Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Shte se sybirame li da gledame systezanieto ?? Davaite idei, che nqma mnogo vreme :)

 

Бачо Виден каза нещо в темата за Формула 1. Пък в заведение да ни пуснат....толкова рано :)

 

Е да, как какво! Върховната цел в живота на всички е да следим формулата :D

 

ми не е като да са конни надбягвания. Пък и специално за НАС(европейците) измениха старта, за да не ставаме с кокошките :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Аз пък не знам, какъв мазохист трябва да е човек за да тръгне с жена си на шопинг и да има нерви да следи реакциите и пред определени артикули.... :wacko:

 

Mobo е прав. Обаче също така трябват тренировки по каляване на нервите и задължително 3 часа медитация преди въпросното събитие за максимално успокояване на духа и тялото :lol:

 

Всъщност не е чак толкова лошо ако можете да я оставите да гледа дрешки а вие да се забиете в някой близък Германос, Хенди, Техномаркет и подобни :)

 

Antares не си прав - за маратонките трябва много внимателно да се намерят максимално удобните и леки такива - това се прави еднократно (или когато въпросния модел не може да се намери вече), след това отиваш в същия магазин и казваш какво искаш. Аз държа да са леки, да не ми убиват никъде и да нямат издадено отдолу защото много ме дразни нещо да ми подпира крака колкото и анатомично да е, също така трябва да са меки (маратонките са, но обувките половината са като дърво отдолу) да няма нищо бяло по тях че ми е писнало да ги чистя през ден (или да ходя с мръсни маратонки когато ме примързи) и т.н. (имаше и още от списъка ми, но сега не си спомням - като тръгна да си избирам пак ще се сетя). Последно от 12 модела на диадора 1 не ми беше удобен от найк мерих 6 и пак все нещо не ми харесваше накрая пак си взех едни на пума... продавачките взеха да се изнервят как може да меря маратонки по 200лв и да не ги харесвам и като почнах да обяснявам какво по-конкретно не им харесвам едната избяга :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да го е*а и ПУ-то и унито, и всичкото. Очакваше се тази седмица да ни е доста трудна, имахме много да четем и трябваше много да ни гърчат, обаче... Трима от преподавателите дори не си направиха труда да дойдат на лекции, от 5 дни, ние сме карали 2 с лекция за по 1-2 ч. Няма такъв университет просто. И на бележките, които са ни оставени пише : "Лекциите ще бъдат взети след допълнителна уговорка с преподавателя". Освен и ние да напишем : "Лекциите ще бъдат взети след допълнителна уговорка с курса. П.С.: 0897ХХХХХХ" :D

Link to comment
Share on other sites

Всъщност не е чак толкова лошо ако можете да я оставите да гледа дрешки а вие да се забиете в някой близък Германос, Хенди, Техномаркет и подобни :)
Не става - и в такъв магазин не мога да изкарам повече от 10 минути. И то яко зорлем.

 

Antares не си прав - за маратонките трябва много внимателно да се намерят максимално удобните и леки такива - това се прави еднократно...ферман...
Чиста лотария. Не можеш по едни чисто нови обувки да прецениш как ще ти стоят на крака като се "раздвижат". Ако ще и целия каталог на марката да пробваш - пак рискуваш с времето да ти станат неудобни. И кажи ми кой произвежда продукти, които да не хвърлиш след година-две...
Link to comment
Share on other sites

В последно време се бях филмирал с конспиративни филми от типа на "Obama Deception" но ми се искаше да видя мнение по актуалните въпроси което да е някъде по средата. Някак си крайните мнения каквито и да са те ме карат да ги поставям под съмнение.

 

... и South Park го направиха в новия епизод:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Margaritaville_(South_Park)

 

http://zamunda.net/details.php?id=165150&hit=1

 

a must see :punk :punk направо ми отвориха главата :)

Link to comment
Share on other sites

...wellcome back.

Не че съм бягал някъде. Просто реших да не пиша ако нямам какво да кажа. :) А пък новия епизод на southpark си заслужава спама :) :D

Link to comment
Share on other sites

И то уникален простак. Лъсна му червения комунистически задник като пълна месечина. Изобщо не се притесни да си го покаже, ебахти наглия.

Link to comment
Share on other sites

Моля, продължавай да подмокряш гащичките си при вида на шарени картинки на екрана и просто игнорирай постовете, които вие (признак клинично състояние е да говориш за себе си в множествено число) смятате за причинители на венерически болести.

 

Не си затормозявай главицата с простотии, хора като тези, които организират тази кампания, ще се погрижат да има свободно бъдеще и за теб. Просто не им пречи.

 

Няма да прочета отговора ти, защото няма да го видя. Но това да не те спира - публиката очаква твоето блестящо умоизхождение.

Link to comment
Share on other sites

Момент, ти разбираш вече и от политика! И от моето бъдеще.

 

Последния път, когато си отвори говорилнята неподготвен, ти се оплеска и не ми отговори на поста, след като (отново) ме беше нарекъл наивен и глуповат, а внезапно се оказа, че проблема е в теб. Ако обичаш... Просто недей.

 

Не искам да водя безсмислен спор отново, защото ти пак ще си прав, още преди да сме започнали. Както стана предния път. Ще се повтора, но... просто... спри да разбираш от всичко. Така е тежко много в тоя живот. Обременяващо е.

 

[Edit] Бах мааму, чукни! И аз те сложих на игнор след като пуснах поста! [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

To sqkash nastoqshteto ni e syvsem svobodno, che da go mislq i bydeshteto. Sqkash shte stane neshto po-razlichno ot pomiqta deto e sega. Za v bydeshte kontrola shte e v policiqta sega e v mutrite, koito sa pod zakrilata na policiqta i obratnoto. Ebahti razlikata moje bi edva li ne.

Link to comment
Share on other sites

Писал съм много, в последните дни има-няма по два поста на ден.

П.П. Вярно, няма какво да кажа, щото си върша моята си работа и влизам за спама предимно!

Does that sound disturbing?

- Не чак толкова!

:)

Link to comment
Share on other sites

Успях да се изложа в един магазин днеска. Бях забравил как е торбичка на сръбски и попитах колегата за справка. Продавача като чу думата чанта и започна да си я повтаря. Съответно аз директно казах, че искам да ми даде голяма чанта. В последствие разбрах както означавала думата чанта. Почти перфектно съвпадение с емблемата на марка френски автомобили :lol:. В край на сметка нямаше торбички при него и взех от съседният щанд, но в случая продавачът каза на колежката си да ми даде. Ако бях попитал момичето на съседната каса щеше да се получи трагична ситуация.

Link to comment
Share on other sites

Mobo е прав. Обаче също така трябват тренировки по каляване на нервите и задължително 3 часа медитация преди въпросното събитие за максимално успокояване на духа и тялото :lol:

Да бе, ама ако имаш информацията за събитието поне 3 (три) дни преди да се случи то...

 

Последно от 12 модела на диадора 1 не ми беше удобен от найк мерих 6 и пак все нещо не ми харесваше накрая пак си взех едни на пума... продавачките взеха да се изнервят как може да меря маратонки по 200лв и да не ги харесвам и като почнах да обяснявам какво по-конкретно не им харесвам едната избяга :lol:

....Даа... и после шефовите им са се бръкнали допълнително за вреден труд... Питаш ли ги въпростните девойки - какво си им причинил...?

Link to comment
Share on other sites

Аз до колкото помня каза "чао" на форума.

Link to comment
Share on other sites

По каква причина това?Някой го е ядосал или...щото определено форумът губи от отсъствието му...най-малкото няма с кого да се чепкаш за глупости,когато те е налегнала здраво скуката :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...