Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Доживях след 6 и нагоре години в този Форум жена забележки да ми прави - определено ще има последствия, физически последствия :angry1

 

Пусни си *ь*х*ъ* в къщата да ти съсипе нервите (сега три дена ще гадае какво е закодирано) :sayjin

 

Време е да се вкара едно Шуменско специално - a different keg, a different mood :music .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Доживях след 6 и нагоре години в този Форум жена забележки да ми прави - определено ще има последствия, физически последствия :angry1

 

Пусни си *ь*х*ъ* в къщата да ти съсипе нервите (сега три дена ще гадае какво е закодирано) :sayjin

 

Време е да се вкара едно Шуменско специално - a different keg, a different mood :music .

 

Имаш късмет, че не съм модератор! Иначе щеше да осъмнеш по друг начин, а не завит и спящ като бебе (разбирай хъркащ) в леглото... :devil

 

Едно "Благодаря! Извинявай, че не те оставих цяла нощ да поспиш!" можеше и да укроти гнева ми... но не би! Виждал ли си беснееща недоспала *ь*х*ъ*? Добре, че и днес съм на работа все още... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Добре де, нея не я коментирам, ама поне на фотографа не му ли е направило впечатление, че не си е обръснала подмишниците :sick

Link to comment
Share on other sites

Добре де, нея не я коментирам, ама поне на фотографа не му ли е направило впечатление, че не си е обръснала подмишниците :sick

Абе това е "рекламен плакат" от младите й години, точно преди да отиде на турне в Япония - те там само такива "рошави" харесват...нещо като национална традиция зна'йш... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Поздрав към всички с това парче -

:cry Love, love is a verb, love is a doing word... :cry
Link to comment
Share on other sites

Затрих си всички игри и сериали, за да не се разсейвам, и въпреки това пак седя и блея и се чудя какво да измисля, за да не работя. Станал съм абсолютен плужек и не мога да се понасям. Има ли желаещи да ми хвърлят един як тупаник, за да ми дойде акъла в главата? :D

Link to comment
Share on other sites

Абе това е "рекламен плакат" от младите й години, точно преди да отиде на турне в Япония - те там само такива "рошави" харесват...нещо като национална традиция зна'йш... :bgrin:

 

Пламене имам спомен, че там е единственото място, където се продават перуки за шунди! Както би казал Обеликс - тия жълтите са полудели!

 

ЕДИТ: жено, с теб ще се разправям като си дойдеш :devil

 

ЕДИТ 2:

 

Затрих си всички игри и сериали, за да не се разсейвам, и въпреки това пак седя и блея и се чудя какво да измисля, за да не работя. Станал съм абсолютен плужек и не мога да се понасям. Има ли желаещи да ми хвърлят един як тупаник, за да ми дойде акъла в главата?

 

Ще ти го кажа в стил д-р Кокс:

 

Ский са Гвендолин, ако ти убиват тампоните - смени марката и се подмивай по-често. Тъй като някои от нас все пак имат задължения и отговорности, престани да ни губиш времето, оправи си прическата, ако трябва си удари сама два шамара (което само ще ме просълзи от удоволствие), стегни се и си върши работата! О, забравих, че си уязвима в този период от месеца, но - о, чудеса - изобщо не ми дреме за това! И да - знам, че можех да ти кажа нещо съществено през времето, което измина в "нареждане", но пък рискувах това да ми вдигне кръвното допълнително, отчитайки факта, че си една от най-загубените уфси наоколо! :devil

Link to comment
Share on other sites

...

*ь*х*ъ* ...(сега три дена ще гадае какво е закодирано) :sayjin

...

Това има ли реален смисъл, или е просто така написано?

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм спирал! :devil

 

Между другото ако ви се гледат рекорди, погледнете топ 10 спамърс!

 

След дискусията снощи просто сме се счупили! Откакто съм се регистрирал не съм виждал такива чудеса!

Link to comment
Share on other sites

Нда... :wtf:

Кой иска да пийнем?

Ако е кафе, стягай багажа и ще те чакам в нас, мен не ми се бие път до града, пък алкохол толкова рано не пия изобщо.

Ще врътнем по една кафеварка от мойто, тогава е същото като алкохола, не знаеш къде се намираш, съгласен?

Малееее, от тези пици сутрин стомаха ми се изкриви, повече готови храни няма да барна, ужас!

:)

Link to comment
Share on other sites

Кафе пия само ако е ирландско :bgrin: .Ни моа.Утре съм от много рано на работа, в неделя пак ще си троша лактите и коленете от лазене по разни дупки...И други части в други дупки :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Иска ми се да убия някой. Ама по скоро да го удуша. Бавно, бавно. И да го гледам как посинява и забелва очите.

Що ли така? :confused

Link to comment
Share on other sites

Как така се получава, че всяка сутрин минава 1 час за правене на кафе и оправяне на леглото ... :wacko: КПД-то пада мн ...

 

Като имаш скапана кафе машина - мойта само я включвам и натискам по екрана какво кафе искам - късо, нормално, дълго и готово.

 

А леглото пропускам :P

 

Ето - 1 час спестен :)

Link to comment
Share on other sites

Много практичен се изкара, аз ако можеш само с едно копче да правя нещата щеше да е лесно, какво толкова е хвалиш тази кафе машина... хваща ме завист даже.

:)

Link to comment
Share on other sites

Реално frodo е най-големият спамър за всички времена, откак е създаден форума - той е на 7-мо място в Топ 10, а се е регистрирал най-късно от всички около него (2005-та). Даже Дриймър, Наско, Карамана и останалите стари потребители от 2002-2003-та нямат това съотношение на брой постове/година на регистрация като frodo. :P

Иначе frodo го няма от месец и половина, но е натрупал доста аванс и скоро няма шанс да излезе извън класацията даже и да не пише. :)

 

хихихих. рег през 2005-а и 25000 поста :P

 

Иначе нафирках се почти. Днеска 3-ти изпит с 3-та 6-ца :D

 

Аз не съм спирал! :devil

 

Между другото ако ви се гледат рекорди, погледнете топ 10 спамърс!

 

След дискусията снощи просто сме се счупили! Откакто съм се регистрирал не съм виждал такива чудеса!

 

къде ги гледате тия мохабети :lol:

Link to comment
Share on other sites

Между другото ако ви се гледат рекорди, погледнете топ 10 спамърс!

Абе и аз снощи попрекалих с 30-тина поста, но AlBundy беше върхът...по едно време беше минал 50 поста с близо 9% от общите форумни постове и чаках да направи още 2-3 бройки, че да закръгли процента на 10, обаче някъде към 3 и половина гледам - 49 поста. :blink: Ти да не си му трил някои от тях, щото аз не съм...макар, че ми се искаше. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Като имаш скапана кафе машина - мойта само я включвам и натискам по екрана какво кафе искам - късо, нормално, дълго и готово.

 

А леглото пропускам :P

 

Ето - 1 час спестен :)

Аз си прая 3в1 :lol: ...обаче прекарвам около 30 мин в банята :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абе само аз ли забелязвам, че Psihara не се е вясвал из Форума днес?

Четеше форума по едно време. Обаче от срещата, почти не пише. Много слабо се изявява тия дни. Да не го е налегнала и него изпитна сесия?

 

Абе и аз снощи попрекалих с 30-тина поста, но AlBundy беше върхът...по едно време беше минал 50 поста с близо 9% от общите форумни постове и чаках да направи още 2-3 бройки, че да закръгли процента на 10, обаче някъде към 3 и половина гледам - 49 поста. :blink: Ти да не си му трил някои от тях, щото аз не съм...макар, че ми се искаше. :bgrin:

Това показва броя мнения за последните 24 часа на потребителя. Т.е след време започват да намаляват. Примерно от 1 до 2 е писал през 5 минути по едно съобщение и има 13 броя. На другия ден в 1.05 ще му излезнат 12, ако провериш в 1.10 ще са станали 11 и така.

Link to comment
Share on other sites

Четеше форума по едно време. Обаче от срещата, почти не пише. Много слабо се изявява тия дни. Да не го е налегнала и него изпитна сесия?

Да не се сърди на някого случайно :unsure:

Link to comment
Share on other sites

На мен днес не ми до спам нещо.

Цял ден се мъча да си намеря нещата за рисуване, че да се понауча на нещо.

Обаче и още листове не мога да намеря... отказвам се от рисуването за днес.

П.П. Ето туториала на който се мъчих до преди малко.

90dce624432094.gif

(по този туториал тренирам, не съм го рисувал аз, както се вижда, обаче да спомена)

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...