реката в Първенец , просто приказка! :)

 

PSYCHOSYS - песничките са много добри :woot

Link to comment
Share on other sites

Щях да си лягам, ама така ме разсмя, че ще ти отговоря.

Много филми гледаш! За другата девойка нямам представа, но аз пиша тук за първи път. Пък и ако ми покажеш къде съм казала кого харесвам или респективно не харесвам, ще си страшен магьосник. Аз зададох въпрос, личното си отношение никъде не съм посочвала.

 

Ами аз съм ги цитирал в първия си пост по темата.

 

Tя: И най-лошото е че теб най-много те харесвах..

Tи: Защо си мислиш, че аз не те харесвам..

 

Верно, не си казала, че много я харесваш, но все пак... :)

Link to comment
Share on other sites

Combichrist - Deathbed

...

 

Не знам дали след 25 години ще проявявам интерес към такава музика, но на този етап не мога да си представя да слушам друг стил :)

 

За Angelspit няма да се съглася, тея деца имат само 1 яка песен според мен - "100%" :П

Иначе последното парче беше яко. Малко време съм слушал такава музика и то главно Asphyxia слушах, но все пак останах очарован :}.

Link to comment
Share on other sites

От къде тръгнахме ,до къде стигнахме(айде някой да сложи запетайките тук) :laughing:

Един текст на една песен,една група и след това истини за живота :woot кой кого харесвал,кой какви наклонности имал ;) ,ама пък беше забавно B)

Тез групички са ми малко твърдички на мен,друго си е класичекото желязо http://www.youtube.com/watch?v=Xx8HwFpxv54

Link to comment
Share on other sites

damn , човека ти показа черно на бяло кво си писала и пак увърташ? Дейба , закво сичките сте такива , ами поне 1 път не си признаете като нещо не е както го казвате/искате...

Link to comment
Share on other sites

Все пак... Колко сладко звучат тия думи от твоите устенца! :laugh:

Това, че ти четеш през призмата на собственото си, изкривено или не, мислене, не означава, че някъде съм твърдяла, че харесвам или не харесвам някого. Въпросче, въпросче беше подадено от мен, оттам нататък ти си си извадил някакви заключения, които в момента се опитваш да ме убедиш, че съм вложила аз. Айде пробвай пак, че нещо не ти се получи.

 

Tоя път ще се откажа. Другия път ще пробвам пак.

Link to comment
Share on other sites

damn , човека ти показа черно на бяло кво си писала и пак увърташ? Дейба , закво сичките сте такива , ами поне 1 път не си признаете като нещо не е както го казвате/искате...

Виж ся...., важна е стойката :)

Link to comment
Share on other sites

01_08_52---Duck_web.jpg

Добре. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо щях да напиша "много психоложки, психопатки и други пернати животни" :D

_____________________________

 

Като се върна от тренировка ще взема да драсна едно предложение към БНТ 1, да излъчат пак (ако може) "Досиетата Х" ама целите.

Link to comment
Share on other sites

Обаче страшни сте, особено оня с Т, яви ли се жена в този Форум се полагат кански усилия да се изгони. Уж не сме гей форум...

 

Да не би по default да сте неспособни да водите диалог с жена? То че е трудно - трудно е, но по принцип мъжете се справят и без комплексарски, граничещи с гейски изпълнения в стил "дай да я целим с камъни".

Link to comment
Share on other sites

Обаче страшни сте, особено оня с Т, яви ли се жена в този Форум се полагат кански усилия да се изгони. Уж не сме гей форум...

 

Да не би по default да сте неспособни да водите диалог с жена? То че е трудно - трудно е, но по принцип мъжете се справят и без комплексарски, граничещи с гейски изпълнения в стил "дай да я целим с камъни".

NoGirlsAllowed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Всъщност , whatever :) Кво ли се хабя да обяснявам на хора , чийто контакти с жени граничат във виртуалното пространство , че чак твърдят , че ги гоня... have a nice day :) [tribure to Curu]

Link to comment
Share on other sites

Няма да взимам страна, и като един пасивен участник в точно този раздел, бих искал само да вметна - Дискусията е по приятна с присъствието на женско участие, не визирам точно тази тема.

Link to comment
Share on other sites

Обаче страшни сте, особено оня с Т, яви ли се жена в този Форум се полагат кански усилия да се изгони. Уж не сме гей форум...

 

Да не би по default да сте неспособни да водите диалог с жена? То че е трудно - трудно е, но по принцип мъжете се справят и без комплексарски, граничещи с гейски изпълнения в стил "дай да я целим с камъни".

 

Мммм, Видене. Тая мома е писала тука и преди. Човек ника си мени, но стила на писане на празни приказки, не :) Жалко че не е наистина някоя нова девойка. Това е женския вариант Христууу. И скоро ще отиде там където почиват и другите й акаунти. Ако не смени стила разбира се. Та така :)

Link to comment
Share on other sites

Мммм, Видене. Тая мома е писала тука и преди. Човек ника си мени, но стила на писане на празни приказки, не :) Жалко че не е наистина някоя нова девойка. Това е женския вариант Христууу. И скоро ще отиде там където почиват и другите й акаунти. Ако не смени стила разбира се. Та така :)

 

Бат Весо, при тая пенаселеност на Форума откъм жени и празни приказки са нещо :laughing:. Ако пък наистина се оправдаят твоите подозрения набързо ще спретнем феномен - рицар на бял кон раздава банани :tongue

 

Иначе отърсвайки се от приятния полъх на девственост ще трябва да се обадя на жена ми да я информирам за новия й виртуален статус.

Link to comment
Share on other sites

Иначе отърсвайки се от приятния полъх на девственост ще трябва да се обадя на жена ми да я информирам за новия й виртуален статус.

Предполагам фамилията й е .jpeg или .gif? И защо толкова бързо се отметна от опазването на жените в тоя форум , на които лично аз заповядвам да не се мяркат повече тук и те разбира се ме слушат , хетеро-жребецо? Май май доста добре се получи като те светна Килъра , `щото кой знае още колко щеше да се правиш на мъж пред... не е ясно какво е все още :)

Link to comment
Share on other sites

Предполагам фамилията й е .jpeg или .gif? И защо толкова бързо се отметна от опазването на жените в тоя форум , на които лично аз заповядвам да не се мяркат повече тук и те разбира се ме слушат , хетеро-жребецо? Май май доста добре се получи като те светна Килъра , `щото кой знае още колко щеше да се правиш на мъж пред... не е ясно какво е все още :)

 

Нямах представа, че си толкова зле, но пък не съм особено изненадан :laughing:

 

А да - не споменавай Курунир, че него поне го знаем че има жена и сме го виждали с такава.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...