Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Наистина трябва да се намери решение на проблемът с паркирането, но това не трябва да се прави с помоща на безумни цени. Просто това няма да свърши работа. Винаги ще му се намери цаката - още повече, че българинът става много изобретателен когато накой започне да се опитва да му бърка надълбоко в джоба! Според мен тактиката на морковът и тоягата би свършила повече работа в този случай. Ако се направи тази хава със сините зони, няма да се реши проблема - просто някой ще забогатее още по-"неприлично" (по-скоро бих дал пари на мангал, отколкото на такъв човек)

 

Не казвам че на мен би ми било приятно а просто че такова нещо като гражданско самосъзнание и мисъл за благото на обществото не съществува. На всеки му е през оная работа за останалите и ще се прави на ударен когато може. Единствено ще те разберат от първия път когато им бръкнеш в джоба. Това е...

 

Да някой ще позабогатее и се надявам да е общината която да използва въпросните пари за нещо полезно - примерно оправяне на парковете и детските площадки.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
При мен работи едно момче което получава чисто 600лв, на месец плаща по 270лв. лизинг за колата си (пиша бавно за да можеш да смяташ с калкулатора) от частно пича си вади още стотина лева, айде сега натисни "=", колко станаха !? Човека заслужава доста по-висока заплата, но на този етап просто нямам възможност да му я дам.

 

е най-накрая, а? ми да сметнем, хайде - ти му даваш чисто 600, той си докарвал 100-на = 700 / 22 = ~31-32 на ден... И сигурно ще кажеш, че горкото момче въпреки това едва свързва двата края... Не че нещо... но май с 20 или под 20 не можеш да караш кола, а? За какво ми се репчиш тогава?! Навит ли си да му плащаш на това момче престоя в синята зона от джоба си? Само на него, не на всички 80% (според тебе) дето работят за по 20 лева... Ама без да му държиш сметка какво е правил и защо е стоял два-три-пет часа там? Сиилно ме съмнява да се съгласиш, въпреки че си тооолкова дълбоко загрижен, а? Но иначе много си гласовит и речевит... на философстване...

 

Като гледам почна с политическите лозунги да изместваш темата на майната си - кой бил управлявал, кой бил избирал и намсикви воленсидеровскобойкоборисовски технологии за измъкване от ситуация... няма нужда, дарги, нагледали сме се на такива, ей ся току що свършиха новините... като не си прав, не си прав и това е. тройната коалиция, борисов, марсианците и елфите не са ти криви, не ги намесвай. Не ми носи от девет кладенеца вода, сигурно накрая Джордж У. Буш и стрина Бушовица ще излязат виновни за всичко.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че е мн яко като е топло вънка и като има хубава музичка и хубави хора :D

 

дали ша бъде тва страница номер 1000?

Link to comment
Share on other sites

Още 1 пост!!! PAGE 1000 GET!!!

 

Абе няма ли да има среща скоро? :П

Link to comment
Share on other sites

YAY! WINRAR!!!

 

xD

За мен е чест да пиша на тази страница. Лягам, лека :P.

Link to comment
Share on other sites

Искам да благодаря на всички, които помагаха и се биха (постваха) рамо до рамо с мен за да достигнем до върха... 1000 страница на тази тема.

Сега отивам да ми връчат орден "Стара планина" за да спя спокойно, ако ще спя изобщо.

Станах преди малко и се чувствам отпочинал, обаче си нямам на представа какво ще правя пред компютъра в момента.

:)

Link to comment
Share on other sites

Прибирам се по никое време... Но пък съм доволен и весел. Дори каруцата с говнца и откровени малоумия, изсипана в последните 2-3 страници не може да ме притесни.

 

Сега съм си сипал една ледена бира и си мисля единствено за едно - колко хубаво си прекарахме преди седмица в Балкана - специален поздрав за Весо ТУК. Няма просто друг такъв римски сенатор с вълнено одеялце post-12-1234437080.gif

Link to comment
Share on other sites

Да счупим дъската и с малко статистика по случай милениума :laughing:

 

ПИРОН

 

Всякакви прилики с действителни лица обясняват защо пилето е преминало от другата страна B)

 

ЕДИТ:

 

Честит рожден ден на Sandman и на Теди :punk

 

EDIT 2: Предлагам хит на целия раздел да стане ТОВА :tongue

 

.......Чак сега виждам, че вече е покойник JOHN....

Link to comment
Share on other sites

Прибирам се по никое време... Но пък съм доволен и весел. Дори каруцата с говнца и откровени малоумия, изсипана в последните 2-3 страници не може да ме притесни.

 

Сега съм си сипал една ледена бира и си мисля единствено за едно - колко хубаво си прекарахме преди седмица в Балкана - специален поздрав за Весо ТУК. Няма просто друг такъв римски сенатор с вълнено одеялце post-12-1234437080.gif

 

Lele, taman si pomislih che ima nqkakva snimka na toq moment i che si postnal neq. Napravo beh trygnal da prekopavam dvora, che da izskochi pushkata otnqkyde :D Mersi za pozdrava :)

Link to comment
Share on other sites

Един съсед много лошо пука гуми - долу има БМВ и АЛФА с четирите гуми до земята. Едва ли е случайно. На мен само веднъж ми е крякал, че паркирам пред къщата му. Явно не е имал шанса да кряка на собствениците на тези две коли, та затова е преминал към по-драстични мерки. Ама какво можеш да кажеш на бабанка с S класа...

Link to comment
Share on other sites

е най-накрая, а? ми да сметнем, хайде - ти му даваш чисто 600, той си докарвал 100-на = 700 / 22 = ~31-32 на ден... И сигурно ще кажеш, че горкото момче въпреки това едва свързва двата края... Не че нещо... но май с 20 или под 20 не можеш да караш кола, а? За какво ми се репчиш тогава?! Навит ли си да му плащаш на това момче престоя в синята зона от джоба си? Само на него, не на всички 80% (според тебе) дето работят за по 20 лева... Ама без да му държиш сметка какво е правил и защо е стоял два-три-пет часа там? Сиилно ме съмнява да се съгласиш, въпреки че си тооолкова дълбоко загрижен, а? Но иначе много си гласовит и речевит... на философстване...

Алоуу..., чети бре! Недей се излага така.

При мен работи едно момче което получава чисто 600лв, на месец плаща по 270лв . лизинг за колата си (което ще рече 600 +100 - 270 = 430) (пиша бавно за да можеш да смяташ с калкулатора) от частно пича си вади още стотина лева, айде сега натисни "=", колко станаха !? Човека заслужава доста по-висока заплата, но на този етап просто нямам възможност да му я дам.

Специално за теб съм вмъкнал пояснение и съм оцветил числата.

 

Като гледам почна с политическите лозунги да изместваш темата на майната си - кой бил управлявал, кой бил избирал и намсикви воленсидеровскобойкоборисовски технологии за измъкване от ситуация... няма нужда, дарги, нагледали сме се на такива, ей ся току що свършиха новините... като не си прав, не си прав и това е. тройната коалиция, борисов, марсианците и елфите не са ти криви, не ги намесвай. Не ми носи от девет кладенеца вода, сигурно накрая Джордж У. Буш и стрина Бушовица ще излязат виновни за всичко.

Знаеш ли - понякога успяваш да бъдеш особено забавен и остроумен. Поизчерпи ти се духовитоста да ми обясняваш... колко всъщност съм тъп - и започна да отговаряш на изказвания адресирани към друг. Извинявай драги, но това вече са воленсидеровскобойкоборисовски технологии за измъкване от ситуация... (цитирано дословно). Много обичаш да не четеш когато ти оттърва. Излишно съм посочил, че съм си виновен само аз (справка)! К'ъв Буш - к'ва Бушовица и изобщо кой котлон е включен! Незнам - имал си доста по-добри попадения..., не е това начинът да изместваш темата! Айде със здраве, че след малко трябва да се позанимавам със сериозни работи.

Link to comment
Share on other sites

Аз чета. А ти? През цялото време говорим за това как с ДОХОД под 20 лева на ден няма как да издържаш и караш кола.

 

Сметката е елементарна - смятаме дохода на момчето за месец, делим на 22 и виждаме колко му е надника на ден.

 

Един бог знае, защо вадиш лизинга му от сумата на доходите му и после обявяваш резултата за действителния му доход?!? След тая сметка дори и да искам не мога да кажа, че си особено умен.

 

И ти се занимаваше с бизнес нещо, а? Ако такива са ти всичките сметки, де да знам... Ти как си смяташ дохода на месец? Вадиш си лизинга за колата, вадиш си разходите за ток, вода, парно и викаш лееелеее колко малък доход имам на месец, а? Смех. Ако така смятам като теб, то аз съм най-големия бедняк бе - има няма 15 лева на ден ми е "дохода" хахахахха... искам помощи!

 

Правиш ли разлика кое е приход, кое е разход, кое е доход, кое какво е и кое как се вързва с останалите?!

 

Безмислено е да се дискутира с човек, дето очевидно са му объркани елементарните представи... да беше казал още в началото, че е такъв случая и да не се занимавам с теб.

Link to comment
Share on other sites

Точно така.Даже може и 3000 с повече мерак. :P

 

П.П. Честит рожден ден на sandman.Дано повече такива като нас да има,дето слушат свястна музика. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...