Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ех мами*ката му де*ба дали ще доживя седмица , в която да нямам нищо на главата ама нищичко нито дертове , нито задачи , нито някакви други глупости ...

Link to comment
Share on other sites

Вероятно не :) Все пак много искаш.Цяла седмица.Това само ако си 2 метра отдолу може да нямаш хептен никакви дертове( пък знае ли човек дали и това е сигурно ).

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че четейки за мераците на ей оня индивид над мене...

...мисля да се изсера, докато вися на въжето - ей тъй, за спорта. :bgrin:
...станах с първите помияри :laughing: Сереше ми се адски и затова....

....та...само и само заради спорта, сутринта се е провиснал на въжето между етажите (поради липса на пещера подръка) и е зарадвал хората, тръгващи за работа... :woot ....чудя се дали не е време Морския да започне да го извежда всяка сутрин на каишка навън да се изхожда... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добър ден на всички.

@Курунире, това е Касълвания за СНЕС, ако не се бъркам, а може и за нинтендо да е?

@Мидекс, ако Атанас започне да яде гранулирана храна и да живее по пещери, значи е време за разходки, обаче баш такава огромна страст да има, не ми се вярва.

:)

Link to comment
Share on other sites

Тогава би трябвало да му викаме човека прилеп, зависи... ще си имаме супер герой във форума вече.

:)

Link to comment
Share on other sites

Тогава би трябвало да му викаме човека прилеп, зависи... ще си имаме супер *алкохолен* герой във форума вече.

:)

Така по би му отивало .

Grimjaur из кои балкан се вреш най-често ?

Antares ти ще се върнеш ли към байка ?

Вънка е яко времето . Леко мрачно , леко хладно абе с две думи перфектно време .

Link to comment
Share on other sites

Нещо за събуждане,

, единствената тяхна песен която ми харесва, за съжаление нямат други такива песни... аз точно такива харесвам.

:)

Link to comment
Share on other sites

@Курунире, това е Касълвания за СНЕС, ако не се бъркам, а може и за нинтендо да е?

 

Ц, това е най-готината Касълвания изобщо - Symphony of the Night за PS1, бързо ей тука и да я пускаш. И да намериш обърнатия замък! ;)

Link to comment
Share on other sites

Май съм е играл, обаче много лош скрийн си изкарал или на мен така ми се струва просто графиката... много време е изминало.

П.П. Мен ме кефи повече Legacy Of Darkness за нинтендо 64 иначе.

:)

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, плесени пеницилинови :)

Мале, предсказвам бъдещето вече, вчера точно за плесен си говорих с бащата, не знам как подхванах темата, обаче има връзка с това.

:)

Link to comment
Share on other sites

Като заговорихте за пеницилин, сетих се за един лаф, май в "Шоуто на Слави" го бях чула - "Живея в наситена с пеницилин среда - мухъл до мухъл!!!" :D

 

Хора, не знам как е времето в Пловдив, но в Хисар полъхва топъл южен вятър. Времето е супер, само за разходка. Жалко, че имам да уча... :(

Link to comment
Share on other sites

Аз си мисля, че тайно модераторите са споменали за някакво ограничени в тази тема, никой не е писал почти нищо, а има огромно количество потребители... заформя се някаква конспирация срещу спамерите явно.

:)

Link to comment
Share on other sites

Скучно ми е, имам да чета много, няма кой да излъжа да си купи кола, че всички са налъгани от тая криза...СКУЧНО...

Link to comment
Share on other sites

Днес толкова спам наспамих и пак до момента съм на последно място в Топ 10! Баси! :(

 

Има легенди, които каквото и да правиш, не можеш да минеш :lol:

 

А бе някой замислял ли се е къде отиде frodo последно време?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...