Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Сега да видим на кой какво му изнася?!!

І-во: не мисля, че мъжете са прасета, а жените - кучки, който се възприема като такъв има много ниско мнение за себе си..

ІІ-ро: думата творчество е голям подарък за групата "Хиподил"..

ІІІ-то: това, което изричаме, пишем или подражаваме не може да не бъде част от нас, защото не сме "руси" папагали да повтаряме безмислено думи!

и ІV-то: много насериозно ми взехте писанието, а пък мен ме упреквате че аз се впрягам..

отивам на V: Хайде сега да не се защитаваме, а да приемем истината такава каквато е?!! - за всеки каквато му изнася :excl:

1. Ама моля ти се..., кой е твърдял подобно нещо? Или нещо отвътре те кара да чупиш стойки? :)

2. Абе, да част от вас е наистина, но пък господ ви е дал право да се гримирате ;) . Верно не сте папагали - щото те могат да научават нови неща, а грамофонните плочи - не!

3. Ето, пак го правиш - впрягаш се! И освен това си правиш, ама наистина голям подарък като си мислиш, че някой ти взима писаниците на сериозно....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Гадо,не с лошото де,така расъждава момичето тя не е виновна :laughing: :laughing:

Нека спорим ентелегентно все пак,а не както на нас ни изнася като простаци,трябва с романтика да спорим ;) ,а не като Идолът ни Бате Гойко :D

Link to comment
Share on other sites

Оценявам откровението във всичките му форми и не случайно гледам всички епизоди на "Искрено и лично!" :laughing: Ей, ама добре че беше ти, че да ми кажеш колко насериозно съм се взела, макар че в изказването ти прозира нещо крайно ляво, но не с политическа насоченост.. Това е то - ръкавицата вече е хвърлена, но не онази бялата от романсите, а тази с карбоновите кокалчета :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Сладури и сладурковци, хайде на ЛС останалите мнения :) :spam:

На мен ми минава през главата, че искам да съм в Габрово... Ш*бан късмет! :wacko:

 

Edit 1 :

И най-лошото е че теб най-много те харесвах..

За кого, казваш, се отнася това?

 

Edit 2 :

gal4enceto не в групата на жените във форума ;) . Тя е в специална отделна група кръстена gal4enceto :lol:

Хайде да преведеш на не-жената какво имаше предвид, Ъ ?

Link to comment
Share on other sites

И най-лошото е че теб най-много те харесвах.. Какво да се прави общуването обърква хората.. Колкото до това дали аз се изказвам елементарно или не всеки си има право на мнение!

Link to comment
Share on other sites

И най-лошото е че теб най-много те харесвах.. Какво да се прави общуването обърква хората.. Колкото до това дали аз се изказвам елементарно или не всеки си има право на мнение!

gal4enceto не в групата на жените във форума ;). Тя е в специална отделна група кръстена gal4enceto :lol:.

 

Време е за излизане някъде из Пловдив :P.

Link to comment
Share on other sites

Сладури и сладурковци, хайде на ЛС останалите мнения :) :spam:

На мен ми минава през главата, че искам да съм в Габрово... Ш*бан късмет! :wacko:

 

Edit :

За кого, казваш, се отнася това?

 

Защо пък на ЛС нали това е форум и то в спамерския раздел и то в най-спамерската тема давайте си тука :)

Link to comment
Share on other sites

Абе впрягай си се щом ти е кеф, ама давай по стабилни аргументи, че те мъжете само това чакат и почват с клишираните изрази за "русите" главици.

 

Тя още не си е формулирала ясно тезата ти аргументи искаш :P :D

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че не е насочено към определен човек, а към хората които толерират това мислене.. И най ме боли, че тези които мислят по този начин и нараняват винаги са най-много обичани..От както се помня непрекъснато се опитвам да се боря срещу простотията и вече започвам да се чувствам, като Дон Кихот, който се бори срещу вятърните мелници! Само един леген ми липсва на главата и евентуално един от онези салами от рекламата :laughing: Колкото до това дали аз съм наранена, ако е така с този език със сигурност си го заслужавам.. Иначе съм руса, нахална и млада, но това в обявите за запознанства :tongue

 

Абе и аз съм русоляв, ама оценявам творчеството на Хиподил :П.

Мисля, че е време да отворим поредната тема, в която да разискваме мъжко-женските отношения и по-специално защо повечето жени ходят с пълни мухльовци, които ги ебат и ги зарязват, а не се занимават с хора, на които наистина им пука за тях. Трябва да възродим и темата за теорията за стълбите.

Ще си замълча за жестовете, които съм правил все пак... Разбирай мълчанието ми както искаш.

Link to comment
Share on other sites

Женското присъствие във форума е във възход post-12-1234436756.gif. Дано и така да продължи.

Хахахахахахахах,и аз тва си мислех по-рано...остава и с DaTonik да се включим и направо не знам кво ще стане у форомУ!

Link to comment
Share on other sites

И най-лошото е че теб най-много те харесвах.. Какво да се прави общуването обърква хората.. Колкото до това дали аз се изказвам елементарно или не всеки си има право на мнение!

 

 

Защо си мислиш, че аз не те харесвам B) , просто тия ти разсъждения не бяха най-хубавото, което можеш да кажеш в отговор на господина. Поне не бяха по най-правилния начин сътворени. Никога не проявявам глупостта да споря за мнението на някого.

 

Ама вие ако се познавате в реалния живот, защо си чатите във форума? И по какъв начин по-точно се харесвате една друга? :)

Link to comment
Share on other sites

За протокола - не се познаваме в реалния живот. А в какъв аспект се харесваме оставям на въображението да ти подскаже. Не се притеснявай, то ще те подлъже, но собствените ти фантазии ще ти харесат. :rolleyes:

 

Не мога да фантазирам за никове. Все още.

 

А тогава идва въпроса, как се харесвате толкова много като едната има 9 поста, а другата 13? :) Или и преди сте писали тук с други никове?

Link to comment
Share on other sites

Днес имах странна случка в Пикадили (около 9 и нещо вечерта). Решавам че съм на кеф да се сдобия с едно Jonny (swing) - стори ми се по-интересен а него още не съм го опитвал... и касиерката ми заявява че те днес заради изборите не продават алкохол, но можело да си купя бира или вино. Останах безмълвен като чух последното после реших че не ми се заяжда и че нямам толкова бърза работа и мога и утре да го опитам. Обаче по-голяма тъпотия не бях чувал - не може алкохол но бира и вино може, вероятно защото те са някакъв вид швепс едва ли не... отделно че не съм чувал човек да тръгне да се налива с нещо подобно "като казак", както би направил някой с 2-3 бутилки ПГР да речем, докато с вино няма да му е особено трудно. Интересни закони имаме :)

 

 

Хахахахахахахах,и аз тва си мислех по-рано...остава и с DaTonik да се включим и направо не знам кво ще стане у форомУ!

 

Да викам и мойта жена да помага освен....

Link to comment
Share on other sites

....

 

 

 

Да викам и мойта жена да помага освен....

 

ама още ли не си?! на мен ми писна сам галченцето да изразява някакво уж женско мнение. новите гледни точки са толкова свеж полъх, че се хипервентилирах. хлъц.

 

 

 

честито на всички бойколюбци. сега ще видим тоз лицемер с какво точно ще ни излъже. щото те сичките са маскари.

Link to comment
Share on other sites

Добро утроооо поспаланковци :laughing:

Толкова спане яко и то на палатка не бях мислил че мога да направя , спах около 10 часа в порой под един полиестер, които взе че пропусна :lol:

 

КафенцИ захЪр и смИтанЪ ...... кой от леглото сега стана :JC_golly:

Link to comment
Share on other sites

Оценявам откровението във всичките му форми и не случайно гледам всички епизоди на "Искрено и лично!" :laughing: Ей, ама добре че беше ти, че да ми кажеш колко насериозно съм се взела, макар че в изказването ти прозира нещо крайно ляво, но не с политическа насоченост.. Това е то - ръкавицата вече е хвърлена, но не онази бялата от романсите, а тази с карбоновите кокалчета :laughing:

Айде недей отрича патоса с който пишеш :excl: ;)

Това за лявото го кажи на жена ми и дъщеря ми.... :laughing: (А, ако ти трябват истински карбонови ръкавици - обади ми се! Ще ти услужа дори и с такава каска)

 

Абе впрягай си се щом ти е кеф, ама давай по стабилни аргументи, че те мъжете само това чакат и почват с клишираните изрази за "русите" главици.

Ето една умна жена! (за разлика от постояните ми лиготии това го казвам сериозно)

 

 

Хахахахахахахах,и аз тва си мислех по-рано...остава и с DaTonik да се включим и направо не знам кво ще стане у форомУ!

Ми то, ако кака ви Дарина ще идва, ние да вземем да извикаме Чък Норис..... (щот Бат Бойко е зает със съставяне на правителство)

 

 

Днес имах странна случка в Пикадили (около 9 и нещо вечерта). Решавам че съм на кеф да се сдобия с едно Jonny (swing) - стори ми се по-интересен а него още не съм го опитвал... и касиерката ми заявява че те днес заради изборите не продават алкохол, но можело да си купя бира или вино. Останах безмълвен като чух последното после реших че не ми се заяжда и че нямам толкова бърза работа и мога и утре да го опитам. Обаче по-голяма тъпотия не бях чувал - не може алкохол но бира и вино може, вероятно защото те са някакъв вид швепс едва ли не... отделно че не съм чувал човек да тръгне да се налива с нещо подобно "като казак", както би направил някой с 2-3 бутилки ПГР да речем, докато с вино няма да му е особено трудно. Интересни закони имаме :)

Да бе, верно.... :wacko: И аз така вчера артисах без бира, но за сметка на това доусмъртих една бутилка (със един такъв зелен етикет ;) )

 

п.п. забраната важеше и за бирата и виното (или поне в Сани беше така)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...