Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ябълката е по-сладка до кората и близо до дръжките. Странно но факт - средата е по-безвкусна от края. Специялно нахапах 2ра ябълка оттук оттам за да повтърдя това си наблюдения. Затова правилния ред на ядене на ябълки е отвътре навън за да може най-сладкото да е най-накрая :)

 

Абсолютно си прав!!! :woot И е абсолютно възможно ако си... плодов червей!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Ааа, нищо, нищо....давай на следващата страница... ;)

 

"Камбаните звънят, а теб те няаааамааааа,

и ето идваш ти, идваш късно призори.

Камбаните звънят, а теб те няааамаааа,

и ето идваш ти, идваш късно призори"

/ДаТоНик си свирука/

 

Румяна ли беше това(лека й пръст)

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно си прав!!! :woot И е абсолютно възможно ако си... плодов червей!

 

Или ако ти се намира нож под ръка и ти се занимава. Другия вариант е да отхапваш мощно така че да не остане вътрешността за накрая а да я ядеш комплект с кората :)

Link to comment
Share on other sites

Добър вечер на всички.

Един ден да ме няма и вече започнаха да мислят нови начини за ядене на ябълки тук.

От днес официално аватара е за мен, нещо не се изказвам правилно... сега забелязвам някои неща.

:)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата,че не бях виждал зависнал....банкомат :wacko: с уин хп :bgrin:

Те всичките са с Windows. Има и доста такива с антики като NT4 даже. Плашещо е. Ако започнат да слагат Vista сигурно ще спра да ги използвам.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам интересна способност днес, да дразня хората... още не мога да я контролирам напълно и го правя несъзнателно явно.

:)

Link to comment
Share on other sites

Един живот, една борба - БИРА И ШКЕМБЕ ЧОРБА!!! Кучки, с Морския и още един идиот/идиотката не я броим/ се насмукваме здраво :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Един живот, една борба - БИРА И ШКЕМБЕ ЧОРБА!!! Кучки, с Морския и още един идиот/идиотката не я броим/ се насмукваме здраво :bgrin:

Човек като влизаш в пещерите не ти достига въздух или като си се катерил някъде си паднал от високо, нещо все повече започваш да изчаткваш... абе днес ми е странен ден.

:)

Link to comment
Share on other sites

... абе днес ми е странен ден.

:)

Абе за тебе не знам, ама ако Grimjaur оцелее и тази нощ...да видиш тогава на к'во се викат 'странни постове'... :ghost

 

@Grimjaur, дай на "идиотката" да тренира с чехлите със зъби и на 4 крака както ти казах... :devil

Link to comment
Share on other sites

онтопик:

 

"тука не се говори с думи, а с пари коли и цици"

 

 

аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

а

ааааааааааааааааааа

Link to comment
Share on other sites

Всички чадо ! Всички са така спокойно ...

 

(ДаТоНик подсвирва), ОООООО, а ти всичките ги познаваш?! :blink: Кога успя? Стори ми се доста младолик на форумната среща... Брей, май аз ти бях последната... :huh:

 

Едит: Мидекс ме цака в движение!

Link to comment
Share on other sites

...особено на всяко 28-мо число в месеца... :laughing: :lol: ...ако се позова на известния виц... :)

 

Аз вица не го знам, ама тогава всеки печели свирка от рекламата дето се върти :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Едит: Мидекс ме цака в движение!

Ами тук поне мога да се вместя някъде...щото на срещи, където Виден присъства нямам това щастие (да вмъкна някоя дума де...). :woot

Link to comment
Share on other sites

(ДаТоНик подсвирва), ОООООО, а ти всичките ги познаваш?! :blink: Кога успя? Стори ми се доста младолик на форумната среща... Брей, май аз ти бях последната... :huh:

 

Едит: Мидекс ме цака в движение!

(Узито не чува ) добре де прескачаме определен брой жени , които през следващите 9 месеца няма да са така но и там не е сигурно . Аз лично от тези , които познавам и контактувам с тях ( не са много но са достатъчно ) имат такъв период , който няма отърване въпроса е по-леко или по-тежко ще мине .

Link to comment
Share on other sites

Има жени, дето и те не знаят какво искат, но другите са им криви ! :angry1

 

С риск да ме линчуват, но това не е запазено единствено за жени...

 

 

А и нали знаете стария лаф за клиентите - никога не знаят какво искат, само имат обща представа какво не щат :)

 

 

 

Узи, относно тези дето следващите 9 няма да са така изобщо ама хич не си прав. Тогава положението става съвсем неописуемо но пък им е простено (и правилно да е така, да не обяснявам подробности че ще разваля хубавия лаф със скучни неща)

Link to comment
Share on other sites

Настроението ми се скапа от всякъде, опитваш се да направиш някой щастлив, а той ти изкача с крясъци, разбира те погрешно, после колкото и да се извиняваш не е същото... пак останах неразбран нещо.

:)

Link to comment
Share on other sites

Мани, мани...при тях е силно изразен процеса на наричане на грешните идеи и преразсъдъци "принципи" и какви ли не други работи.Да не говорим как в даден момент( за мое съжаление познвам прекалено много жени ) съжаляват до дъното на душата се за основни грешки, които са допуснати от чиста проба честолюбие, женска завист, недооценяване на човека с който разговарят и прочие.Аз поне мъжете които познвам, не съжаляват.Правят грешки ама си носят последствията до дупка без да ми реват.

Link to comment
Share on other sites

Настроението ми се скапа от всякъде, опитваш се да направиш някой щастлив, а той ти изкача с крясъци, разбира те погрешно, после колкото и да се извиняваш не е същото... пак останах неразбран нещо.

:)

Ем... "Изкача с крясъци".... Бая нещо трябва да си направил и бая неразбран трябва да си останал . Ама спокойно ако та обича ке ти прости :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...