Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

(и не си прав за Виена... мечтая си един ден да имам възможност да си купя Кунст Хаус ето това и да се нанеса в нея...

 

Гауди се копира трудно и както виждаме, най-често неуспешно :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Минава ми през главата, че РОДИТЕЛИТЕ НЯМАТ ПРАВО ДА ИМАТ ПРОБЛЕМИ! И че нямат право да занимават децата си с тях. Трябва да има някаква отговорност, мамка му, такава, че да нямаш право да си вредиш сам на себе си умишлено по начин, по който вредиш и на околните ти. А наказанието да е сто тояги на голо, електрошоци и ледени душове. Може и в комбинации.

 

И трябва да се забрани на двайсетгодишни пикли смотани да си правят каквото си искат. И да злоупотребяват с крехката психика на простите мъже.

 

И да се забрани "Шокофъстък" на фирма Korona. Бляк...

Корона-М ЕООД

гр. Стара Загора, + 359 4126248

korona@orbitel.bg

 

...и да не забравим - да забраним на тревата да расте! Някаква си хлорофилена пикла ще си прави каквото си иска!

Ти се подиграваш, ама хич не ми е смешно в момента. Готова съм да сменям физиономии, да режа гуми на скъпи велосипеди и освен всичко останало - да си купя министерско място и да забраня продажбата и консумацията на алкохол със смъртно наказание. Къде е хан Крум, мореее... Не, хан Крум ще изглежда като радикал-либерал на моя фон.

 

@Antares, тъй де.

Link to comment
Share on other sites

...и да не забравим - да забраним на тревата да расте! Някаква си хлорофилена пикла ще си прави каквото си иска!

 

Ред.: Не, не се подигравам. Иронизирам.

Link to comment
Share on other sites

(и не си прав за Виена... мечтая си един ден да имам възможност да си купя Кунст Хаус ето това и да се нанеса в нея... (и корабчето на Хундретвасер да мога да си купя...))

 

ай на здраве

 

Не е лоша идеята но ако видиш други места в Австрия и Швейцария ще останеш по-очарован. Особено малко по-нагоре в планините хем природата е невероятно живописна хем всичко изглежда като рисунка в книжка с приказки... може би точно по тази причина не ми хареса Виена - всичко което бях видял в Австрия преди това беше едно такова чистичко и подредено и изпипано до последната подробност - направо приказка... и после буммм в големия мръсен град... така си мислех тогава докато не видях после София когато се върнах тука - мръсно като в кофа за боклук направо... ама след седмица-две свикнах

 

Между другото на един познат, който живее в Австрия, мнението му за Венеция е: "ужасно мръсно, мирише лошо и неприятно както и да го погледнеш" :)

 

 

Гауди се копира трудно и както виждаме, най-често неуспешно :D

 

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пич, не се излагай... Хундретвасер има толкова общо с Гауди, колкото Илия Бешков и Ман Рей имат общо. Запознай се с творбите на едния, после на другия и после, чак после, давай свобода на въображението си. Че иначе става смешно, като във виц за Чапай и Петка...

 

ама се запознай - не се ограничавай с туристическите брошурки и пътеводители...

 

хахахаха - като Мона Лиза, тази която нарисува Леонардо само на дванайсет години... ето така звучи и твоето изказване :)

 

Propusnahte da spomenete na koi mu e po-golqm.

 

Е то е ясно - неговия :)

Аз моя не го подръпвам толкова често и толкова много ту с лявата ту с дясната... за това си е останал нормален :P

Link to comment
Share on other sites

Между другото на един познат, който живее в Австрия, мнението му за Венеция е: "ужасно мръсно, мирише лошо и неприятно както и да го погледнеш" :)

:lol: :lol: :lol:

Австрия, пък Венеция :). На мен във Венеция не ми хареса единствено натрапчивата миризма на умряла риба, иначе планирам скоро пак да се върна там.

Виена пък ми създава едно прекрасно усещане за спокойствие, безвремие. Даже контейнерите за боклук, вкарани в самите сгради или вътрешни градинки, и дори мирисът на мухъл не могат да променят това усещане.

А пък София я заобичах от първите дни тук. Вероятно, защото живея в сграда на над 80 години в сърцето на града, защото никога не ми е било толкова уютно някъде, защото всяка друга сграда около мен си има някаква интересна история, защото имам няколко библиотеки със стари книги, килер, който някога е бил стълбище за прислугата... Обожавам нощните разходки по малките централни улички, това, че винаги има светещи места.

София свързвам с развитие, харесва ми, че не трябва да работя като сервитьорка, за да преживявам. Харесва ми, че при толкова много хора тук, все се намират и интересни. Харесва ми, че за приятелите ми, които дойдоха тук, има развлечения (и приоритети) различни от "ходенето на кафе" по 8 пъти на ден, а вечер кръчма с чалгийка. Харесва ми, че мога да ходя на театър, концерти, изложби...всичко, на което ми се ходи, защото е някъде наблизо :)

 

Ей такива неща ме карат да заобичам някое място :)

Link to comment
Share on other sites

планината на тъмно е много готина :love и всички дървета, храсти, калната пътека и шумолящите листа и буболечки :wub: и най-големия кеф е като ти спре фенерчето :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Не ми се спи . Реших да видя кой е в къщата на Бай Брадър . Гледам аз Ивайла Божидарова Бакалова и си викам ти си ми позната . Щракам аз профила и що да видя " мото: По-добре сам отколкото зле придружен! " . Досега нито един сезон на този буламач не бях гледал , но така като гледам и следващите 10-20 сезона бих прескочил .

 

ЕДИТ : АААААА току що го прочетох за 4 път и го схванах проблема е в моя телевизор май е време за лягане .

Link to comment
Share on other sites

какъв биг брадър??? дават биг брадър ли? пак ли?

Не просто брадър , а ВИП брадър !!! Засякох 3-4 пъти рекламата му и беше хубава с една хубава ковачка :devil

Link to comment
Share on other sites

Пич, не се излагай... Хундретвасер има толкова общо с Гауди, колкото Илия Бешков и Ман Рей имат общо. Запознай се с творбите на едния, после на другия и после, чак после, давай свобода на въображението си. Че иначе става смешно, като във виц за Чапай и Петка...

 

ама се запознай - не се ограничавай с туристическите брошурки и пътеводители...

 

хахахаха - като Мона Лиза, тази която нарисува Леонардо само на дванайсет години... ето така звучи и твоето изказване :)

 

Интелигентния начин е да кажа нещо иронично за това как ти винаги си прав. Не, пич, ти спри да разбираш от всичко, спри да използваш толкова покровителствен, снизходителен тон спрямо всеки, спри да се заяждаш по възможност просто спри да пишеш. Постовете ти са скучни, дълги и пълни със самодоволни, самознайни наблюдения и дедукции, които не са нито забавни, нито обогатяващи.

 

[Edit] Дай та цункам, овър! Ето ти един цитат от уикипедия:

 

He remains sui generis, although his architectural work is comparable to Antoni Gaudí (1852–1926) in its biomorphic forms and use of tile

 

Щото си разбирач майка му стара, и пуцаш яко и слагаш тапи и обясняваш колко пъти и как съм си го подръпвал. Лека нощ! [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Е сега последва лекция на тема качеството и достоверността на информацията в уикипедия...

 

Добрютру, хАтанасе! 'Неска та изприварих :P

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка бях на концерт в София. Беше много як, но пък изхарчих едни пари, които не трябваше да харча.

Между другото, видях най-абсурдното паркиране през живота си! След Левски Паметник, надолу по В.Левски посокоа Сточна гара нали има едно островче с маркиовка? Е та там на самото островче на средата на булеварда паркирани 2 коли!

Link to comment
Share on other sites

Подстригах се сам и ся давам някъв криминален вид :lol:

Link to comment
Share on other sites

Че само изхарчих има няма 10 лв за таксита да ходя на интервю на работа?!За какво тия хора си търсят персонал от който не знаят какво искат и не му четат CV-то( автобиографията ) - като изрично подчертават да е актуална и подробна?!И любимия ми въпрос...Какво сте завършили?Аха, а това "Английска Гимназия" какво ще рече?Ахм, ами "English Language School Plovdiv" също нищо не ни говори?!А, а, .... за английскта гимназия ставало въпрос...И оня вид превод можете ли го!??!?ммм...как се казваше?!"Симултанен?"Да същия, можете ли го това!?"Зависи от х-ра на превода и техническото ниво на което е той."И това какво ще рече?

 

Как може човек който си няма идея какво иска от теб и като му отговаряш коретно да не разбира да ти провежда интревюто!??!

_____________________________________________________

 

И тоя вятър от къде дойде?Сега докато отида до "Рондо"-то и ще ми се издуха мозъка.Ама ...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...