Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Абе, драйвърите. Айде много ви моля - създайте си някаква тема във автомобили и там се дъвчете. Боли ме курбела, дали е скъпо. По тоя начин можете до 2000-та страница да се дъвчете и никой да не каже нищо по-съществено от вече казаното. Всеки може да си вади доводи от безкрайния чувал на субективизма, защото темата е такава. Всеки е изчерпал гледната си точка и вече само цикли в доводи, красноречие и други ораторски похвати. Само генерирате шум.

 

Освен ние с Куру да започнем сега да се караме Lineage 2 ли е по-интересна или Oblivion.

 

Редакция:

И това го казва човека, заемащ трета позиция в почетната листа на спамърите в тази тема. :lol:
Критиката се приема, обективна е, но все пак съм на такова място, защото съм на всяка манджа подправка, а и съм от немалко време вече във форума.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Само генерирате шум.

 

Това е така само че аз не споря дали нещо е скъпо а винаги надуша ли някаква дори слаба доза комунистически идеи в стил всеки зима каквото му е нужно и дава колкото може и буквално настръхвам...

 

 

 

Освен ние с Куру да започнем сега да се караме Lineage 2 ли е по-интересна или Oblivion.

 

Което ако стане ще следя с интерес дискусията :) Не че мога да взема участие но би ми било интересно!

Link to comment
Share on other sites

куче

Това и на живо да го видя, пак няма да го повярвам! :wacko:

Сигурно всяка вечер си се прибира обратно, за което стопаните са се усъмнили и са сложили скритата камера. Даже към края на клипчето се вижда как беглецът забелязва камерата и се колебае дали да не се върне, но осъзнава, че вече е заснет и няма смисъл.

Link to comment
Share on other sites

Много мразя лицето Z като почне да сватосва лицето X с лицето Y ... още по-мразя ако работата се получи и лицето Z се интересува как точно се развиват нещата .. във всяко отношение ! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Освен ние с Куру да започнем сега да се караме Lineage 2 ли е по-интересна или Oblivion.

 

Тука спора е приключил преди да сме го започнали подобаващо :D Защото това е все едно да сравняваш лъскав спъп Форд с Ролс Ройс, съответно. Едното има плюсове, но никакви положителни страни не могат да го доближат дори малко до стила и класата на другото. Едното от самото си начало е предвидено за масова консумация, другото е за ценители, които знаят какво получават срещу леките си проблеми с видео съвместимостта ;) Скорпа знае какво имам предвид.

Link to comment
Share on other sites

Много мразя лицето Z като почне да сватосва лицето X с лицето Y ... още по-мразя ако работата се получи и лицето Z се интересува как точно се развиват нещата .. във всяко отношение ! :angry1

Е ко ти пречи?Ако ти си X или Y поне са радвай че са ти помогнали щото доста пъти без лицето Z работите не се получават.Даже от мои наблюдения често пъти точно от лицето Z зависи аджеба дали ша станат раотите или няа станат.Особено при жените...ако приятелките и не та харесат шанса да тръгнеш с мадамата намалява доста-поне аз такъв извод съм си извадил

Link to comment
Share on other sites

Тука спора е приключил преди да сме го започнали подобаващо :D Защото това е все едно да сравняваш лъскав спъп Форд с Ролс Ройс, съответно. Едното има плюсове, но никакви положителни страни не могат да го доближат дори малко до стила и класата на другото. Едното от самото си начало е предвидено за масова консумация, другото е за ценители, които знаят какво получават срещу леките си проблеми с видео съвместимостта ;) Скорпа знае какво имам предвид.
Аз бих направил сравнението като Форд със Голф Двойка. Едното е достъпно за всеки, а другото - има групичка от хора, които го издигат в култ и въпреки непрекъснатите грижи, които се налага да се полагат за него, смятат, че като му скалъпят спойлер от шперплат, като му залепят изолирбанд пред фаровете, за да изглеждат зли, като му сложат две бели черти по дължина и кюнец от комин вместо ауспух, ще стане страхотна, несравнима и неспираема кола, само за ценители.
Link to comment
Share on other sites

Аз бих направил сравнението като Форд със Голф Двойка. Едното е достъпно за всеки, а другото - има групичка от хора, които го издигат в култ и въпреки непрекъснатите грижи, които се налага да се полагат за него, смятат, че като му скалъпят спойлер от шперплат, като му залепят изолирбанд пред фаровете, за да изглеждат зли, като му сложат две бели черти по дължина и кюнец от комин вместо ауспух, ще стане страхотна, несравнима и неспираема кола, само за ценители.

Като подкараш кола eжедневно , тогава прави авто-сравнения ;)

Е ко ти пречи?Ако ти си X или Y поне са радвай че са ти помогнали щото доста пъти без лицето Z работите не се получават.Даже от мои наблюдения често пъти точно от лицето Z зависи аджеба дали ша станат раотите или няа станат.Особено при жените...ако приятелките и не та харесат шанса да тръгнеш с мадамата намалява доста-поне аз такъв извод съм си извадил

При мен се получи че аз зарибявах мадама X , която дойде на срещатата с мадама Y , не се получи с мадама X , но пък за сметка на тва на следващият ден тръгнахме с мадама Y .. и така до ден днешен , почти 6ти месец :) . Никога никой не ме е сватосвал с изключение на един път , когато "целта" беше долна пияница , че и грозна при тва ... и аз и вързах тенекия на пощата , щото предпочетох повече съня до 14.00 в хубава неделна утрин , отколкото кафе с нея :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз бих направил сравнението като Форд със Голф Двойка. Едното е достъпно за всеки, а другото - има групичка от хора, които го издигат в култ и въпреки непрекъснатите грижи, които се налага да се полагат за него, смятат, че като му скалъпят спойлер от шперплат, като му залепят изолирбанд пред фаровете, за да изглеждат зли, като му сложат две бели черти по дължина и кюнец от комин вместо ауспух, ще стане страхотна, несравнима и неспираема кола, само за ценители.

 

Деа.... трябва да призная, че аналогията има известна истина в себе си, защото наистина без модове Obliviona е малко... ташаклива история с извинение... но за разлика от Голфа, залепиш ли му 5-10 основни, важни мода, наистина става лудница за ценители.

Link to comment
Share on other sites

Младежо, преди да се върна в Пловдив, карах кола ежедневно. В София. По цял ден. И до Елин Пелин един-два пъти седмично. Като съм сменил три служебни коли на двете си местоработи.

 

Така че тая ти голф двойка що не вземеш да си я завреш в голямата уста, барем я затвори за кратко?

Link to comment
Share on other sites

Младежо, преди да се върна в Пловдив, карах кола ежедневно. В София. По цял ден. И до Елин Пелин един-два пъти седмично. Като съм сменил три служебни коли на двете си местоработи.

 

Така че тая ти голф двойка що не вземеш да си я завреш в голямата уста, барем я затвори за кратко?

Май не са те били достатъчно като малък . Хубаво че си си я пуснал сега тая дълга коса , та да те хване човек по-удобно , да те развърти като хората ... та да ти навакса .

 

ениуейс .. толк ту дъ хенд :)

Link to comment
Share on other sites

Много мразя лицето Z като почне да сватосва лицето X с лицето Y ... още по-мразя ако работата се получи и лицето Z се интересува как точно се развиват нещата .. във всяко отношение ! :angry1

 

Дай сценария в Богота. Ще станеш следващия Освалдо Риос :lol:

Link to comment
Share on other sites

Май не са те били достатъчно като малък . Хубаво че си си я пуснал сега тая дълга коса , та да те хване човек по-удобно , да те развърти като хората ... та да ти навакса .
Що не пробваш? Като хендикап мога да спомена, че ще съм с една ефективна ръка. Заповядай, влез в клуба на "биячите" :rofl:

 

Нищо не казваш по темата с колите? Можеше да си замълчиш просто. Нямаше да ме разсмееш чак толкова...

Link to comment
Share on other sites

Да , карам :) и то не за километър-два ... а за около 80-90 .

 

Интересно кога успяваш да ходиш на даскало, да връткаш лагерната количка 90 км на ден и да се готвиш за изпити...

Link to comment
Share on other sites

Интересно кога успяваш да ходиш на даскало, да връткаш лагерната количка 90 км на ден и да се готвиш за изпити...

Аз съм си гении по рождение и като добавим късмета ... не се готвя за изпити . И то тея 90 км са обикновенно по работа ... а отделно съм фен на нощното каране и с удоволствие вечерно време излизам за кръгче на околовръсното и града :)

Link to comment
Share on other sites

antares nedei taka da plue6 golf dvoikite :) 4e sa si evtini za podrujka i izdrujlivi ne moje6 da go ospori6. A tova, 4e gi sravnqva6 s ford e sme6no :D vqrno, dizaina na golf sux v sravnenie s ford, ama po drugite paragrafi... za kiuncite i lepenkite si prav de, tam nqma kvo da se dobavi :)

Link to comment
Share on other sites

antares nedei taka da plue6 golf dvoikite :) 4e sa si evtini za podrujka i izdrujlivi ne moje6 da go ospori6.

Така е , всеки му според кесията . От 14 годишен работя и не взимам пари от нашите , освен ако не изникне някакъв екстремално голям разход . Та въпроса е в самоятелността ... изкарвам определена сума пари , която ми стига за поддръжката на голф 2 . Когато мога да си позволя нещо повече ще го направя , но не е като да си взема нещо по-добро и като му стане нещо да тичам при тате щото видиш ли комплекта предни амортисьори струва 300-400 лв , че и нагоре (на голф 2 са 81) .

 

И нека го кажа така тогава ... Антерес , когато почнеш да караш ЛИЧНА кола , ежедневно тогава прави авто-сравнения .. със служебните и баба знае ;)

Link to comment
Share on other sites

Та въпроса е в самоятелността ...

 

Верно ли? И живееш сам под наем или в собствено жилище, сам си плащаш тока, парното, телефоните, водата, данъците, сам си готвиш, чистиш, переш... Какво знаеш ти за самостоятелност!?!?!? Смях в залата...

Link to comment
Share on other sites

Верно ли? И живееш сам под наем или в собствено жилище, сам си плащаш тока, парното, телефоните, водата, данъците, сам си готвиш, чистиш, переш... Какво знаеш ти за самостоятелност!?!?!? Смях в залата...

 

Брех изпревари ме :)

 

Тъкмо четях предните страници и се чудех да отговарям ли за човека дето с под 500лв чисто на месец успява и кола да поддържа и че при мен сметките за ток, парно, телевон, и т.н. стигат близо до това число (последните сметки за ток и парно са 200+ лева всяка) въпросната сума а трябва да остават за храна, памперси, да плащам аналогичните сметки на майка ми и т.н. спирам че взе да ме боли глава от мисълта за тез неща..

 

Иначе е похвално че не чака да му дават джобни за да ходи на кафе.

Link to comment
Share on other sites

Верно ли? И живееш сам под наем или в собствено жилище, сам си плащаш тока, парното, телефоните, водата, данъците, сам си готвиш, чистиш, переш... Какво знаеш ти за самостоятелност!?!?!? Смях в залата...

Живея сам в собственно жилище , всичко си плащам сам с изключение на единия телефон и данъците .

 

смеха в залата , май утихна :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...