Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Обяснете ми, какво под ягодите, е произволен статус?Че нещо не вдявам....

Става дума за индикатора на мненията - според броя им във форума се променя - новобранец, член гуру и т.н Но има опция да се промени. Що ли попитах и аз, глей каква вълна се отприщи. :excl: :wacko:

 

едит

Радваме се :)

Link to comment
Share on other sites

Не бе аз се базикам, вие на сериозно ли се хващате... иначе стана световен въпрос.

:)

Link to comment
Share on other sites

Бахти...не ми се ходи на работа утре...Искам пак на дупка.Или поне в Карлуково на пещерастко напиване :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз искам хората от евроком да разберат, че се обаждам трети път за един и същи проблем и да си го оправят най-накрая... не се издържа така.

:)

Link to comment
Share on other sites

Обади им се за 4-ти и им кажи:"Ние сме от движението за свободна еякулация на Палестина, ако не оправите проблема на еди-кой си, ще дойдем, ще ви изколим жените, ще изнасилим мъжете и ще ви отвлечем камилите!"

Link to comment
Share on other sites

Той дядо мраз хубаво си каза ... и аз не спирам , ако видя че тоя зад мен се е засилил , особено пък ако има някакъв джигит в лява лента ... ще пусна аз човечеца , да го отнесе от другия ... е на тва са вика мечешка услуга . И първо се гледат огледалата , а не заради няква млада девойка дето блее на тротоара да ми натиснеш рязко спирачките , та да са натреса в теб ... инциденти се случват всякакви , ама бая често почнаха да ме изненадват заради разни путарани седящи на пешеходната пътека с тенденция да пресичат и днеска един на моята възраст с голф 3 направо си слязох от колата и тъкмо се запътих да му опукам шамарите на еко-то преди коматевския , ама даде газ и избега .. нищо .. помня му номера и цвета , ще ми падне в ръчичките някой ден ... :lol:

pazu я кажи колко спанак си изял неска преди да се яхнеш на червения звяр с двете ленти а ?

 

Седя и си мисля колко хубаво ще ми се отрази да ида на балканец някой wekend .

Link to comment
Share on other sites

You're so gay and you don't even like boys...ля-ля... :love :wub: :music ..so gay.. :lol:

Хахахахах, този човек е претърпял най-новата услуга, промивка на мозъка, честито.

Обади им се за 4-ти и им кажи:"Ние сме от движението за свободна еякулация на Палестина, ако не оправите проблема на еди-кой си, ще дойдем, ще ви изколим жените, ще изнасилим мъжете и ще ви отвлечем камилите!"

Няма да се получи, нямат камили.

:lol:

П.П. Обаче го оправиха май.

:)

Link to comment
Share on other sites

http://vbox7.com/play:88be58ca

Най-хубавата реклама , която съм гледал от много време насам .

 

Докато не съм забравил да благодаря на Психара , че ме подсети за 2-3 златни теми забравени из тъмните страници на форума . Успях да прочета само 3 стр. от темата " Срамни случки " и 1 стр. от " Изцепки по време на секс " и си оправих кривия ден !!!

 

lil_stenly чудя се какво ли би те възбудило повече

1-чисто гола жена

2-чисто гола жена с опашка и уши на върколак

Link to comment
Share on other sites

Е, вие за какъв ме имате, 1вото, не съм толкова изчаткал... нормален съм си в тези аспекти иначе.

:)

Link to comment
Share on other sites

Абе след като каза че повечето момичета го зарязват заради влеченията му по въркокаци , кръвопийци , елфи и смийгъли чесно казано незнам вече за какво мисля като ти прочета някой от умопомрачителните ти постове.....

 

естественно завършващи с някво тъпо човече :(:):(:)

Link to comment
Share on other sites

Злобиле и мен ме кефят тия неща...Като изключим елфите, щото са ми много педерастични...Предпочитам орките, приличат на мен - грозни, смърдят, живеят в дупки и не им пука какво ядат. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абе след като каза че повечето момичета го зарязват заради влеченията му по въркокаци , кръвопийци , елфи и смийгъли чесно казано незнам вече за какво мисля като ти прочета някой от умопомрачителните ти постове.....

 

естественно завършващи с някво тъпо човече :(:):(:)

Спецялно за теб няма да слагам тъпи човечета.

Те ме зарязват защото си е така, непознат човек с мания по вълци, от къде да знаеш какъв е, тяхен си избор.

Като ми четеш постовете си мисли само за хубави неща, детелинки и розови слончета, дано се чувстваш по-добре тогава.

П.П. И елфите са си твоя добавка, аз имам мания по върколаци само.

Може и за розови прасенца да си мисля ма трябва да почна да друсам..... пък и хубавите неща за мене не се свеждат до розови неща и детелинки.....не съм чак толкова извисен мене ме радват простички неща

Не исках да правя някакви намеци с розовото, извинявай.

Злобиле и мен ме кефят тия неща...Като изключим елфите, щото са ми много педерастични...Предпочитам орките, приличат на мен - грозни, смърдят, живеят в дупки и не им пука какво ядат. :bgrin:

След всеки твой пост живота ми се съкращава с няколко дни или години, още ме стяга корема от смях.

Link to comment
Share on other sites

Може и за розови прасенца да си мисля ма трябва да почна да друсам..... пък и хубавите неща за мене не се свеждат до розови неща и детелинки.....не съм чак толкова извисен мене ме радват простички неща

Link to comment
Share on other sites

Чакайте малко сега, с какво толкова провокирам някои хора, нещо което съм написал преди (какво толкова го интересува човек), аватар, тема или нещо от сорта?

Не разбирам защо се започна дискусия по въпроса?

Еми Василе, ако искаш да знаеш нещо, питай какво те интересува, ще ти кажа!

Ако искаш да разбереш що за човек съм, кажи кога си в заведението, близо ми е, ще дойда на по бира да прецениш дали съм странен или не, какво ще кажеш?

Какви са тези "изблици" в поста, харесвам върколаци, казал съм го, споменал съм и друго, толкова.

Link to comment
Share on other sites

Чакай сега не ме разбирай погрешно , нямам нищо лично против тебе , просто си ми леко странен , възможно е на живо да няма такова нещо....

Link to comment
Share on other sites

Чакай сега не ме разбирай погрешно , нямам нищо лично против тебе , просто си ми леко странен , възможно е на живо да няма такова нещо....

Еми добре де, аз това имах предвид, ама защо започна пак това с гаджетата и върколаците?

Аз съм повече от леко странен за много хора, признавам си го.

Това исках да знам!

продават ме

 

и то само за двуцифрена сума лефчета. отиде ми самочуфстфието у къра зад рикъта......

Как не съм видял изгодната оферта, купувам те човек.

:)

Link to comment
Share on other sites

За мен е удоволствие да поспамя на 888-мата страница!!! :]

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...