Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

In the coming months, the collider is expected to begin smashing particles into each other by sending two beams of protons around the tunnel in opposite directions.

 

The collider will operate at higher energies and intensities in the next year, potentially generating enough data to make a discovery by 2009, experts say.

 

306.jpg

WTF?!

 

Какво му е? Аз нещо пропускам май.

Link to comment
Share on other sites

Само дето на снимката дето я е дал Ванчо си е обикновен тигър, никой ли не е чувал за албинизъм и/или производните му?

Link to comment
Share on other sites

Австрийската органзация за защита на децата (ЕСПАТ) се оказа права в това, че България се е превърнала в Мека за секс-туристи и педофили. Това ли е, с което искаме страната ни да се свързва? Ще останем ли безучастни към закон, който ще разрастне този престъпен бизнес?

 

Не ме ебе, да се шибат от по на пет, това е проблем на адвокати, природозащитници и баба Пенка от кварталната фурна.Аз съм един прост незагрижен за нищо идиот, който много знае и затова отивам утре да си троша главата на 200 метров скален отвес..

Link to comment
Share on other sites

Между другото в момента Нетруут го минава, пред малко се чухме :laughing: Той си дава макс 15 минути в София

При това успях да си ги спазя :P.

Link to comment
Share on other sites

Всички физици станахте!!!

http://news.ibox.bg/news/id_691636532

Тука е написано на БЪЛГАРСКИ!

интересно, нощес имах доста разтърсващ сън, леко направляван в определена посока, а като се събудих бях с изтръпнал мозък...а най якото е, че съня, от части, беше в някаква далечна асоциация с големия взрив :D

Link to comment
Share on other sites

In the coming months, the collider is expected to begin smashing particles into each other by sending two beams of protons around the tunnel in opposite directions.

 

The collider will operate at higher energies and intensities in the next year, potentially generating enough data to make a discovery by 2009, experts say.

Ти знаеш ли общо колко неща търсят? Не става въпрос за основното откритие, а просто за някакво откритие... Четете хора!

 

@Aquila, Sandman, Добре... Но аз друго имах предвид. Вижте колко е голям!!!

Link to comment
Share on other sites

@Aquila, Sandman, Добре... Но аз друго имах предвид. Вижте колко е голям!!!

И колко е голям? Не виждам нищо, по което може да се съди за габаритите му.

Link to comment
Share on other sites

Ти знаеш ли общо колко неща търсят? Не става въпрос за основното откритие, а просто за някакво откритие... Четете хора!

 

@Aquila, Sandman, Добре... Но аз друго имах предвид. Вижте колко е голям!!!

 

Никва идея нямам какво търсят. Пък и не виждам ти да си споменал за какъв тип откритие говориш. Да. Виждам, че става въпрос за просто някакво откритие, но пък и пише 2009. Както и да е. Вчера някъде в българска страница четох 2 месеца. Не помня къде обаче. Беше дадена тука във форума.

 

Колкото до тигъра. Голям е колкото тоя дето е зад него. Самоче е бял.

Link to comment
Share on other sites

биха ли хората давали минимални суми за правни консултации по интернет, без да са виждали наживо човека който ги съветва...и най-важното, без този човек да им е препоръчан от някого. това ми е в главата сега

Link to comment
Share on other sites

биха ли хората давали минимални суми за правни консултации по интернет, без да са виждали наживо човека който ги съветва...и най-важното, без този човек да им е препоръчан от някого. това ми е в главата сега

 

На работата лекото, на баницата мекото? Няма го това в професията, която си избрал.

Link to comment
Share on other sites

биха ли хората давали минимални суми за правни консултации по интернет, без да са виждали наживо човека който ги съветва...и най-важното, без този човек да им е препоръчан от някого. това ми е в главата сега

Без да са виждали човека - по-скоро да. Без да им е бил препоръчан от някого - по-скоро не. Освен ако услугата ти не е в пъти по-добра от тази на конкуренцията, което ме съмнява. Пък и то вече така стана, че почти всеки втори има в семейството си юрист с тия многобройни правни факултети. Много трудно се намират клиенти.

 

Мен ми минава през главата, че до края на годината се очакват нови филми на Оливър Стоун, на Дейвид Финчър, на Чарли Кауфман, на Клинт Ийстууд, на Сам Мендес, на Гай Ричи, на Ридли Скот, на Рон Хауърд, на братята Коен и на Франк Милър. Невероятно :punk :woot

Link to comment
Share on other sites

Добро утро!

Поздраф за всички с пожелание за страхотен, магически ден:

Последен ден от работната седмица! Пригответе се! Както винаги през цялата седмица ако сте си клатели краката - сега ще има 1 тон работа. Но това не трябва да ви пречи, защото сте ПИЧОЕ!

...

...

С изключение на Скорпиона и Агарваен. Те са над нас... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...