Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Скоро време ша изперкам в нас с тва безделие...

 

 

 

Едит: АААааАаАаААаААааАААаААаАаАаааааАаА... :werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Еее..., ми това е щото сме европейци, та и цените ни трябва да са европейски. Нищо, че съвсем до скоро беше турбо гъзария да скокнеш до МакДоналдс и да си напазаруваш нещо от там, нищо, че младежта копира във всяко едно отношение негрите от Харлем или Совето (да речем), нищо, че заплатите в тази държава са едва ли не, китайски..... Кючеци и маанета се носят почти от всяка дупка (дискотечница), властта упражнява системен геноцид относно бялата част от населението. Та, на народеца само това му остана - да се чуди и мае на чаршафи и парцалки от по 400-500лв. Що да, не!? Придава някак си европейски облик - един вид, расте ни стандарта... я, кви цени имаме... Пък и кво им е лошото на подобни грандоманщини ... ? Ми, нали разни бивши келнери и шлосери - настоящи милиардери трябва да имат къде да попреперат някой лев... ми те не са ли хора...!?

 

Това, приятелю е България - какво се чудиш...?

От наблюденията които имам за близо 2 години в София, тъй като живея до CCS и често съм там, я до пикадили, я до ПИБ я за нещо друго, та хората си купуват от боклуците от повечето магазини, въпреки че са супер завишени цените, има 2-3 магазина дето има що годе оригинални работи ама те пък са още по-скъпи и те си стоят празни ;) Най-бруталната пералня е един магазин за часовници на първия етаж в който съм видял хора да влязат най-много 2-3 пъти, щото най-евтиния е от 3000-4000 евро нагоре...

И да питам тия мадок не бяха ли няква обикновена марка до преди някоя година бе??? Дънки по 200-300 и нагоре лева :confused :blink: Че те в Hugo Boss са по 300-400...

Link to comment
Share on other sites

...И само едно ви МОЛЯ - отидете и гласувайте на следващите избори!
Аааааа, няма такива работи! Защо да гласуваме? Ами то най-сладко е да си казваме "Аре бе ще им гласувам - че те всички са едни и същи!" и после - "Тея турци пак ни управляват..."
Link to comment
Share on other sites

За гласуването трябва да се гласува,но основния проблем е за кой!

Трудно е да се избере от всички най-малкото зло,но това не оправдава пасивността,защото каквото си го изберем, ще си го изберем ние.

Link to comment
Share on other sites

Днес ми беше особен ден.

Навиха ме да играя Дота, та впечетленията от мода за играта ми бяха доста странни. Аз бях с един як, ама той беше слаб, а ония ме трепеше с фиууу и фъззз, а аз бягаш като туууп, туууп, туууп, онея хвърчаха около мен, а аз хвърчах около някакви шопове, а те не хвърчаха никъде, ама всичко беше скъпо и в крайна сметка ме помляха като килим на всекидневна, а след това се чувствах готино, ама някак си играта ми беше безинтересна, та сега отивам да си изям попарката, а вие не разбрахте нищо от написаното.

Общо взето ми хареса като времегубка това нещо.

:D

Link to comment
Share on other sites

Аааааа, няма такива работи! Защо да гласуваме? Ами то най-сладко е да си казваме "Аре бе ще им гласувам - че те всички са едни и същи!" и после - "Тея турци пак ни управляват..."

Проблемът е в момента, при тази система само си мислиш, че гласуваш за някого! Всъщност гласуваш за едни и същи лайняни торби всеки път а те за да ти направят малко шаренко си вкарват в парламента и по високите етажи който им е изгоден. Случайно да е имало правителство от Бай Тодор насам, в което да няма резняци или техни ибрикчии... - ми не, няма!? Театрото всеки път е едно и също - само пребоядисват декора.

Нали се сещаш, че нов бардак не става със стари пачаври!

 

 

За гласуването трябва да се гласува,но основния проблем е за кой!

Трудно е да се избере от всички най-малкото зло,но това не оправдава пасивността,защото каквото си го изберем, ще си го изберем ние.

 

Във момента се гласува за партии а не за личности, системата е пропорционална! Не ми се тръгва по говняната пътечка та да ти разкажа малко истински истории... Само ще те светна, че за които и да гласуваш зад кулисите стоят едни и същи хора - мога да ги изброя на пръстите на ръце те си...., и така от почти двадесет години насам. Знаеш ли колко боклуци се пишат депутати, а не са се вясвали в парламента, а правило ли ти е впечатление, че няма, няма и току се разсмърди работата около някой, чието име нищо не ти говори... всъщност ако не се размирише нещо ти никога не би знаял, че изобщо съществува такъв човек.

Link to comment
Share on other sites

Седя си, играя някакви шутъри от втората световна и страдам, че около мен е канонада, трещежи, пукот, а аз съм на колонки за 5 лв, ама буквално, и те едвам попръцкват...

Link to comment
Share on other sites

От наблюденията които имам за близо 2 години в София, тъй като живея до CCS и често съм там, я до пикадили, я до ПИБ я за нещо друго, та хората си купуват от боклуците от повечето магазини, въпреки че са супер завишени цените, има 2-3 магазина дето има що годе оригинални работи ама те пък са още по-скъпи и те си стоят празни ;) Най-бруталната пералня е един магазин за часовници на първия етаж в който съм видял хора да влязат най-много 2-3 пъти, щото най-евтиния е от 3000-4000 евро нагоре...

И да питам тия мадок не бяха ли няква обикновена марка до преди някоя година бе??? Дънки по 200-300 и нагоре лева :confused :blink: Че те в Hugo Boss са по 300-400...

 

Има и якенце в 1-я магазин с Том Тейлърчетата, което даже небеше на въпросната марка ми на някоя друга с реклмно табло отгоре - 657 лв :blink: .Като открих етикета с цената лошо ми стана. Искам да попитам хХх къде е намерил тениска Fishbone че аз неуспях да мерна в нито 1 магазин тази марка?

Link to comment
Share on other sites

Кой идиот с пилешки мозък е кръстил улицата където е Техномаркет: ул. България след като вече има бул. България и е измежду най-големите в града? Ей това не мога да си обясня - как е възможно да има 2 улици с едно и също име в един и същи град??? След като сменяха по 100 пъти имената на разни улици толкова ли им свърши въображението че почнаха да се повтарят?

 

......Нали се сещаш, че нов бардак не става със стари пачаври!...........

 

Я имало и други циници освен мен :)

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, келеши. Вънка е -5, ама мене ми е се тая щот смуча ирландско кафе :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, келеши. Вънка е -5, ама мене ми е се тая щот смуча ирландско кафе :lol:

Дубру тру водачо наш . Ти ли беше писал за влиянието на пълнолунието върху съня ?

Link to comment
Share on other sites

Че той трябва да е, кой друг може... иначе пълнолунието вляе на съня при откачалки като мен.

:)

Link to comment
Share on other sites

. иначе пълнолунието вляе на съня при откачалки като мен.

:)

 

 

Аз не се смятам за откачалка като теб :lol: но ми влияе и на мен. Почти немога да спя. Ако направя 2,3 часа си е направо постижение.

 

Иначе днес времето е супер гадни и ме депресира, мързи ме да се вдигна от леглото, но по някое време ще трябва да го направя за да хапна нещо.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че Ц&Ц- 3- Ъпрайзинг се е получила в пъти по-добра от оригиналната Ц&Ц- 3. Бъгът с летящите единици си остава, но поне са се опитали до някъде да го оправят...

Link to comment
Share on other sites

Брррррррр, в Хисар по-студено и ветровито от Пловдив... (замръз) :cry

Link to comment
Share on other sites

еййй сега се бях зачел в тази тема за ... "Гърмежите" и установих, че след края на вселената този форум ще подължи да съществува още 2 дни, както и активните юзери в него. защо дами и господа, се чудите ?!? за да коментират , пишат-бришат, това велико събитие ... естествено няма да има кой да чете коментарите им. уви, несправедливост.

след този срок, ще бъде сътворена нова вселена и форума ще изчезна(и юзърите). и няма има кой да пише-брише за това велико събитие. жалко !!!

иде ми да се метна от високо и да падна на глава.

Link to comment
Share on other sites

Кой идиот с пилешки мозък е кръстил улицата където е Техномаркет: ул. България след като вече има бул. България и е измежду най-големите в града? Ей това не мога да си обясня - как е възможно да има 2 улици с едно и също име в един и същи град??? След като сменяха по 100 пъти имената на разни улици толкова ли им свърши въображението че почнаха да се повтарят?

След тебе и аз изпаднах в разсъждение(рядко ми се случва),ако говориш за техното което е на пазарджишко шосе улицата си е все съшата "бул.България" .

Аз навремето писах писмо защото живея на ул.Васил Левски и питах не може ли като всеки изход на града да стане булевард.Васил Левски е най ярката личност в нашата история ,а и улуцата GPS-а ми показва че е чак до магистралата ,от там се превръща в шосе 64.

Аве на кой му пука ?

Link to comment
Share on other sites

след края на вселената този форум ще подължи да съществува още 2 дни, както и активните юзери в него... естествено няма да има кой да чете коментарите им.
Ще има. Активните юзъри.

 

Иначе Дзифт е е*ати якия филм :]

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво не ви хареса на мола и къде ги намерихте тези стоки с космическите цени, на мен и кафенего на 1вия етаж ми хареса (верно леко дебело но пък за количеството което получих си струваше а и ми хареса). Магазинчето с шоколадите също (и 2те всъщност). Хареса ми и едно магазинче с детски играчки и нашия се сдоби с едно влакче и едно дървено въртолетче. Порадвах се и на телевизора за 100,000 лв в техномаркет - атракция си беше :) Верно в том тейлър не влезнах т.е. влезнах, попитах ги дали имат дънки каквито търся - казаха че нямат и си излезнах... същото го направих в още един магазин не помня кой но ме убеждаваха каква хубава промоция имат - 2 броя дънки за 100лв, попитах ги и тях имат ли мъжки дънки с еластан но да не са впити ами да си изглеждат като нормални просто да се разтягат леко - от няколко години ходя с подобни и за други не искам да чуя, просто невероятно по-удобни са. Та каката 3 пъти ми каза за промоцията накрая я помолих да ме слуша внимателно и ако няма каквото търся да не ми обяснява нищо повече защото търся нещо конкретно а не "далавера" тя се обиди и млъкна :)

 

Видях нормални цени, освен в магазина с "промоцията" другаде не видях трицифрени.... всъщност в магазина на Сваровски имаше и четирицифрени но за тях е нормално... не че във Вегас не бяха на 30% от тези цени след като обърнем $те в левове но то и други неща са по-евтини в щатите.

 

Та не знам какво не му харесахте на мола но аз мисля и друг път да ида да пийна от кафето и да си взема разни шоколадови лакомства. Пикадилито е удобно също, паркинга безплатен (а да видим докога)... на мен ми хареса :)

Link to comment
Share on other sites

и аз бях тая вечер..... не е нещо особено , всъщност аз това и очаквах след като разгледах софийският и разбрах че този ще му е аналог ....... магазините не са скъпи просто са на известни марки и там цените няма как да са като на руския пазар.

Пих кафенце и аз в специализираният "кофи шоп" верно дадох 4 кинта за средно кафе ама определено си заслужаваше и аз като дедото харесах магазина за шоколад и бонбони но там цените не са "нормални" скъпо е за качеството което предлагат.

 

Киното е лудо , гледах филм тая вечер , за сега според мен е най-доброто в града .... и като звук и като големина на екрана и т.н. бях в 10та зала незнам дали е голяма или малка но определено ми хареса , столовете са страшно удобни за разлика от фламинго и лъки .

Отвънка предлагат начос люти като ада което също ми хареса .

 

 

Иначе там където е КФСито и Макдоналдса мирише на кухня .... ама като казвам мирише имам предвид ебати миризмата , още със стъпването на етажа те лъха яка порция миризма на манджа и точно след 15тина минути чакаме да почне филма целият миришех на готвачка . А хората..... като невидели пред КФСито имаше 20 човека опашка в 10ч. вечерта пред макдоналдс същата работа все 1 виждат за пръв път. По кафетата е пълно с гадни турци и гърци които се тъпчат с пържени крилца и почти не се чува БГ лаф на тоя етаж. Иначе като цяло 95% са зяпачи.....хората почти не носеха чанти ако изключим торбичките от макдоналдс за вкъщи.....

 

 

но киното определено го препоръчвам , утре ще гледам и 3д филм някъв понеже не съм бил до сега на 3д и ще пиша кво е и дали си заслужава 12те лева.....

Link to comment
Share on other sites

И аз съм на мнение, че МОЛ -а си е супер. Най-малкото вече има кино в Пловдив, то всъщност за мен това е и най-радостното, че се бях отучил да ходя в Пловдив на кино. Паркинга също е голям, макар че очаквах да е на 2 нива, то като няма никакви магазини на -1 май и така ще стига. Магазиничета, хапване и споменах ли... киноооо. :lol:

Да ни е честит на всички - имаше си нужда !

 

...

но киното определено го препоръчвам , утре ще гледам и 3д филм някъв понеже не съм бил до сега на 3д и ще пиша кво е и дали си заслужава 12те лева.....

 

И ние се лашнахме веднага в 3Д -то в 1-ва зала - Пътуване до Луната или нещо сорта - и аз не бях ходил и мога да кажа, че е различно, хубаво и ме кефи.

 

 

И да добавя:

това да можеш да си резервираш билет, като разгледаш разположението в залата и виждаш свободните места е най-после като за бели хора.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...