Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тъпо ми е... Навитаци за Quake 3? :D

Link to comment
Share on other sites

бахти тъпото... слизам си от вилата, от Храбрино до Пловдив пътя изчистен, снегорина минал, дори по пътя го видях минаваше отново. Пресичам околовръстното, и веднага - непочистени улици. От Коматево та до Тракия. Дори не ми направи впечатление да са минавали.

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво не ви хареса на мола и къде ги намерихте тези стоки с космическите цени, на мен и кафенего на 1вия етаж ми хареса (верно леко дебело но пък за количеството което получих си струваше а и ми хареса). Магазинчето с шоколадите също (и 2те всъщност). Хареса ми и едно магазинче с детски играчки и нашия се сдоби с едно влакче и едно дървено въртолетче. Порадвах се и на телевизора за 100,000 лв в техномаркет - атракция си беше :) Верно в том тейлър не влезнах т.е. влезнах, попитах ги дали имат дънки каквито търся - казаха че нямат и си излезнах... същото го направих в още един магазин не помня кой но ме убеждаваха каква хубава промоция имат - 2 броя дънки за 100лв, попитах ги и тях имат ли мъжки дънки с еластан но да не са впити ами да си изглеждат като нормални просто да се разтягат леко - от няколко години ходя с подобни и за други не искам да чуя, просто невероятно по-удобни са. Та каката 3 пъти ми каза за промоцията накрая я помолих да ме слуша внимателно и ако няма каквото търся да не ми обяснява нищо повече защото търся нещо конкретно а не "далавера" тя се обиди и млъкна :)

 

Видях нормални цени, освен в магазина с "промоцията" другаде не видях трицифрени.... всъщност в магазина на Сваровски имаше и четирицифрени но за тях е нормално... не че във Вегас не бяха на 30% от тези цени след като обърнем $те в левове но то и други неща са по-евтини в щатите.

 

Та не знам какво не му харесахте на мола но аз мисля и друг път да ида да пийна от кафето и да си взема разни шоколадови лакомства. Пикадилито е удобно също, паркинга безплатен (а да видим докога)... на мен ми хареса :)

 

Да идем пак след 2 месеца? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Честита втора пролет и честит втори сняг.Пак на изненада тоя сняг.

:punk

Глупости, нали зимата свърши! Това е първи сняг!

 

Аз тоя уикенд гледах "Дзифт"... покъртителен филм, класа над 95% от холивудските бози, които гледах последно време... Чак събужда националното ми самосъзнание и радостта, че българи са направили такъв филм...

Link to comment
Share on other sites

Кой уби форума? :ph34r:

Не съм искал, стана случайно, пледирам невменяемост, временна.

Link to comment
Share on other sites

Бахти тва време вече няма оли да зима да се оправя и да става топло. Вече мина март и почти идва апприл,а то все още е някво студено и зимно време, а тва силно ме дразни. Почна вече да ми ормъзва тоя студ :angry: .

Link to comment
Share on other sites

От известно време насам съм започнал да пиша хипер неграмотно-всеки пост после трябва да го оправям,защото има по 3 грешки най-малко :blink: Този май ми е първият който няма да се ремонтира :lol:

 

EDIT:Няма да е той :D

Link to comment
Share on other sites

Станах в 5:30 ч. да правя презентация. Но мина супер, преподавателката много я хареса... :P Обаче сега съм леш уморена... :lol:

Link to comment
Share on other sites

При нас бавят вече с пет дни заплатите и е плъзнало обратното на работохолизъм. По-скоро работо-нихилизъм :D

Link to comment
Share on other sites

Ами 2 мегапиксела са средно 900кб. Ако нещата вървят правопропорционално, 2 Гигапиксела ще са 900 000кб. или 900Мб. 900 х 6 = 5400мб са 12 Гигапиксела + още 675мб...значи Излиза, че една снимка 13,4 Гигапиксела е голяма 6075 МБ.

Link to comment
Share on other sites

Как не те мързи да смяташ :D.

 

А иначе НЯМА по-грозна и по-деформирана нация от австралийската.

Ще повърна!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...