Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Коя е новата реклама на Хайнекен?

 

Ако е онази с гардеробите я има от около 2-3 години, ако не и повече.

 

Хубаво, че и тука поснаха да пускат смислени реклами. Кога ли ще стигнем Хамериканците? Tам почти всяка реклама е готина. Oще помня една на Oust!

 

Същата. Не знам аз скоро я гледах и се сцепих да се хиля. То и Жилет Фюжън излезна 06-та ама при нас дойде миналата година зимата или началото на тая беше не знам

Link to comment
Share on other sites

Отивам да върша нещо интересно (по-интересно от писането във форума), че не ми остана много време за мързелуване вече.

Направо не ми се мисли как ще ги влача тези шкафове сам, вече за четвърти път ще ги пренасям от една в стая в друга.

Все едно си нямам мой занимания.

На млади години кръста почна да ме боли чак.

:)

Link to comment
Share on other sites

Колко ли жълтици им искат (не че съм откачен да им ги да ама е готин дизайн)?

 

На кой шивач е? На Zegna мяса. Ако е Zegna Sport е към 300-400 лева. Ако е Zegna е към 1000.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво, че и тука поснаха да пускат смислени реклами. Кога ли ще стигнем Хамериканците? Tам почти всяка реклама е готина. Oще помня една на Oust!

 

Интересно обаче немските и американските реклами са интригуващи, докато колкото френски реклами съм гледал са били пълна боза.

 

И на Хайнекен и на Кока Кола рекламите винаги са страшно добри.

Link to comment
Share on other sites

Какво трябва да представлява? Защото майка ми ми даваше да си мажа с някаква сребърна вода едни работи по лицето и се махнаха.

Link to comment
Share on other sites

Какво трябва да представлява? Защото майка ми ми даваше да си мажа с някаква сребърна вода едни работи по лицето и се махнаха.

 

Не знам и аз. Вода, без цвят, вкус и мирис. Почти като обикновена. Чета, че лекувала много стабилно. Ето и на теб ти е помогнала. Май ще купувам и аз.

Link to comment
Share on other sites

Не знам и аз. Вода, без цвят, вкус и мирис. Почти като обикновена. Чета, че лекувала много стабилно. Ето и на теб ти е помогнала. Май ще купувам и аз.

 

Има едни мега-гадни капки за нос със нещо сребърно които много помагат - Коларгел или нещо подобно беше името.

Link to comment
Share on other sites

Днеска един приятел след 2 минути престой с 2 гуми на тротоара и авариини , намери ей тая глупост на джама си -> http://www.kato-idiot.com/solution.html

 

Един ден , ако хвана някой да ми лепи такова на моя прозорец , само Господ може да предвиди какво ще му се случи , щото и мен ме дразнят как някой пешеходци си пресичат дето си искат , минават транзит на явно зелено за колите , разхождат се по средата на шосето в малките часове , ама не ги гоним да им лепим ваденки , нали ... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

.... ама не ги гоним да им лепим ваденки , нали ... :wacko:

Ами гони ги бе...може и направо с голфа - така директно ще ги правиш тях "на ваденки". :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не знам и аз. Вода, без цвят, вкус и мирис. Почти като обикновена. Чета, че лекувала много стабилно. Ето и на теб ти е помогнала. Май ще купувам и аз.

Има сребърна вода в аптеките 100 мл около 3лв. Пише , че може да се използва за всякакви болешки . Обаче колкото повече работи са изброени , че лекува даден препарат толкова е по-вероятно да е приложимо само за 1-2 от тях . На теб за какво ти е ?

Link to comment
Share on other sites

Среброто убива всички познати бактерии и микроби ;) не виреят в среда със съдържание на сребро.

 

__________________

 

За за Голфаджията ... помисли си моето момче дали знаеш първо значението на думичката престой - както е визирана в правилника - и после гони и бий ;)

 

__________________

 

Което пък ме подсети...Защо НЯМА да гласувам за НДСВ.Някав "батка" от НДВС дошЕл с Тигуан-чето кирливо цялото облепено в "8"-чки - чисто беличко - и спрял точно за завоя на Сакъзов преди църквата.ОК, разбирам...клуба по танци беше почнал, няма къде да се спира, НО!!!!!!!Той не е спрял просто на завоя до тротоара, нашата "батка" спира до кола вече спряла в завоя и така са две колички спрели в завоя и се минава на една боя ако искаш да завиеш...СУЛьОООООООООООООооооооооооооооооооооооо, ти не спазваш елементарни правила за движение по пътищата, идваш ми в кравртала, пречиш ми да се прибере в нас, пречиш на съседите ми и при това си нагъл...КЪДЕ СИ ТРЪГНАЛ ДА СТАВАШ ПОЛИТИК като НЯМАШ ГРАМ МОРАЛ, ЕТИКА и ПОЧИТАНИЕ КЪМ ПРАВИАЛАТА.

 

Сега ще ми кажете, да на всеки се случва да спре.И к'во?И к'во ли...аз как не спирам, бе?Ами елемнтарно, защото не си ползвам главата само да ми седи косата на нея.Не може в ежедневието си да си боклук и даже за най-елемнтарните неща да не даваш пример с поведението си и да искаш да получиш обществено доверие, НЕ.Не го знам дали е кандидат, дали е в листи, дали е син/дъщеря, куче, теле на някой депутат или просто от щаба.Такива хора НЯМАТ работа в политиката.Не може да ми разправяш как на МЕН ще ми казваш и ще ме наказваш да не извършвам правонарушения като далеч не се стараеш сам да не го правиш в ежедневието си.

 

Сега ще ми кажете, че никога няма места на паркиране...Ами аз тогава къде съм спрял за да се прибера?Да...верно, бе...на 20 метра надолу имало 3 свободни места ама аз не съм "НЯКОЙ".Не може да си в представите си "НЯКОЙ" и да вършив като "дришльовците" по улицата 20 метра да си влезеш в колата...иди спри пред входа на НДСВ, заври си капака на колата във фоайето и тогава слез...щото ТИ си "НЯКОЙ", тебе разни "простотии" като обществен ред, закони, елемнтарни правила не те касаят...

Link to comment
Share on other sites

Има сребърна вода в аптеките 100 мл около 3лв. Пише , че може да се използва за всякакви болешки . Обаче колкото повече работи са изброени , че лекува даден препарат толкова е по-вероятно да е приложимо само за 1-2 от тях . На теб за какво ти е ?

 

Аз прочетох, че има много доволни. Верно, може да е лъжа, ама да си правиш майтап или нещо друго точно с такива неща....не знам.

Link to comment
Share on other sites

Ами гони ги бе...може и направо с голфа - така директно ще ги правиш тях "на ваденки". :lol:

Тъпо е .. смисъл аз ще се забавя точно 30 секунди докато го махна , щото си изобретих един универсален инструмент за премахване на винетки , а тоя стикер е от същото фолио , прорязано , за да се цепи на парченца като тръгнеш да го махаш , от друга страна оня ще го сърби гъза ... ама един стикер , няма да ме откаже да спирам по тротоарите за 2 мин. , ако другаде няма възможност , ама пък ако го хвана , може и бой да яде тоя пишлигар , дето прави тея мизерии ...

Link to comment
Share on other sites

Среброто убива всички познати бактерии и микроби ;) не виреят в среда със съдържание на сребро.

lil_stenly да го смятаме ли за микроб?

 

П.П. Уффф...нещо тотално съм изпростял напоследък...в близките 2 часа обещавам да не пиша никъде, че барем ми дойде малко акъл през това време... :ghost

Link to comment
Share on other sites

Тъпо е .. смисъл аз ще се забавя точно 30 секунди докато го махна , щото си изобретих един универсален инструмент за премахване на винетки , а тоя стикер е от същото фолио , прорязано , за да се цепи на парченца като тръгнеш да го махаш , от друга страна оня ще го сърби гъза ... ама един стикер , няма да ме откаже да спирам по тротоарите за 2 мин. , ако другаде няма възможност , ама пък ако го хвана , може и бой да яде тоя пишлигар , дето прави тея мизерии ...

 

Кой ще те спре теб?Никой...само ти и смъртта сте в тоя живот абсолютните стойности.Майната му на правилника бе, твойта работа не е като на другите работата.Разни пишлигари ше ти лепят лепенки, защото като Пич си си оставил колата на тротоара - АМА НА АВАРИЙНИ.То вие готините пичове добре, че го написахте с молив правилото в закона и правилника, че ако си пуснеш аварийните ВИНАГИ имаш предимство и ВСИЧКИ правила за паркиране, престрояване и т.н. отпадат.

Link to comment
Share on other sites

....

Айде ся , все едно не си спирал на авариини до магазина за да си вземеш нещо ... примерно ... пък и моя авер на никой не пречеше . Поне метър имаше от неговите дясни гуми до стената в която свършваше тротоара , освен това от другата страна също така бяха паркирали колите , с тая разлика че там беше разрешено ама нямаше място за нас , да не говорим че зад нас имаше още 2 коли , спряли по същия начин ама нямаха стикери ....

Link to comment
Share on other sites

НИКОГА не си оставям колата на аварийни да сляза от нея и да отида до някъде при положение, че мястото може само за престой да се ползва.НИКОГА не спирам като педал по улиците освяйки примерно 15 санта за пешеходци (по закон е метър да се оставя и ако нямат толкова въобще не спирам по тротоари), никога не спирам преди пешеходни пътеки и върху тях.Върху тревни площи спирам само на блокове за престой, не пракирам върху тях.Не си зарязвам и колата с качена предница в/у тротоара и задница в място което стига за френски, щото не ми се занимавало - много е модно сега това.

 

Сега ми вземи книжката, скъсай я и дай после се напием и си тръгни с Голфа.

 

http://bgmaps.com/services/links/links.asp...8a1951ee9000c97 визирах завоя по Св.Наум посока братя Миладинови.

Link to comment
Share on other sites

Среброто убива всички познати бактерии и микроби ;) не виреят в среда със съдържание на сребро.

За какво ли изобщо се разхищават милиарди за разработването на нови медикаменти и изследванията на нови формули като може да се излекува само със сребро ?

Link to comment
Share on other sites

ама пък ако го хвана , може и бой да яде тоя пишлигар , дето прави тея мизерии ...

 

Аз пък такива красавци, които спират по тротоарите, много ги обичам.

Особено селтаците, дето не се стараят да оставят място за детски/инвалидни колички.

Вдигам им чистачките в знак на негодувание.

А пък това, че от време на време някой по-разярен от мен им ги извива, съвсем не е мой проблем ;)

 

Та мога само да ви кажа - внимавайте къде и как паркирате, че майките са страшно нещо.

 

Пък руснаците какво правят:

1_002.jpg

Link to comment
Share on other sites

Днеска един приятел след 2 минути престой с 2 гуми на тротоара и авариини , намери ей тая глупост на джама си -> http://www.kato-idiot.com/solution.html

 

Един ден , ако хвана някой да ми лепи такова на моя прозорец , само Господ може да предвиди какво ще му се случи , щото и мен ме дразнят как някой пешеходци си пресичат дето си искат , минават транзит на явно зелено за колите , разхождат се по средата на шосето в малките часове , ама не ги гоним да им лепим ваденки , нали ... :wacko:

Преди време мислих и аз да си купя от тези лепенки. След разговор с един приятел стигнах до по - гениалното решение. Говоря за масло WD40. Ако спреш пред мястото на което живея въпреки табелата гараж ще разбереш за какво може да се използва маслото ;).

Link to comment
Share on other sites

добре че не съм учил философия - имате късмет. такива дълги несвързани писаници щях да ви пляскам, че йозовица щеше да ви залипсва с конкретността си. тоа човек пък що си спира мегана всеки ден до двойноспираловидното дърво?!

 

Абе мобо ти като се прибереш у вас да не си паркираш колата на 2 пресечки "за по-удобно"? Като това е нашето дърво много ясно, че ще спирам там. Логично е.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...