Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Да обобщим: Ти си ученик, който живее в самостоятелно жилище сам и си поема абсолютно всички разходи като освен това на ден изминаваш по 80км. с кола!? Ако не е тайна, какво работиш?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Раптор: Може да работи в БАН, де да го знаеш, открил е някакъв революционен начин да пести.

 

Антарес: Достатъчно умен съм за да не взимам нищо от форума на сериозно или поне аз така си мисля.

 

А, психара каква реакция очаква от останалите, като пише неща от сорта на "сбогом жесток форум", да запаля свещичка в негово име ли? Засегнали са го с нещо човека, ми ако го взима на сърце и иска да се маха, да го прави, няма нужда от съркастични сбогувания с останалите!

П.П. Няма нужда да ти обеснявам подобни неща.

:D

Link to comment
Share on other sites

А, психара каква реакция очаква от останалите, като пише неща от сорта на "сбогом жесток форум", да запаля свещичка в негово име ли? Засегнали са го с нещо човека, ми ако го взима на сърце и иска да се маха, да го прави, няма нужда от съркастични сбогувания с останалите!

П.П. Няма нужда да ти обеснявам подобни неща.

 

 

Аааа напиши , напиши ...... идеално ми действа на слабият сън... :lol:

Пък и ти от кога взе да долавяш сърказма ? До скоро не можеше и взимаше всичко буквално ..... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Никога не взимам нищо написано тук сериозно или буквално. Може да се правя на тъп или че не схващам нещо за да дразня хората, да се лигавя, обаче то ти писва от лиготията по някое време.

Днес, от когато съм станал така ми е дотегнало от всякакви неща (лиготии-миготии), че ще ми изпуши главата направо.

Вземи си едно кафе между другото, по-добре ще ти дойде, аз съм АУТ от безмислени постове за днес.

:)

Link to comment
Share on other sites

Не ми се спи кво кафе ебахти не съм спал нормално от незнам кога....

Лягам в 2-3 и в 5-6 съм буден...... искам си здравият сън обратноооооо :(

Link to comment
Share on other sites

Се оправиш, иначе като гледаш Мраза, Раптора и мен, нищо ни няма като седим будни без здрав сън. Аз постоянно си сменям времето за спане. Ей, ся като легна в 17 или 18, ще стана в 1, на другият ден ще изтегля още с три часа и на по-следващият още с толкова... така ще се събудя точно на време за сутрешният блок в петък.

Въртиш ги и ти така, след няколко дни си на нормална тарифа.

Link to comment
Share on other sites

И нека го кажа така тогава ... Антерес , когато почнеш да караш ЛИЧНА кола , ежедневно тогава прави авто-сравнения .. със служебните и баба знае ;)
Нали говорех на ръката ти? К'во стана? Успя най-накрая да измислиш какво да кажеш. Е, по-малко от ден ти отне. И въпреки всичко:

you_fail_002.jpg

Да обобщим: Ти си ученик, който живее в самостоятелно жилище сам и си поема абсолютно всички разходи като освен това на ден изминаваш по 80км. с кола!? Ако не е тайна, какво работиш?
Сценарист? Или може би дегустатор в цех за производство на синтетични наркотици?
Link to comment
Share on other sites

Съдейки по факта, че тия приказки са невъзможни - сещай се какво :bgrin:

Блаженни са вярващите :) . На теб оставям безсънните нощи и завистта :)

Link to comment
Share on other sites

На теб оставям безсънните нощи и завистта :)
Обещай ми, че никога няма да спреш да пишеш в този форум! Ама никога! Даже се закълни! Моля те!
Link to comment
Share on other sites

Се оправиш, иначе като гледаш Мраза, Раптора и мен, нищо ни няма като седим будни без здрав сън.

 

Кое те навежда на мисълта че не спя достатъчно. Само дето е в по-изместено време но от как се помня най-хубаво спя около 10 сутринта :) Имаше момент спях по-малко но напоследък да чукна на дърво правя към 8 часа горе-долу...

Link to comment
Share on other sites

Моля ви много спешно ми трябва съвет!Как да си изтрия Office от Windows Vista-та защото тоя с който съм нещо се бъгна и не мога да пиша вътре в него.Пише ми нещо от сорта на The page is locked.А като влезна в add/remove programs показва че незнам си къф файл липсва и не може да се деинсталира

Link to comment
Share on other sites

Лягам в 2-3 и в 5-6 съм буден...... искам си здравият сън обратноооооо :(

аз пък искам да съм като тебе :P Идея си нямаш колко неща могат да се свършат с подобен начин на живот...естествено след време ще се сърба попарата на тоя режим,но все пак :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм си гении по рождение

 

Вие хубаво, че сте гении, ама смятате ли да кандидатствате изобщо?

Link to comment
Share on other sites

аз пък искам да съм като тебе :P Идея си нямаш колко неща могат да се свършат с подобен начин на живот...естествено след време ще се сърба попарата на тоя режим,но все пак :)

 

Не, не искаш. С 3 часа сън си като парцал целия ден... не можеш грам работа да свършиш и всичко е една огромна агония...

Link to comment
Share on other sites

Кое те навежда на мисълта че не спя достатъчно. Само дето е в по-изместено време но от как се помня най-хубаво спя около 10 сутринта :) Имаше момент спях по-малко но напоследък да чукна на дърво правя към 8 часа горе-долу...

И повече можеш, ама ти липсва тренинг... :P Пък и помисли си само женати колко е доволна, че има кой да търчи посред нощ при малкия....

Link to comment
Share on other sites

Така е , всеки му според кесията . От 14 годишен работя и не взимам пари от нашите , освен ако не изникне някакъв екстремално голям разход . Та въпроса е в самоятелността ... изкарвам определена сума пари , която ми стига за поддръжката на голф 2 . Когато мога да си позволя нещо повече ще го направя , но не е като да си взема нещо по-добро и като му стане нещо да тичам при тате щото видиш ли комплекта предни амортисьори струва 300-400 лв , че и нагоре (на голф 2 са 81) .

 

И нека го кажа така тогава ... Антерес , когато почнеш да караш ЛИЧНА кола , ежедневно тогава прави авто-сравнения .. със служебните и баба знае ;)

 

Mи много зависи. Аз имам амортисьори от 45 до 105 лева бройката(задни)...Преди седмица се наканих да ги сменя :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Айде честито. И при нас започват да разпращат хората в отпуски. Нямало работа и докато едните работят - другите ще релаксират. Прекрасно, мислят за хората, внимават да не ги претоварят с работа...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...