Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ако някой ти даде би ли отделил малко да ми купиш една РС6-ца :)

И на мен едно 68' Mustang Fastback ... по 40 хиляди долара са :rolleyes: :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Ако някой ти даде би ли отделил малко да ми купиш една РС6-ца :)

 

Кът са кинтите. Бая трябват, за захранването само на квартал Тракия(по едни груби сметки). И ще ми трябва тракийското поле(цялото) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз чета. А ти? През цялото време говорим за това как с ДОХОД под 20 лева на ден няма как да издържаш и караш кола.

 

Сметката е елементарна - смятаме дохода на момчето за месец, делим на 22 и виждаме колко му е надника на ден.

 

Един бог знае, защо вадиш лизинга му от сумата на доходите му и после обявяваш резултата за действителния му доход?!? След тая сметка дори и да искам не мога да кажа, че си особено умен.

 

И ти се занимаваше с бизнес нещо, а? Ако такива са ти всичките сметки, де да знам... Ти как си смяташ дохода на месец? Вадиш си лизинга за колата, вадиш си разходите за ток, вода, парно и викаш лееелеее колко малък доход имам на месец, а? Смех. Ако така смятам като теб, то аз съм най-големия бедняк бе - има няма 15 лева на ден ми е "дохода" хахахахха... искам помощи!

 

Правиш ли разлика кое е приход, кое е разход, кое е доход, кое какво е и кое как се вързва с останалите?!

 

Безмислено е да се дискутира с човек, дето очевидно са му объркани елементарните представи... да беше казал още в началото, че е такъв случая и да не се занимавам с теб.

Сега вече си не просто забавен а започваш и да ме разсмиваш :D Само толкова ли успя да родиш ? Поправи ме ако греша, но ти искаше да ти докажа, че с 20 кинта на ден може да се кара кола и да се живее.... нали!? Ако ти си завършил арменското училище където 2 и 2 според случая може да прави и десет, то за мен 430 : 22 = 19.545454лв. на ден. Човекът оставя в къщи именно тези пари (ток, вода, бензин, манджа и т.н.)

Сега започна ли да стопляш. Всъщност що ли си губя времето с теб... човекът за когото основният аргумент е - това е така / не е така, щот ти си тъп / щот аз съм казал така... !? Мисля, че бих имал по-добри шансове срещу някоя латерна ;)

Link to comment
Share on other sites

Сега вече си не просто забавен а започваш и да ме разсмиваш :D Само толкова ли успя да родиш ? Поправи ме ако греша, но ти искаше да ти докажа, че с 20 кинта на ден може да се кара кола и да се живее.... нали!? Ако ти си завършил арменското училище където 2 и 2 според случая може да прави и десет, то за мен 430 : 22 = 19.545454лв. на ден. Човекът оставя в къщи именно тези пари (ток, вода, бензин, манджа и т.н.)

Сега започна ли да стопляш. Всъщност що ли си губя времето с теб... човекът за когото основният аргумент е - това е така / не е така, щот ти си тъп / щот аз съм казал така... !? Мисля, че бих имал по-добри шансове срещу някоя латерна ;)

 

Работата обаче не е такава каквато я представяш. Цялото ти писане в момента е един опит да докажеш на останалите дето четат, че не си толкова комплексиран колкото изглеждаш. Жалкото в цялата работа е, че изглеждаш още по-зле опитвайки се. Щото сега ще отплеснеш не знам накъде вече, ще докараш вода и от Северния полюс, само и само да ни докажеш на всички колко си ми умен. Еми не става. Като искаш да спориш по някаква тема с някой, не е лошо да поглеждаш мнението и на другия. Такива като тебе, дето гледат само тяхното си мнение не стават за спор. Стават за латерни. В крайна сметка обоснови се с аргументи, що аджеба, таксата за паркиране в сините зони не трябва дас става поне 5 лева. Отговори на мненията без да ми пробутваш някакви си сметки ами с нещо дето ще ме убеди че ти си прав, а аз съм крив. Щото аз ти дадох моите аргументи, теб те удари на избиване на сакати и т.н. Жалка работа. Дотука не успя да ме убедиш в нищо. Освен че си поредния Българин, който се вълнува само от себе си и от своето мнение, на което може да държи до безкрайност без значение какво се говори отсреща му. Няма проблем. Не си виновен ти. Както сам каза, материала е такъв. Ти толкова си можеш, разбирам те напълно.

Link to comment
Share on other sites

Колко хубаво пея:

 

Със слушалки

лошо |-----------o-| добре

 

Без слушалки:

лошо |o------------| добре

Link to comment
Share on other sites

Бая се позамислям дали да не прекратя писането си по всички възможни авто/мото/или общи форуми.Просто попадам на такива невиждани малоумници,които в реaлния живот бих ги избегнал с лекота,а в интернет няма няма няма и изведнъж хоп-появи се някой дебил да ме занимава с глупости :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Работата обаче не е такава каквато я представяш. Цялото ти писане в момента е един опит да докажеш на останалите дето четат, че не си толкова комплексиран колкото изглеждаш. Жалкото в цялата работа е, че изглеждаш още по-зле опитвайки се. Щото сега ще отплеснеш не знам накъде вече, ще докараш вода и от Северния полюс, само и само да ни докажеш на всички колко си ми умен. Еми не става. Като искаш да спориш по някаква тема с някой, не е лошо да поглеждаш мнението и на другия. Такива като тебе, дето гледат само тяхното си мнение не стават за спор. Стават за латерни. В крайна сметка обоснови се с аргументи, що аджеба, таксата за паркиране в сините зони не трябва дас става поне 5 лева. Отговори на мненията без да ми пробутваш някакви си сметки ами с нещо дето ще ме убеди че ти си прав, а аз съм крив. Щото аз ти дадох моите аргументи, теб те удари на избиване на сакати и т.н. Жалка работа. Дотука не успя да ме убедиш в нищо. Освен че си поредния Българин, който се вълнува само от себе си и от своето мнение, на което може да държи до безкрайност без значение какво се говори отсреща му. Няма проблем. Не си виновен ти. Както сам каза, материала е такъв. Ти толкова си можеш, разбирам те напълно.

По принцип, цялото ти писане по тази тема е - ветър на метър с леки напъни за духовитост /сарказъм :unsure: ! Твърдиш, че четеш!? Ако това ти твърдение беше вярно, щеше да забележиш, че никъде в това надплюване (щото не е дебат) не съм казал нищо срещу такса от 5лв. Ноо..., явно и ти си писател а не читател. Комплекси викаш.. това как ти хрумна? Приятелю ако ти мислиш само за собственото си трибуквие аз не съм така, на мене ми пука и за другите хора. Върни се сега назад и цитирай мое исказване в което коментирам такса от 5 лв....., не можеш нали!? Някои други може и да четат, но ти не си от тях - със сигурност !

Link to comment
Share on other sites

Във Сараево в момента вали много обилно сняг :censored2:. Аз чаках пролет да идва и да мога да си слагам пак "леките" дрехи, а то се получи точно обратното. При това днеска четох за глобалното затопляне и как температурата щяла да се повиши с 2 градуса в следващите десетилетия. Явно тук са по - изостанали и още не знаят за това повишение.

Link to comment
Share on other sites

Chivas е по-хубав от Dimple. С прискърбие заявявам че или този dimple дето си взех от пикадили е менте или на мен не ми допада особено, обаче очаквах повече. Определено онзи коняк Плиска ХО ме впечатли много, може би очаквах подобен аромат а то е уиски не коняк... ще трябва да пробвам след няколко дни пак...

 

Мисля си и че трябва да опитам онзи Martell VSOP, който PSIHOSIS каза че му харесвал

Link to comment
Share on other sites

Като му чета постовете на Дедо( като горния му пост ) и вече почвам да мисля дали да не се отдам и аз на първи стъпки в конячеца...

Link to comment
Share on other sites

Chivas е по-хубав от Dimple. С прискърбие заявявам че или този dimple дето си взех от пикадили е менте или на мен не ми допада особено, обаче очаквах повече. Определено онзи коняк Плиска ХО ме впечатли много, може би очаквах подобен аромат а то е уиски не коняк... ще трябва да пробвам след няколко дни пак...

 

Мисля си и че трябва да опитам онзи Martell VSOP, който PSIHOSIS каза че му харесвал

Ааа тука не съм съгласен :) Dimple си е по-добро! Пробвай Cardu то също е по-добро от Chivas според мен ;)
Link to comment
Share on other sites

Chivas е по-хубав от Dimple. С прискърбие заявявам че или този dimple дето си взех от пикадили е менте или на мен не ми допада особено, обаче очаквах повече. Определено онзи коняк Плиска ХО ме впечатли много, може би очаквах подобен аромат а то е уиски не коняк... ще трябва да пробвам след няколко дни пак...

 

Мисля си и че трябва да опитам онзи Martell VSOP, който PSIHOSIS каза че му харесвал

Ехх мама му стара като ви чета така постовете и си мисля колко съм ограничен да пия само Johny Walker и Finlandia :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ааа тука не съм съгласен :) Dimple си е по-добро! Пробвай Cardu то също е по-добро от Chivas според мен ;)

 

Ще, ще :) Ама то не може всичко на веднъж. Има едно Джони - зелен етикет - мисля и него да опитам някой ден ама все пак струват не малко кинти та ще трябва по 1 на месец :)

 

Ехх мама му стара като ви чета така постовете и си мисля колко съм ограничен да пия само Johny Walker и Finlandia :bgrin:

 

Кат' та знам колко си голям по-добре да си стоиш с лимондата :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ще, ще :) Ама то не може всичко на веднъж. Има едно Джони - зелен етикет - мисля и него да опитам някой ден ама все пак струват не малко кинти та ще трябва по 1 на месец :)

Кат' та знам колко си голям по-добре да си стоиш с лимондата :lol:

190 санта 85 кила мускули съм ба оуу..дедо :lol:

Link to comment
Share on other sites

Най-обичам дискусии как алкохола, който струва 500 лв шишето е осезаемо, направо несравнимо по-вкусен и хубав от този, който струва 50 лв шишето (т.е. от скъпичкия по средния жизнен стандарт). Как всичките се родихте дегустатори и как не ви се затъпиха вкусовите рецептори от домашна ракия, пита допреди 10 години, това само не знам...

Link to comment
Share on other sites

Ехх мама му стара като ви чета така постовете и си мисля колко съм ограничен да пия само Johny Walker и Finlandia :bgrin:

аз лющя ракия :rolleyes:

 

Най-обичам дискусии как алкохола, който струва 500 лв шишето е осезаемо, направо несравнимо по-вкусен и хубав от този, който струва 50 лв шишето (т.е. от скъпичкия по средния жизнен стандарт). Как всичките се родихте дегустатори и как не ви се затъпиха вкусовите рецептори от домашна ракия, пита допреди 10 години, това само не знам...

 

кво лошо има в домашната. Ако не друго поне баща ми не се е правил на МЕНДЕЛЕЕВ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ще, ще :) Ама то не може всичко на веднъж. Има едно Джони - зелен етикет - мисля и него да опитам някой ден ама все пак струват не малко кинти та ще трябва по 1 на месец :)

 

 

 

Кат' та знам колко си голям по-добре да си стоиш с лимондата :lol:

Зеленото е най-гадното от всички Джонита не си взимай!!!
Най-обичам дискусии как алкохола, който струва 500 лв шишето е осезаемо, направо несравнимо по-вкусен и хубав от този, който струва 50 лв шишето (т.е. от скъпичкия по средния жизнен стандарт). Как всичките се родихте дегустатори и как не ви се затъпиха вкусовите рецептори от домашна ракия, пита допреди 10 години, това само не знам...
Че кой говори сега за такива алкохоли и че едва ли не само цената е определяща? Перимерно синьото Джони е пет пъви по-скъпо от черното, обаче черното за мен е по-яко ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...