Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Стискайте палци да се оправя хора, че ми се е*а мамата на здравето... поне мога да гледам още.

:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Кво си го закършил ? От какво страдат върколаците ?

 

Бахти и града имам чувството , че всеки втори е с отклонение . Все някой му е крив , но не и той .

Link to comment
Share on other sites

Бахти и града имам чувството , че всеки втори е с отклонение . Все някой му е крив , но не и той .

 

Ааа цялата страна е така - оплакването е национален спорт...

Link to comment
Share on other sites

Тоя спайдърмен...само да го хвана пак...ша ми яде ширюкените само...не го е срам...как ша ма вземе при положение че е на едно полъхване кръв...аз тенми му пускам, ъперкъти, хеликоптери, не го е срам как се държи във въздуха...само да ми падне и него и майка му ша ги оправя...

 

Подивявам в нас вече и за тва мощно маме32 - Marvel.VS.Street.Firghter

Link to comment
Share on other sites

Обещал съм на жената утре да и взема обеци, но нямам идея какви. И сега ще разгледам из нета нещо като модел и ще преценявам как ще и стоят. Пък на всичкото отгоре искам и да е зарадвам максималко с тях, да са наистина красиви, но уви нямам никаква идея какво да избера. :(

Link to comment
Share on other sites

Обещал съм на жената утре да и взема обеци, но нямам идея какви. И сега ще разгледам из нета нещо като модел и ще преценявам как ще и стоят. Пък на всичкото отгоре искам и да е зарадвам максималко с тях, да са наистина красиви, но уви нямам никаква идея какво да избера. :(
Аааа бижу за жена най-добре се избира с друга жена вервай ми./...
Link to comment
Share on other sites

Аааа бижу за жена най-добре се избира с друга жена вервай ми./...

 

 

Мерси за съвета, то така или иначе няма да се мотая сам по магазините да разглеждам.

Поне и ще се видя с приятелка.

МЕРСИ.

Link to comment
Share on other sites

Мерси за съвета, то така или иначе няма да се мотая сам по магазините да разглеждам.

Поне и ще се видя с приятелка.

МЕРСИ.

Аз последното дето го избрах сам чак ми се сърдеха че било курвенско... Ако ми обясниш как една гривна е курвенска те признавам :D :P :lol:
Link to comment
Share on other sites

Мерси за съвета, то така или иначе няма да се мотая сам по магазините да разглеждам.

Поне и ще се видя с приятелка.

МЕРСИ.

 

И винаги с уговорката че ако не го хареса ще го смените (50% от случаите така става) :)

 

Аз последното дето го избрах сам чак ми се сърдеха че било курвенско... Ако ми обясниш как една гривна е курвенска те признавам :D :P :lol:

 

Еее то се правят разни проучвания и анкети какво харесва, оглежда се какво вече има че да не се повтори пък после стискаш палци

 

 

 

Edit:

 

Като между другото е гадно да посътят така с човек, пък без значение подаръка.

 

Недей и ти като майка ми - човек трябвало да се радва и да благодари за всеки подарък независимо дали му харесва. Чудех се дали прахосмукачка и комплект тигани да подходящ подарък за нея да пробвам въпросната й теория или не но ми мина желанието за експерименти.

Link to comment
Share on other sites

Аз последното дето го избрах сам чак ми се сърдеха че било курвенско... Ако ми обясниш как една гривна е курвенска те признавам :D :P :lol:

 

:lol: Стига бе човек. :wir

Ако на мен ми се случи така жена ми направо съм е изпратил да си ляга с кучето и котката на техия диван. :lol: :laughing:

Като между другото е гадно да посътят така с човек, пък без значение подаръка.

Link to comment
Share on other sites

Еми болни игри, за психясали мозъци... колекцията пенумбра е излезнала вече.

Жалко, че работата с играта леко се е прецакала покрай третата част и няма да има трета част или поне няма да е свързана директно с историята на първата.

Иначе все още може да докара кошмари на човек.

g40105n28f7.jpg

Първата част се публикува от Lexicon, а втората част и експанжъна са публикувани от Paradox поради някакви гафове с първите издатели.

Само за 30 кинта ще си взема всичките.

:)

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички, не знам какво е започнало, обаче на мен започна (започнаааа) да ми се доспива, така че скоро ще ви пожелавам лек ден... само да си затворя проектчетата и да си приготвя легълцето за сън.

:)

Link to comment
Share on other sites

Обещал съм на жената утре да и взема обеци, но нямам идея какви. И сега ще разгледам из нета нещо като модел и ще преценявам как ще и стоят. Пък на всичкото отгоре искам и да е зарадвам максималко с тях, да са наистина красиви, но уви нямам никаква идея какво да избера. :(

е можеше да си я наблюдавал преди това, когато сте скитали по магазини. щеше да знаеш какво йе харесало и за кое точно я е яд че няма пари в момента за да си го купи. присвиване на очите, задържане на дъха, неестествено дълго задържане на погледа върху нещо на някаква витрина - нямаше да ти е трудно да ги отбележиш и запомниш. и сега щеше да си имаш написано домашно и нямаше да се чудиш :)

а в друга тема обясняваха колко било тъпо само да се зяпа. сякаш има друг начин да събереш информация за конкретни оферти.

Link to comment
Share on other sites

Mobo, прав си обаче се искат стоически нерви и слонска памет за да запомниш всичко което някога й е харесвало а и трудно се издържа подобна обиколка. Особено пък по магазини с дрехи...

 

Иначе за зяпането и избирането - ако има желаещи когато си купувам маратонки могат да дойдат да ме гледат как меря 50% от всички налични в момента модели от 3 различни магазина преди да си избера :lol:

Link to comment
Share on other sites

Това беше наистина полезно знание, да се следят подобни неща, но аз лично просто нямам нерви...

За мен пазаруването на маратонки беше пробвах два модела найк, пробвах два модела адидас - взех си втория модел. А да обиколя повече от три магазина, да седя повече от 15 минути... и да седя ВЪТРЕ в магазина - това няма как да ми се причини...

Link to comment
Share on other sites

е можеше да си я наблюдавал преди това, когато сте скитали по магазини. щеше да знаеш какво йе харесало и за кое точно я е яд че няма пари в момента за да си го купи. присвиване на очите, задържане на дъха, неестествено дълго задържане на погледа върху нещо на някаква витрина - нямаше да ти е трудно да ги отбележиш и запомниш. и сега щеше да си имаш написано домашно и нямаше да се чудиш :)

а в друга тема обясняваха колко било тъпо само да се зяпа. сякаш има друг начин да събереш информация за конкретни оферти.

 

 

Mobo, прав си обаче се искат стоически нерви и слонска памет за да запомниш всичко което някога й е харесвало а и трудно се издържа подобна обиколка. Особено пък по магазини с дрехи...

 

Иначе за зяпането и избирането - ако има желаещи когато си купувам маратонки могат да дойдат да ме гледат как меря 50% от всички налични в момента модели от 3 различни магазина преди да си избера :lol:

Аз пък не знам, какъв мазохист трябва да е човек за да тръгне с жена си на шопинг и да има нерви да следи реакциите и пред определени артикули.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички, не знам какво е започнало, обаче на мен започна (започнаааа) да ми се доспива, така че скоро ще ви пожелавам лек ден... само да си затворя проектчетата и да си приготвя легълцето за сън.

:)

 

Формула 1 как какво :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък не знам, какъв мазохист трябва да е човек за да тръгне с жена си на шопинг и да има нерви да следи реакциите и пред определени артикули.... :wacko:

достатъчно е само малко желание. другото се наглася в движение.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...