Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Еми не знам , помня само , че каза чао

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз доколкото знам, на мен ми се разсърди човека заради един базик по повод, че напусна форума, иначе си нямам и на представа за к'во се изпари така.

:/

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с 2 ръце Psihara^ да се върне във форума!

Link to comment
Share on other sites

...Psihara^...
...Psihara^ ...
От 1 седмица го няма и вие вече му забравихте nick-а. Пише се Psihara^^!!! :P :P :P

Ще се върне, споко! То кой ли не напуска форума, ама в последствие се върна. С изключение на тези, които наистина изчезнаха... :laughing: Което ми напомня, че отдавна не съм тормозил intense с въпроси защо не пише във форума!

Link to comment
Share on other sites

Той пък да не се е заклещил в някоя дупка? Ама и така да е няма да го мислим. Стига да има кой да му носи пиене - всичко е наред! :D

Шегувам се, разбира се!

Link to comment
Share on other sites

Той пък да не се е заклещил в някоя дупка? Ама и така да е няма да го мислим. Стига да има кой да му носи пиене - всичко е наред! :D

Шегувам се, разбира се!

Това беше добро, иначе преди 19 часа е бил в дев арт... тук е сигурно и просто не пише явно.

:)

Link to comment
Share on other sites

Ще дойде , ако не ще го докараме Ванката :P

 

Минава ми през главата,че днес е прекрасен и многооо мързелив ден свърших само една куца ралта

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че съм се превърнала в домакиня. Тази мисъл малко ме плаши, но все пак време беше... :D

 

Едит : Именно !!!

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че съм се превърнала в домакиня. Тази мисъл малко ме плаши, но все пак време беше... :D

Еми в един момент или ставаш домакиня или няма да има на кой да домакинстваш :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

Ще взема да я гледам тая Формула 1, да видя какво толкова ви харесва.

EDIT: Скууукаааа!

И аз нямам нерви да я гледам..

Link to comment
Share on other sites

В четвъртък26.03.2009 по центъра е имало масово нападение на автоджамбазите. Та ако разбера кой ми е потрошил и преобърнал нещата в колата наопъки - горко му. Толкова ядове и проблеми ми създаде :( :( :( . И то за какво за да види дали има нещо в жабката. Ще го скъсам от бой тоз, само да ми падне

Link to comment
Share on other sites

Добро утро хора.

Абе кой грабна първото място на формулата, че заспах на около 16 оставащи обиколки?

:)

Link to comment
Share on other sites

Ще взема да я гледам тая Формула 1, да видя какво толкова ви харесва.

EDIT: Скууукаааа!

 

И тея нови болиди хич не ме радват,и без това не големия ми интерес

ще намалее още повече,и с тея шмекерии на Браун Джи пи :Х

Link to comment
Share on other sites

Много хляб имат да изядат някои хора, докато ме стигнат...Особено в чупенето на глави в бутилки.

Link to comment
Share on other sites

Dope - Die , Boom , Bang , Burn , Fuck ми минава през главата :punk

Link to comment
Share on other sites

Ще взема да я гледам тая Формула 1, да видя какво толкова ви харесва.

EDIT: Скууукаааа!

И аз нямам нерви да я гледам..
Аз никога не съм имал нерви да я гледам. За мен това си е "вижте, направиха ляв завой". "Вижте - следва десен". "Божичко какъв ляв завой направиха, невиждано". На мен ми е много по-интересно да гледам(и да участвам) уличното движение в София, има много повече динамика и тръпка.

 

Удебеленото и подчертаното е за фанатизираните фенове на формулите за съкратено умножение, които съм сигурен, че веднага ще ме емнат.

Аз доколкото знам, на мен ми се разсърди човека заради един базик по повод, че напусна форума, иначе си нямам и на представа за к'во се изпари така.

:/

Да ти се разсърди... на теб?! Буахахахаха.

Доколкото знам чете, но причините да напусне форума не са съвсем лишени от смисъл. Въпреки, че дори според е крайна реакцията му. И определено ми липсва.

Link to comment
Share on other sites

Ще взема да я гледам тая Формула 1, да видя какво толкова ви харесва.

EDIT: Скууукаааа!

 

няма как да го видиш....все едно аз да заобичам метъл - никогиш :lol:

 

И аз нямам нерви да я гледам..

 

не се искат нерви да я гледаш.....а мерак.

Link to comment
Share on other sites

Успах се за лекции, дали да не отида на работа...хм...или да отида да потренирам.Май ще е последното.

Link to comment
Share on other sites

Абе готино е, особенно като влизат в бокса е голяма тръпката... на ония му смениха гумите за 6 секунди, на другия за 5, к'во ше кайш а?

По улиците на града най-много да получиш инфаркт от нервите. Тоя ми сече пътя, сега аз ще му засеча пътя каква невиждана ситуация, само дето шанса да те хванат и да ти сложат наказание е малко по-малък за разлика от тея на формулата.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...