Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Как аз бе, не виждаш ли че не съм спрял със спама във форума.

 

ами ами сигурно си носиш лаптопа под ръка и чат пат пускаш нещо колкото за алиби... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
ами ами сигурно си носиш лаптопа под ръка и чат пат пускаш нещо колкото за алиби... :)

Сега да не вземеш да кажеж на някой, после ще ме гони закона.

Ааааа, ша ма извиняаате, ама мен в тея работи няма да ме намесвате! :closedeyes:

Няма такова нещо, заблудил си се.

:)

Link to comment
Share on other sites

...П.П. Може да е Сънчо... не може да си сигурен обаче.

:)

Ааааа, ша ма извиняаате, ама мен в тея работи няма да ме намесвате! :closedeyes:
Link to comment
Share on other sites

Така не се издържа.

"Къде си веееее, в чата съм, колко да те чакам", ужас... от половин час вися в чата за един човек.

Поне като каже, че ще влиза да влиза.

Толкова ли е трудно.

:blink:

 

Don't fuck with Ваныо.

Никой не смята да упражнява каквото и да е сексуално насилие над него!

:dry:

П.П. Боже, сам започнах да се куотвам вече.

:)

Link to comment
Share on other sites

Никой не смята да упражнява каквото и да е сексуално насилие над него!

 

 

Нека всички дружно го изнаслабим с кисела краставичка! Аз си лягам...В крайна сметка от жените имало полза - като им начешеш "крастата" отиват да ти купят бира.Сега ако я науча да ми носи и чехлите.... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

как съм гладенннн........отивам да ям домашно филе елена с туршия и препечени филии с масло и чесън на прах..ммммммм изтекоха ми лигите.....

Link to comment
Share on other sites

Аз отивам да се занимавам с нещо друго, стига с тоя спам... лека на всички от мен.

:)

Link to comment
Share on other sites

...Сега ако я науча да ми носи и чехлите.... :laughing:

А освен това ако я свикнеш да ти ги носи със зъби, щастието ще е пълно... :lol:

 

П.П. Като го усвои, след това може да я тренираш да го прави и на четири крака...тогава с чиста съвест ще може да казваш "Баси...к'ва си кучка!" :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

А освен това ако я свикнеш да ти ги носи със зъби, щастието ще е пълно... :lol:

 

П.П. Като го усвои, след това може да я тренираш да го прави и на четири крака...тогава с чиста съвест ще може да казваш "Баси...к'ва си кучка!" :bgrin:

Баси колко си брутален.

П.П. С кекса стана авария, никой да не яде от него, бета версията е алфа още, утре ще изчистя бъговете и ще се пече на ново.

:)

Link to comment
Share on other sites

Тва е щот си забравил да му сложиш косъм от одран върколак :devil

Утре мога да вкарам малко шамански номера в кекса, вудуто ми бяга, обаче шаманските ги знам, дано не се задави някой.

:)

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички извратеняци . Като гледам все хубави работи съм изпуснал , но ще си наваксам . Ако успея да мина още 2 въпроса неска ще бъде геройство !

Link to comment
Share on other sites

Четейки някои "по-по-най" теми в раздела за автомобили...ми минава през главата, че за доста хора средно положение няма - или е "най" към плюса, или "най" към минуса. Това..."нюанси в живота",

"междинни нива" и др. подобни за тях не съществуват. ;)

 

П.П. Ей оня с "баничката и бозата" през един пост над мене - и той същия...доста зор трябва да види човек, за да му изрови отнякъде пост, в който да не е споменал поне 2-3 пъти думата "Ферари". :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...