Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

ЕДИТ: И като стана въпрос за мъже: ДА ВИ Е ЧЕСТИТ НОВИЯ ПРЕЗИДЕНТ БАРАК ОБАМА! Ех, защо не избраха жена?! :(

Минава ми през главата, че от цял форум само DaToNik коментира събитието, което цял свят отблезяваше нон-стоп в продължение на повече от 15 часа (като това продължава и в момента). Интересен феномен наистина. Вече се питам, да не би наистина България да се намира в някакво друго измерение или далечна галактика? :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ако трябва да коментирам всеки избран президент, министър, политик или каквато и да е важна държавна личност, щях да стана политолог... какво му е интересното?

Пък и мразя политиката на онази страна!

Предпочитам да гледаш нашата политика и по-точно, какво става тук.

:)

Link to comment
Share on other sites

(ДаТоНик подсвирва), ОООООО, а ти всичките ги познаваш?! :blink: Кога успя? Стори ми се доста младолик на форумната среща... Брей, май аз ти бях последната... :huh:
Престани да се заяждаш с хората! Оставяш ме без "работа" :D
Link to comment
Share on other sites

Ако трябва да коментирам всеки избран президент, министър, политик или каквато и да е важна държавна личност, щях да стана политолог... какво му е интересното?

Пък и мразя политиката на онази страна!

Предпочитам да гледаш нашата политика и по-точно, какво става тук.

:)

Това, че не ти е ясно изобщо значението на събитието е разбираемо донякъде (макар и трудно обяснимо в контекста на реакцията на останалите 5-6 милиарда двукраки, населяващи планетата). Интересното е ако да речем Азис беше си показал задника на поредния огромен плакат дали реакцията щеше да бъде по-различна? :lol:

Link to comment
Share on other sites

21xx-та година. Екскурзовод развежда туристи из Белия дом:

- И това, скъпи гости, е портрета на George W. Bush - последния бял президент на Америка.

 

Казват, че избора е проява на черен хумор от страна на Американците... И че Майкъл Джексън отново ще стане чернокож...

 

 

edit: Отдавна не ми се беше случвало всички теми да светят с моя ник :D

 

edit2: С'я ми хрумна, че на Стенли, дето е толкова развълнуван от статуса си - може да му се лепне "танцуващия с вълци" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че от цял форум само DaToNik коментира събитието, което цял свят отблезяваше нон-стоп в продължение на повече от 15 часа (като това продължава и в момента). Интересен феномен наистина. Вече се питам, да не би наистина България да се намира в някакво друго измерение или далечна галактика? :lol:

 

Щот съм ХЕнтЕлЕгентна, с очила и виждам по-далеч от носа си :P Даже знам и какво е обядвал Обама и за колабиралия сенатор Кенеди на този обяд и за първото му решение в сила от днес да замрази Гуантанамо!!! Той май не си поплюва, а?!

 

Престани да се заяждаш с хората! Оставяш ме без "работа" :D

 

Ми подкрепи ма де! :inqn Тук са се събрали едни мъжки клюкарки дето обсъждат проблемите на менстуалния цикъл и хормоналния дисбаланс по време на бременност, че и се оплакват от него... Пък и не им пука, че The President е чер... което всъщност няма голямо значение от биологична гледна точка...

 

PRОUD TO BE BULGARIAN 1

PRОUD TO BE BULGARIAN 2

Link to comment
Share on other sites

Аз ли нещо пак проспах или Обама го избраха за президент преди маса време а не миналата седмица?

 

Дедоооооо, дедо! Да, избраха го преди време, което не го прави действащ! От вчера вече е действащ - официално встъпи в длъжност, закле се и назначи екипа си!

 

Черната приказка се сбъдна!

Той вече работи!

Link to comment
Share on other sites

Дедоооооо, дедо! Да, избраха го преди време, което не го прави действащ! От вчера вече е действащ - официално встъпи в длъжност, закле се и назначи екипа си!

 

Малко по малко кафето почна да ми действа и взех да се събуждам :) Тъкмо да изкоментирам какво общо имаше встъпването в длъжност с избирането и взех че стоплих и защо си го изкоментирала :lol:

 

 

 

Мани...мани....всички спим нещо напоследък... :sick

 

Midex, не е лесно... той заплеса не прощава :lol: ...е гледай мен доста силно ме е ударил!

 

 

 

Та за черния президент - а да видим какво ще направи че с големи надежди ужким почва дано не остане така, че тука "царя" ужким така дойде на бял кон да оправи за 800 дни неясно кво то се оказа - че себе си имал предвид и главно да си реституира неговите си имоти.

Link to comment
Share on other sites

Бубарак Обама се среща с Д.Буш да се видят на по 1 малко и да го разпита за тънкостите на "президенството"

 

-Аз значи сега работя понеделник , вторник , сряда , четвъртък и петък а събота и неделя почивам ? Попитал Обама

 

- Не,не,не събота е ден за пресконференции . Отвърнал Буш

 

- Ахааа, значи работя понеделник , вторник , сряда , четвърък , петък и събота а неделя почивам ? Пак попитал Обама

 

- Неее бе събота е ден за медийни изяви , гостувания в домове за деца и т.н. , дигане на рейтинга ? Отвърнал Буш

 

- Добре беее аз съм новият президент на Америка , първият черен президент , в ръцете ми е най-голямата страна в света , как така нямам почивен ден , защо.... ? Попитал Обама леко озадъчен......

 

- Ми щото си негър бе ......... Отвърнал Буш и си допил уискито спокойно.....

Link to comment
Share on other sites

Събудих се вече, добро утро хора... то е време за добър вечер вече.

:)

Link to comment
Share on other sites

Как си позволяваш да спиш по толкова време?Нямаш ли да учиш, работиш, ебеш или каквото и да е друго конструктивно занимание?!И аз обичам да спя ама да си проспиваш целия ден някак си...

 

^

това за през един пост, не за горния.

 

Минава ми, че пазара на автомобили - нови и втора ръка - е умрял.Панахидата е в близките седмици.

Link to comment
Share on other sites

Как си позволяваш да спиш по толкова време?Нямаш ли да учиш, работиш, ебеш или каквото и да е друго конструктивно занимание?!И аз обичам да спя ама да си проспиваш целия ден някак си...

 

^

това за през един пост, не за горния.

 

Минава ми, че пазара на автомобили - нови и втора ръка - е умрял.Панахидата е в близките седмици.

За какво говориш, спя само по седем или осем часа, понякога не спя даже, има си време за всичко... просто го правя през по-голямата част от деня и оставам буден през останалото време.

Някои "хора" нямат избор...за тъмното говоря...и за пълнолунието... :devil

Иска да ме накара да си "призная" нещо с тези постове май.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...