Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз бих заложил, че целта е да се разбудят форомните духове.

По - скоро да се обединят.

 

Или се надява да й изгрее слънце на улицата като на @gal4enceto :) (в напълно положителен смисъл го казвам).

 

*тия никове трябва да почна да ги помня все някога

Много си далеч от истината. :) А да ми приписваш подобна постъпка е... Обидно!

 

или пък всъщност директно е съобщила на въпросния си приятел че и той е влезнал в статистиката, тъй като авторката на твърдението мисли за себе си като за такава. или просто е.

 

ама съм твърде добре възпитан, за да си го помисля, напиша и предложа за обсъждане.

Ето 1 човек, който следи събитията... :D :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Сега си припомних колко ме кефят песните на Ying Yang Twins... Do u like it?! Yeaa' Hell Yeaa, просто е луда работа!

:zzz

Link to comment
Share on other sites

По - скоро да се обединят.

 

 

Много си далеч от истината. :) А да ми приписваш подобна постъпка е... Обидно!

 

 

Ето 1 човек, който следи събитията... :D :unsure:

 

Само той ли?

 

Не е обидно да си курва ама е обидно да си търсиш гадже по нет-а :) хвала на такива морално силни хора.

 

Пу, анатема за мене, простака му с простак.

 

Никой не каза, че момичето може да е имало предвид, че рано или късно и тя ще се изкурви и тогава...пича ще не ще, ще спи с курва :D

 

*малко съм груб сутрин.

Link to comment
Share on other sites

Само той ли?

 

Не е обидно да си курва ама е обидно да си търсиш гадже по нет-а :) хвала на такива морално силни хора.

 

Пу, анатема за мене, простака му с простак.

Що да е обидно да си търсиш гадже от нета не разбрах само ? :)

Link to comment
Share on other sites

По - скоро да се обединят.

 

 

Много си далеч от истината. :) А да ми приписваш подобна постъпка е... Обидно!

 

 

Ето 1 човек, който следи събитията... :D :unsure:

 

Така и не дефинира курва :) Интересно ми е какво разбираш ти под това понятие :)

Link to comment
Share on other sites

Купих си "shemagh" и даже успях да се науча как да се увивам в него :tongue. Сега се двуомя дали да не го нося на следващата форумна среща :lol:.

 

 

co_shemagh_tan_blk_big.jpg

Link to comment
Share on other sites

Що да е обидно да си търсиш гадже от нета не разбрах само ? :)

 

Ако може и на мен да ми го обясни... щото жена ми така я намерих (или тя мен - не е съвсем ясно)... задължително ли е да се кибичи по дискотеки/чалгатеки за да си намери някой от противоположния пол?

Link to comment
Share on other sites

Е до преди малко с Blitz-a бичихме айляк на Рахата и в градската , мини форумна среща :D

Link to comment
Share on other sites

Четете постовете, де :) не съм го казал аз.Момиченцето се засегна от това, че казах, че може би си търси половинка/може да я срещне като @gal4enceto .Даже бях подчертал и в какъв аспект го казвам, но

Много си далеч от истината. :) А да ми приписваш подобна постъпка е... Обидно!
Link to comment
Share on other sites

Е до преди малко с Blitz-a бичихме айляк на Рахата и в градската , мини форумна среща :D

 

Пък ние го раздавахме плеъри и риъл лайфъри, ха да ви видя сега, форОмни тролове :P.

 

Колко вицове за Червената шапчица научих само ^^...

Link to comment
Share on other sites

Купих си "shemagh" и даже успях да се науча как да се увивам в него :tongue. Сега се двуомя дали да не го нося на следващата форумна среща :lol:.

 

 

post-87-1246390810_thumb.jpg

Ако ще го носиш, ще трябва да си вземеш и камилата!

:)

Link to comment
Share on other sites

Купих си "shemagh" и даже успях да се науча как да се увивам в него :tongue. Сега се двуомя дали да не го нося на следващата форумна среща :lol:.

Мухахаха, за какво ти е това чудо бе Иване? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Странно защо цяла сутрин в главата ми се върти песента "Джулай морнинг", но изпълнявана като, че ли от...... Моторхед :blink:

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички, пожелавам ви весел първоюлски ден!!!

А на себе си пожелавам догодина да посрещна "Джулая" на морето със скромна компанийка близки хора :) а не като днес - на тепето сред неориентирани Емо-та...

 

 

Странно защо цяла сутрин в главата ми се върти песента "Джулай морнинг", но изпълнявана като, че ли от...... Моторхед :blink:

 

Еми пусни си оригиналдъ и ще се почувстваш човек :)

Link to comment
Share on other sites

Мухахаха, за какво ти е това чудо бе Иване? :lol:

Затваряха магазина в който ги продават и решиш да си взема едно. 5$ струва. Също така има доста интересни оферти за работа в Афганистан и не лошо да тренирам от сега :rolleyes:.

Link to comment
Share on other sites

Купих си "shemagh" и даже успях да се науча как да се увивам в него :tongue. Сега се двуомя дали да не го нося на следващата форумна среща :lol:.

Кой по дяволите дава пари, за да прилича на талибан :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Кой по дяволите дава пари, за да прилича на талибан :laughing:

Той Иван смята да ходи там като агент под прикритие и е започнал да се обзавежда...сега ако пусне и една брада като Бен Ладен, съвсем ще допълни картинката... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Един път ще отида да тичам и ще запраска дъжд... Ама аз пък си продължих тичането, даже мога да кажа, че беше по-приятно на дъжд :)

Link to comment
Share on other sites

За да спестя спама в темата за книгите - след като прочетох това мнение, вече съм сигурен, че България си има своя Паулу Куельо...

Link to comment
Share on other sites

Я пак, че боя булеварден пес не го тача, пък и няма как да нарпавя аналогия с написаното в линка поради това (не ми се обяснявайте с тиражите му, няма да има ефект; може и Дан Браун да ми спестите).

Link to comment
Share on other sites

Кой по дяволите дава пари, за да прилича на талибан :laughing:

 

Един много готин пич, който разсъждава добре.

 

Иване, ако отидеш там ще е интересно - в смисъл как се прави Форумна среща в афганистански условия :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Иване, ако отидеш там ще е интересно - в смисъл как се прави Форумна среща в афганистански условия :laughing:

Супер лесно се прави среща там. Просто звънкам на sMARTBomber и ето ти двама потребителя на форума. За момента нямам намерение да ходя там. Имам желание, но засега съм се насочил към Косово.

Link to comment
Share on other sites

I don't need a life, I'm a gamer - I have many lifes :D

 

Да заместя чурунир, че ми е залипсвал :] Иначе ми минава, че постигнах личен рекорд по сбозване на windows - един месец. Със следващата инсталация ще пробвам още глупости, току виж съм го сбъгясал още по-бързо :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...