Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ха ха.Милен яко я нахрани.Ама и тя нагла.Учила била,брей...

Тая девойка като е гледам ако излезне да защитава някое дело по този начин, направо Шъ е изрита този дето я наел. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Отдавна не ми се беше случвало да изпадна в хилеща криза :)

Установих, че ухото на котката е като окото на охлюва - силно чувствително на докосване. Докосвам го - потрепва. Докосвам го пак - пак потрепва. При което ми хрумва да го докосна и да не си мърдам пръста. Впоследствие ухото на котката започва ритмично да потрепва и аз зациклям в хилеж. Трябваха ми няколко минути, за да се свестя. Даже се просълзих. Сега се чувствам пречистен от всяко земно зло. Смехът лекува. :D

Link to comment
Share on other sites

Установих, че ухото на котката е като окото на охлюва...
Не е вярно! Ако котката се заслуша в контакта - няма да я хване ток. А ако охлюва надникне?!
Link to comment
Share on other sites

Виждам как работи ислямизацията, виждам как работи икомическото заробване...и виждам как ОГРОМНАТА част от хората САМИ без никой да ги кара НЕ искат да мислят, не искат да виждат, не искат да чуват.Тези хора са по-лошата част дори от тези извършващи и допринасящи с нещо за тези процеси.Защото те стават техни защитници.

Минава ми през главата, че през 21 век най-елементарното нещо в света - за мен - религията продължава да е по-важно за по-голямата част от човечеството( активното ) от глада, болестите, страданията на другите.

Виждам как хората наричащи нещата с имената им биват заплюти, обругани, иронизирани, саркастично усмени.И на това се радват всички.Раздават определения, имена и прочие.А никой не търси истинност, никой не иска да разглежда нещата такива каквито са, а не каквито му се представят.

Link to comment
Share on other sites

Тоя форум е баси и мъртвилото през деня...

 

Ами хората работят, даже и тези, които работят на компютри не достига времето да влизат :unsure:

 

Добро утро и нека кафето ни закара в "осамотените" страни :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добро утро и нека кафето ни закара в "осамотените" страни :lol:

Кафе с цигара - билет за кенеф...

 

Ред: Аз също работя, само че работата ми е такава, че ако си я свърша като хората - след това дълго време нямам работа...

Link to comment
Share on other sites

снощи се загледах в вип брадър.

Тошко Славков е най големия ...... може да е нагъл ама поне си казва квото мисли .... най накрая да се намери някой да му каже на тоя Луканов че е най-тъпият водещ в историята.......

 

Иначе на малък Тошко му личи кой му е баща .....

 

 

Ники Кънчев : Тошко колко бири изпи , аз ги броих до 23-тата

Малък Тошко : Рано си си легнал.... :lol: :punk

 

 

Малък Тошко призовава зрителите да гласуват : Аз фенове нямам , след тия 2 дни сигурно и роднини нямам , ама все пак гласувайте за да помогнем на децата :lol:

 

 

Тоя вече ми е в топ листата ще гласувам даже за него :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Все още не е "мъртвило", ама на там отива работата... аз огладнях и нещо за ядене трябва да си правя, а тогава почти никой няма да остане, след като хапна пък още повече.

:)

Link to comment
Share on other sites

Бяхте ли в МОЛ-а...я кажете впечатления.Аз лично(ако оставим на страна хилядите бабички и кибици които бяха отишли да видат що е тфа МОЛ?Яде ли са,пие ли са,кебабчета ли раздават) таа МОЛ-а ми хареса.В New Yorker има страшни дрешки...направо ми се искаше да изкупя полвината магазин :lol: .И в TomTailor имаше хубави дрешки...абе готино е молчето :)

Link to comment
Share on other sites

Бяхте ли в МОЛ-а...я кажете впечатления.Аз лично(ако оставим на страна хилядите бабички и кибици които бяха отишли да видат що е тфа МОЛ?Яде ли са,пие ли са,кебабчета ли раздават) таа МОЛ-а ми хареса.В New Yorker има страшни дрешки...направо ми се искаше да изкупя полвината магазин :lol: .И в TomTailor имаше хубави дрешки...абе готино е молчето :)

Ако има стабилни продавачки - утре след бачкане ще ги видя :lol:

Link to comment
Share on other sites

Защо долавям една такава нотка в мнението ти, все едно ти по МОЛ-овете си израстнал... :)

Не съм израснал по МОЛ-ове...исках да кажа че има хубави дрехи.А ти въобще беше ли?Ако в мола имаше 2000 човека то 1950 от тях бяха кибици и мноо ми е чудно дейба мама му кфо правеха сички тея бабички там??Да идат да чоплат семки кфо се бутат в МОЛ-а баси :wacko: .Аз лично 2 часа се мотах вътре и освен мен и тоя пич с който бях видях още максимум 10 човека с торбички с някъква покупка ;)

 

gado еми да...то беше и грешка от моя страна че още днеска се набутах ама хубаво намаление оцелих.Fishbone тениска срещу 20 лева и TomTаilor срещу 30 :)

Link to comment
Share on other sites

Не съм израснал по МОЛ-ове...исках да кажа че има хубави дрехи.А ти въобще беше ли?Ако в мола имаше 2000 човека то 1950 от тях бяха кибици и мноо ми е чудно дейба мама му кфо правеха сички тея бабички там??Да идат да чоплат семки кфо се бутат в МОЛ-а баси :wacko:

 

Така е като няма табелки - забранено за бабички!

 

Все още не е "мъртвило", ама на там отива работата... аз огладнях и нещо за ядене трябва да си правя, а тогава почти никой няма да остане, след като хапна пък още повече.

:)

 

Няма угодия - като пише човек - защо толкова пише, като не пише - мъртвило и скука...

Link to comment
Share on other sites

page0_blog_entry323_1.png

Чудя се гадното ли е повече, или оригиналността :)

Link to comment
Share on other sites

Не съм израснал по МОЛ-ове...исках да кажа че има хубави дрехи.А ти въобще беше ли?Ако в мола имаше 2000 човека то 1950 от тях бяха кибици и мноо ми е чудно дейба мама му кфо правеха сички тея бабички там??Да идат да чоплат семки кфо се бутат в МОЛ-а баси :wacko: .Аз лично 2 часа се мотах вътре и освен мен и тоя пич с който бях видях още максимум 10 човека с торбички с някъква покупка ;)

 

gado еми да...то беше и грешка от моя страна че още днеска се набутах ама хубаво намаление оцелих.Fishbone тениска срещу 20 лева и TomTаilor срещу 30 :)

Еми отиват да разгледат хората, то в моловете е пълно с боклуци, а от по-хубавите неща не винаги има човек пари да си ги купи в момента ;)
Link to comment
Share on other sites

Мола е готин. Един приятел спечелил билет и ме покани та бях и на киното днес. Якичък е :) Беше си бая гъч в началото та поизчакахме, но без резултат. И в 7 имаше паплач :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...