Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

.... Дали утре да не взема да си спретна едно баирско обикаляне powered by скара-бира.... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
А съвсем друго си е да се правиш на стрийт рейсър и да хвърляш луди пари в трошката , с надеждата да стане по-хубава , за да впечатлиш първото гадже...
...дето го е фанал от елмаз точка ком и е на два резервоара път от на мама апартамента.
.... Дали утре да не взема да си спретна едно баирско обикаляне powered by скара-бира....
Аз днес го направих това, само че тока дойде от белочерквенска супа и малко град :)
Link to comment
Share on other sites

Да и сега изненадата която съм замислил за Коледа няма да е врапираща изобщо!

Те хората се нагледаха на какви ли не шемети по улиците.

Така че да видят на връх Коледа, човек облечен в костюм на елен с светещ червен нос, който влачи шейничка с подаръци по улиците изобщо няма да ги изненада! Обаче пак ще е много смях! :tongue

 

П.П. Впрочем как ви звучи идеята? :unsure:

Не върви аз да раздавам подаръци, а някой хора да ме замерят хахаха...с разни неща.

Защото имам куп чисто нови неща, които не съм ги използвал никога... промоционални игри и подобни работи и се чудих к'во да ги правя и тая идея ми дойде в главата.

:)

Link to comment
Share on other sites

Защото имам куп чисто нови неща, които не съм ги използвал никога... промоционални игри и подобни работи и се чудих к'во да ги правя и тая идея ми дойде в главата.

:)

Какви игри ? Ако имаш излишно PSP , PSP2 , XBOX или нещо от сорта да се наредя за подарък :rolleyes: Тази година слушам много !

Link to comment
Share on other sites

Хип-хоп феста беше на ниво... жалко само , че беше организиран от кифлата и скил трябваше половин час да си оправя кабелите , заради тоя "ди джей"...

Link to comment
Share on other sites

Какви игри ? Ако имаш излишно PSP , PSP2 , XBOX или нещо от сорта да се наредя за подарък :rolleyes: Тази година слушам много !

Еми не са само игри (за пц имам), всякакви работи, оригинални дискове с музика, оригинални игри, няколко фенски тениски които са оригинал и са ми подарък и никога няма да сложа, дискмен и всякакви работи.

Не мога всичко да подаря на племенника си и за това реших да направя нещо смешно и забавно, да заема един костюм на елена рудолф от един приятел за празниците и да раздам тук-там неща на случайни хора с червен чувал и шейничка по улиците. :laughing:

Проблема е че леко се плаша покрай те'я лудории и новини, как ще реагират някои хора на това, та да не се озова в някое спешно отделение. :unsure:

Просто го смятам за забавно, обаче не всеки мисли така. :)

Link to comment
Share on other sites

Edin pedofil po malko. Sq shte pochnat da go prevyznasqt i nego se edno ebahti zagubata za chovechestvoto se e sluchila. Tiq amerikanci sram nqmat.

Както каза една негова фенка:" Кой е умрял,... нвъзможно,... той никога не може да умре - остава ЗАВИНАГИ ЖИВ в сърцето ми"

Няма какво повече да се добави към това!

 

Един от най-големите на нашето съвремие, да не кажа НАЙ-ГОЛЕМИЯТ!

Link to comment
Share on other sites

Еми не са само игри (за пц имам), всякакви работи, оригинални дискове с музика, оригинални игри, няколко фенски тениски които са оригинал и са ми подарък и никога няма да сложа, дискмен и всякакви работи.

Не мога всичко да подаря на племенника си и за това реших да направя нещо смешно и забавно, да заема един костюм на елена рудолф от един приятел за празниците и да раздам тук-там неща на случайни хора с червен чувал и шейничка по улиците. :laughing:

Проблема е че леко се плаша покрай те'я лудории и новини, как ще реагират някои хора на това, та да не се озова в някое спешно отделение. :unsure:

Просто го смятам за забавно, обаче не всеки мисли така. :)

 

Ти пък в спешно отделение :) Никой няма да ти хвърли пердах защото искаш да му подариш нещо... Най-много да те подмине и да ти каже че си перко :)

Link to comment
Share on other sites

Както каза една негова фенка:" Кой е умрял,... нвъзможно,... той никога не може да умре - остава ЗАВИНАГИ ЖИВ в сърцето ми"

Няма какво повече да се добави към това!

 

Един от най-големите на нашето съвремие, да не кажа НАЙ-ГОЛЕМИЯТ!

 

Крал на Музиката завинаги!

Link to comment
Share on other sites

Ти пък в спешно отделение :) Никой няма да ти хвърли пердах защото искаш да му подариш нещо... Най-много да те подмине и да ти каже че си перко :)

Недей така, нямаш си и на представа как реагират някои хора.

Нямам проблем ако само с перко се разминава, просто на празника ако трябва да се разправям с шемети ще ми се развали цялата идея и настроението.

 

П.П. Впрочем аз май не съм споменавал, че съм вуйчо, не че трябва, просто сега като го споменах в горният пост и се замислих над това.

:)

Link to comment
Share on other sites

...да не кажа НАЙ-ГОЛЕМИЯТ!
Недей. Ще кажеш глупост.
Edin pedofil po malko. Sq shte pochnat da go prevyznasqt i nego se edno ebahti zagubata za chovechestvoto se e sluchila.
Както казах - той ще остане завинаги в дуп... сърцата на децата...
Link to comment
Share on other sites

Вече като си изказа мнението един път защо продължаваш?Добре, разбрахме те.Няма нужда постоянно да афишираш неуважението и неприязанта си - при това към умрял човек.

Link to comment
Share on other sites

Вече като си изказа мнението един път защо продължаваш?
Защото е пресилено да кажеш за някой, че е най-великият. Независимо жив или мъртъв... И цялата тая шумотевица и превъзнасяне посмъртно на човек, който до вчера си наричал педофил и изрод е меко казано малоумна...
Link to comment
Share on other sites

Защото е пресилено да кажеш за някой, че е най-великият. Независимо жив или мъртъв... И цялата тая шумотевица и превъзнасяне посмъртно на човек, който до вчера си наричал педофил и изрод е меко казано малоумна...

Ситуацията е аналогична със Сена да речем. Не, че не беше добър, напротив. Но завоя Тамбурело го митологизира сред милионите му фенове. И сега е така само, че в музикалния бизнес

Link to comment
Share on other sites

Вече като си изказа мнението един път защо продължаваш?Добре, разбрахме те.Няма нужда постоянно да афишираш неуважението и неприязанта си - при това към умрял човек.

 

Прав си. В днешно време обаче е модерно да мразиш.

Link to comment
Share on other sites

Да, много работи са модерни за хората, за някои е модерно да се напиват на завършването си... на първи клас!

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Gazprom seals $2.5bn Nigeria deal

 

Russia's energy giant Gazprom has signed a $2.5bn deal with Nigeria's state operated NNPC, to invest in a new joint venture.

 

The new firm, to be called Nigaz, is set to build refineries, pipelines and gas power stations in Nigeria.

 

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Днес съм станал рано и до вечерта ще ми се приспи, а тогава трябва да съм буден... пък идва буря даже, може да не мога да използвам пц-то, а плановете ми не бяха такива.

:)

Link to comment
Share on other sites

*****! Тъкмо бях написал един доста детайлен (в описанието на определени особености от възпитанието, характера и потеклото) отговор на един цървул в темата за Майкъл Джексън и се оказа, че докато съм пишел взели, че я затворили....! Живота е несправедлив, макя му! Не плачете поданици, след десетина години като се пръкне нов стил музика ще си имате и нов крал!

Link to comment
Share on other sites

Недей. Ще кажеш глупост.Както казах - той ще остане завинаги в дуп... сърцата на децата...
Е, чак пък от теб не съм го очаквал! Аз мога да ти кажа защо е най-големия и на всички други разбирачи в тоя форум! Най-големият е, защото 2/3 от съвременната музика съществува благодарение на него, защото ако бяхте малко по-музикални от цикади, щяхте да чуете, че много от съвременните бийтове с характерните пулсации са измислени от него и той-първи ги ползва в парчетата си: препратка - Thriller, Billie Jean. Много от съвременнните бленди в хаус и поп музиката са производни на бленди, които той е ползвал в парчетата си - отново за първи път! Много от хармониите в парчетата са също родоначалници на съвременни(е не е като Битълс, но има достоен дял в развитието на съвременната хармония). Да обяснявам ли с кой е свирел Майкъл Джексън? Да споменавам ли Слаш, Ван Хелън, Лайнъл Ричи, Елтън Джон, Пол Макартни, Куинси Джоунс, Марая Кери, Рики Мартин, Бритни Спиърс, Тина Търнър, Принс и т.н. и т.н. Да споменавам ли какво се случва в студиото на Майкъл? Щото аз съм гледал филм за това как прави записи. Ти знаеш ли, че той си свири всичко? Ти знаеш ли, че дори и зад пулта си работи сам. Или поне показва какво иска да стане. Да споменавам ли, че голяма част от съвременните поп музиканти са музиканти благодарение на Майкъл Джексън. Един от най-талантливите поп барабанисти - John Blackwell(можеш да видиш кой е в youtube, свирил е с Джъстин Тимбърлейк на един от най-изродските съвременни концерти в Медисън Скуеър Гардън) в едно интервю го питат при кой е ходил на уроци. Той казва: Не съм ходил на уроци! Никога! На мен уроците ми бяха да си пусна Майкъл Джексън в слушалките и така цял ден! Това ми беше достатъчно.

За клиповете има ли смисъл да говорим? ...че са цели късометражни филми. За танците да говорим ли? ...че той е измислил всяко едно движение, което издава неговия стил, който пък в последствие се превръща в родоначалник на хореографията на много други звезди. За облеклата и аксесуарите да говорим ли? ...че ако ще и 200кг. да си ако си нахлупиш шапката на очите и си сложиш лъскава ръкавица, всеки ще те познае на кого се правиш. ...че само като видиш силуета му зад параван, ще познаеш, че това е Майкъл Джексън! За шоуто което прави да споменавам ли? За декори, тенцьори, сцени, осветления, саунд и т.н. и т.н.???? За това да говорим ли? Че като се покаже на сцената и 50 000-80 000 човека крещят неистово и припадат. Че за тези 50 концерта, които бяха обещани 780 000 билета са продадени за 14 дни като за първите 3 концерта за първите редове билетите достигат до 5 000 паунда!!!

А, че става световно известен на 10 годинки, а че е единствения самостоятелен изпълнител, притежател на диамантен албум? А че е продал над 500 милиона албума?

Ако ми покажеш някой, който може да се изравни с тези му постижения, ще се съглася, че не е най-големия! Ама понеже нито ти, нито който и да било може, изказванията можете да си ги напишете на едно листче и да си обършите задниците с тях, щото за друго не стават. Да бяхте на по 16 - да го разбера, ами то... зрели хора говорят малоумщини и си мислят, че са оригинални, а те са смешни...

 

Едит: Според мен, темата за Майкъл не биваше да се затваря, а просто да се почисти, защото смятам, че трябва да съществува тема за този човек!

Link to comment
Share on other sites

tl;dr

 

Каквото и да си говорим... Anal Cunt са велики музиканти :Д.

Link to comment
Share on other sites

Вече като си изказа мнението един път защо продължаваш?Добре, разбрахме те.Няма нужда постоянно да афишираш неуважението и неприязанта си - при това към умрял човек.

 

Shto togava vseki si afishira uvajenieto i simpatiite kym nego ??? Ili tqh moje. Drugoto e zabraneno.

 

Sandman, vsichko tova moje da e vqrno, no spored mene comersa go napravi golqm. Ne che e tolkova talantliv i t.n. Ti go izkara vse edno svyrshi muzikata sled kato umrq. Ima mnogo talantlivi hora koito taka i ne mogat da probiqt i da pokajat kakvo mogat. Reklamata, televiziite, radiata, te napraviha ciganeto kral. Drugoto sa podrobnosti. Koe napravi chalgiqta kult v nashta mila rodina. Talanta na pevicite li ??? Ili golemite bombi. Aide molq ti se. Ne otricham che beshe talant. No tova ne promenq i drugoto koeto beshe, kakvoto i da kajesh. A prinosa mu kym syvremennata bezdarna i v povecheto sluchai muzika, shte go podmina. Predpolagam si naqsno kak se proizvejdat zvezdi v nashe vreme. Kakto se pravqt i chalga zvezdi. Same shit. Ne se prevyzbujdai tolkova, nie izkazvame nasheto si mnenie, ti izkazvash tvoeto. Ne si samo ti razbiracha muzikant v toq forum. Tova che s Pesho imame razlichno ot tvoeto mnenie, ne znachi che ne razbirame ot muzika. Ili moje bi ne razbirame, no tova ne znachi che mnenieto ni trqbva da e ednakvo s tvoeto shtoto ti razbirash. Capish ?? :) Predpolagam si leko afektiran, no e razbiraemo ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...