Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Реално frodo е най-големият спамър за всички времена, откак е създаден форума - той е на 7-мо място в Топ 10, а се е регистрирал най-късно от всички около него (2005-та). Даже Дриймър, Наско, Карамана и останалите стари потребители от 2002-2003-та нямат това съотношение на брой постове/година на регистрация като frodo. :P

Иначе frodo го няма от месец и половина, но е натрупал доста аванс и скоро няма шанс да излезе извън класацията даже и да не пише. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хехехе и сам воинът е воин.

 

Ако почерпиш прословутите мезета мога да ти инсталирам един форум специално за тебе на някоя от моите машинки :)

Link to comment
Share on other sites

Оле, аз съм на 3-то място!!!Шокиран съм какъв съм спамер( сериозно, не мислех, че толкова съм писал чак...ще стана същия като Бънди накрая( дете, рено и ще стана Шумахер :lol: ).

Link to comment
Share on other sites

Хехехе и сам воинът е воин.

 

Ако почерпиш прословутите мезета мога да ти инсталирам един форум специално за тебе на някоя от моите машинки :)

 

 

дай да направим един онлайн магазин за филе елена , ще сме някви абсолютни новатори и може би следващите собственници на гугле :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

дай да направим един онлайн магазин за филе елена , ще сме някви абсолютни новатори и може би следващите собственници на гугле :lol: :lol:

 

Магазини пък се пускат за отрицателно време. Не си казал не сме направили. Само че ще ти искам наем за hosting-a в натура - 5 кг подбрано филе на месец :)

Link to comment
Share on other sites

Ако си поръчваме и алкохола от магазина ще има ли отстъпки( егати и манталитета, човека още не го е отворил и вече всичко напира ).

 

Ей сега си пуснах да видя как е HD-то на "Бързи и Яростни", че се бях сетил одеве за този филм.Еми разликата е огромна.И с 5.1 звучец.Утре докато закусвам вече знам какво ще гледам, а за после е ясно...пак, отново, за пореден път "Гражданско право - Обща част".

 

Ясно, тясно специализиран ще да е магазина.Ама как ще наложите единно качество?Да няма "Едната партида беше супер ама следащата..."Много лоша тенденция е това при доста български производители, то дори и да не го прави zlobil пак нали ще трябва да зарежда от някого.

Link to comment
Share on other sites

12 по 5 прави 60 кила годишно... бааахти хостинга... :)

 

Че хубав хостинг де, няма да се излагаме сега!

 

Ако си поръчваме и алкохола от магазина ще има ли отстъпки( егати и манталитета, човека още не го е отворил и вече всичко напира ).

 

Какъв алкохол бе? Магазина специално за продажба на филе Елена ще бъде

Link to comment
Share on other sites

Ей това парче

и че не ми се спи, а ми се пие кротичко с някого на приказка до сутринта.Даже още по-бистра концепция имам ама какво от това...

 

Едит: Сега чух, че е слято с още едно.За 1-вото парче иде реч.

А за филмчето от горе, някой да му е ясно защо в началото нашия човек завъртя Еклипса на правото?Или се опита завой да прави?Никога не ми стана ясно, тая камера така се тресе, все едно морска болест има.

Link to comment
Share on other sites

Аз преди малко се върнах от среднощно тичане и ме изби на кашлица пак, няколко минути след това не ме спира... хубавото е че всеки път минава по-леко от предишният.

Сега отивам да си хвърля душ, ако са ми оставили топла вода.

После се проскам на леглото и се чудя какво да правя.

П.П. Уникално прекарване на нощта.

:)

Link to comment
Share on other sites

Знам че доста хора отварят темата рано сутрин. Затова съм ви приготвил нещо специално. Снимката която ще ви покажа е на една известна жена. Правена е преди доста време. В момента се продава в аукционна къща Кристис. Опитайте се да познаете коя е жената от снимката. Тъкмо ще ви е за събуждане. Ще помоля тези които четат през нощта да не издават преди да се събудят повечето хора(9:30-10:00).

 

Link

Link to comment
Share on other sites

Знам че доста хора отварят темата рано сутрин. Затова съм ви приготвил нещо специално. Снимката която ще ви покажа е на една известна жена. Правена е преди доста време. В момента се продава в аукционна къща Кристис. Опитайте се да познаете коя е жената от снимката. Тъкмо ще ви е за събуждане. Ще помоля тези които четат през нощта да не издават преди да се събудят повечето хора(9:30-10:00). После може и да коментирате разни "неща".

 

 

18+

Link

Link to comment
Share on other sites

Трябва да оставя хората да спят, за това ви оставям до утре сутрин, приятна вечер на всички, лека нощ от мен... отивам да подремна малко за сега.

:)

Link to comment
Share on other sites

ТУКА е стоката

 

Ванчо, подозирам болезнено наказателно присъствие , магеснико....

 

Едит: Изгледай го там в Босненската степ и помни - ДВАМА, ТРИМА, ПЕТИМА - обичаме те

Link to comment
Share on other sites

Знам че доста хора отварят темата рано сутрин. Затова съм ви приготвил нещо специално. Снимката която ще ви покажа е на една известна жена. Правена е преди доста време. В момента се продава в аукционна къща Кристис. Опитайте се да познаете коя е жената от снимката. Тъкмо ще ви е за събуждане. Ще помоля тези които четат през нощта да не издават преди да се събудят повечето хора(9:30-10:00).

Аз не мога да изчакам до тогава (щото ми се спи жестоко) и понеже съм гаден, ще издам, че това е М..... между другото и аз не предполагах, че може да е толкова рошава. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тъй като получих няколко отзива за снимката и нещо ми направи впечатление :blink:. Не гледайте само в долната част на снимката. Нещото което го има долу го има и в изобилие и горе :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Знам че доста хора отварят темата рано сутрин. Затова съм ви приготвил нещо специално. Снимката която ще ви покажа е на една известна жена. Правена е преди доста време. В момента се продава в аукционна къща Кристис. Опитайте се да познаете коя е жената от снимката. Тъкмо ще ви е за събуждане. Ще помоля тези които четат през нощта да не издават преди да се събудят повечето хора(9:30-10:00).

 

Link

Мадона?

Баси, докато прочета страницата и стигна до постна на Нетроот и вие наспамихте темата :)

Link to comment
Share on other sites

Тя тази снимка сигурно е по-известна тази дни от самата нея . По радиото споменаваха за тази снимка . Пия си кафенцето с мляко отарям очото и се сещам колко задачи имам ...

Link to comment
Share on other sites

Раптор така е омазал свещите, че в 4:30 призори е омазал и темите!!!

Търси се компютър с дрегер, който над определени промили да се изключва без опция за повторно стратиране до спадане на промилите! :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...