Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Празнувате ли бе ,комуняги :lol:

 

Да, отворили сме ботилка Руски стандарт, буркан кисели краставички и пеем руски песни :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

http://sportal.bg/news.php?id=130378

 

Извинявам се, но тоя си го търси... Ебаси гейчето мазничко. Нека шофира, щом има съвест. Нека не спазва никакви морални правила в живота. То Господ всичко вижда и дава на всекиму това, което търси. Максиме, да те чукат сибирските тигри, копеленце гнусно! :angry:

 

http://www.dnes.bg/article.php?id=57014

Гледам зарязва и Албена пред олтара кажи-речи :sick явно ще напуска България...

Link to comment
Share on other sites

NEVAH! Не си търся просто е*ане. Търся и поливане на цветя... :lol:

тогава заложи на романтиката, а не на импулса. с прилагането на упорство и постоянство в усилията спрямо само един обект и все ще намериш начин да я излъжеш, че те обича.

 

местоименията и подлозите не съм ги объркал, нарочни са си.

Link to comment
Share on other sites

явно ще напуска България...

май така ще стане ;)

то какво може да очакваш от пилингур - руснак, всички са един дол дренки.

от правна гледва точка няма проблем - нашите закони не важат там...

освен да му пожелая малко успехи за новата стара родина ;)

Link to comment
Share on other sites

Правна, неправна,говорим за МОРАЛ тук.След като уби човек и съсипа живота на младо момиче, сега си кара съвсем спокойно с чиста съвест,бие шута на партнорката си, на която дължи голяма част от успехите си и то точно пред уговорената вече сватба. :sick

 

освен да му пожелая малко успехи за новата стара родина ;)

 

Да се повторя - да те чукат сибирските тигри, копеленце гнусно,максиме! :excl:

Link to comment
Share on other sites

Правна, неправна,говорим за МОРАЛ тук.След като уби човек и съсипа живота на младо момиче, сега си кара съвсем спокойно с чиста съвест,бие шута на партнорката си, на която дължи голяма част от успехите си и то точно пред уговорената вече сватба. :sick

Да се повторя - да те чукат сибирските тигри, копеленце гнусно,максиме! :excl:

 

 

Sic transit gloria mundi.

Link to comment
Share on other sites

Случвало ли ви се е следното:

Вървите си по улицата. Виждате човек Х. И вече го мразите? Виждате го за 1ви път през живота си... (мразите е силно казано - дразни ви, гнусен ви е, иска ви да отървете света от него)

Link to comment
Share on other sites

Готовата част на бул. България стана много скучна откакто карането по нея не е слалом. Трудно се изкореняват рефлексите за избягване на дупки.

Link to comment
Share on other sites

Значи, има един особено важен въпрос...

 

Едно време, когато имаше жетонки и кашонки, и навсякъде имаше Bubble Bobble или просто БУБЛЕТО...

 

Абе става въпрос за ето тая животинка от Бублето, която се появява като се забавиш много на едно ниво:

 

65ul5.jpg

 

Аз съм твърдо убеден, че навсякъде де що хора са играли на Бублето, всички някакси магически са нарекли или предали името на тая гадинка по един и същ начин. (също както навсякъде има по поне едно място/гараж с жетонки, който се казва "Лелчето" или "Дупката") Т.е. че всички наричат тоя кит с едно и също име. Няма да казвам кое е според мен името, да не разстройвам спомените на хората. Някой спомня ли си? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Значи, има един особено важен въпрос...

 

Едно време, когато имаше жетонки и кашонки, и навсякъде имаше Bubble Bobble или просто БУБЛЕТО...

 

Абе става въпрос за ето тая животинка от Бублето, която се появява като се забавиш много на едно ниво:

 

65ul5.jpg

 

Аз съм твърдо убеден, че навсякъде де що хора са играли на Бублето, всички някакси магически са нарекли или предали името на тая гадинка по един и същ начин. (също както навсякъде има по поне едно място/гараж с жетонки, който се казва "Лелчето" или "Дупката") Т.е. че всички наричат тоя кит с едно и също име. Няма да казвам кое е според мен името, да не разстройвам спомените на хората. Някой спомня ли си? :laughing:

При нас беше пейзан или пейсан

Link to comment
Share on other sites

Случвало ли ви се е следното:

Вървите си по улицата. Виждате човек Х. И вече го мразите? Виждате го за 1ви път през живота си... (мразите е силно казано - дразни ви, гнусен ви е, иска ви да отървете света от него)

 

 

Всеки ден.

 

При нас дверо се казваше "Кита".

Link to comment
Share on other sites

Теорията ми не издържа емпирична проверка :D

 

afx ми казва "дявола", тука имам "пейзан", "кита" и "педерастчето"...

 

А бях убеден, че всички го знаят като ... ЦЕЦО

 

Няма майтап, където и да съм ходил на Бубле и с който и да съм го плякал на емулатор, всеки като види кита почваше да крещи "ОЛЕ, ЦЕЦО ИДВА!" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Теорията ми не издържа емпирична проверка :D

 

afx ми казва "дявола", тука имам "пейзан", "кита" и "педерастчето"...

 

А бях убеден, че всички го знаят като ... ЦЕЦО

 

Няма майтап, където и да съм ходил на Бубле и с който и да съм го плякал на емулатор, всеки като види кита почваше да крещи "ОЛЕ, ЦЕЦО ИДВА!" :lol:

правил си го само с 2ма-3ма души и все от твойта компания/махала. непредставителна извадка, това ти е бил проблема. ето вече имаш по-свястна. остават ти още 995 отговора да събереш и ще можеш да правиш горе-долу смислена статистика :)

Link to comment
Share on other sites

5-6 души от различни квартали на Пловдив, братовчед ми от северна България и един бургазлия не е чак толкоз зле, но е факт, че пробата показва отрицателен резултат за Цецо :D

Link to comment
Share on other sites

Играл съм бублето единствено на компютър... Това означава след 96-та... И от малък поддържам теорията си, че е нелепо тъпа игра... Подобно на snowman или както беше там, дето едни олигофренчета вледеняваха разни чудовища и трепеха останалите със снежни топки...

 

Първата игра, която съм играл на жетони е MK1. А пъвата си игра ВЪОБЩЕ съм играл беше на компютър - змията на един правец осмица, едва ли съм бил на повече от 7-8 години, във вече несъществуващото НПП "Балкан", където баща ми работеше тогава...

Link to comment
Share on other sites

Теорията ми не издържа емпирична проверка :D

 

afx ми казва "дявола", тука имам "пейзан", "кита" и "педерастчето"...

 

А бях убеден, че всички го знаят като ... ЦЕЦО

 

Няма майтап, където и да съм ходил на Бубле и с който и да съм го плякал на емулатор, всеки като види кита почваше да крещи "ОЛЕ, ЦЕЦО ИДВА!" :lol:

 

А аз знам от къде дойде нарицателното ЦЕЦО ! :lol: Даже лично познавам човекът на чието име са кръщавани кви ли не гадини от джагите. И даже лично участвах в разпространяването на нарицателното сред по - малките и невинни дечица :devil И така докато всички гнусни твари дето трябваше да се избиват се превърнаха в Цецовци........ Това беше преди около 20 години, ама няма да ви разправям сега ! :devil

Link to comment
Share on other sites

Теорията ми не издържа емпирична проверка :D

 

afx ми казва "дявола", тука имам "пейзан", "кита" и "педерастчето"...

 

А бях убеден, че всички го знаят като ... ЦЕЦО

 

Няма майтап, където и да съм ходил на Бубле и с който и да съм го плякал на емулатор, всеки като види кита почваше да крещи "ОЛЕ, ЦЕЦО ИДВА!" :lol:

Да бе и аз го знам като Цецо! Да не си учил в Г.Бенковски ;) ... точно до даскалото имаше едни жетонки... вихакме им "при Лелчето" ;)

Link to comment
Share on other sites

Като заговорихме за джаги искам да питам някой сеща ли се имаше един Street fighter с много добра графика и анимации, в които имаше персонажи които ги няма в повечето (в момента се сещам за Джак и Гаруда) та искам да попитам някой помни ли как се казва тая игра и дали я има в нета :) Тва е една от трите най-добри игри за джаги за мен :)

Link to comment
Share on other sites

Знам я ,знам я Blanka е друг герой,едно грозно чудовище,много яка игра ама сега наистина по нетя я няма :cry

Link to comment
Share on other sites

Да бе и аз го знам като Цецо! Да не си учил в Г.Бенковски ;) ... точно до даскалото имаше едни жетонки... вихакме им "при Лелчето" ;)

 

Бая лелче си беше тогава обаче :D Има-няма сто и два-трийсет кила :woot Ей , как ни зарибяваха едно време с тия джаги дееба ...

 

Като ги нямаше Пидевите и разните други местни страшилища беше приятно. Доста време съм загубил там на кабал-а :]

 

Ти си от предишното поколоние явно. Аз като бях там се носеха само някакви легенди за тях...

П.С. Тотков да ви е учил на математика ? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Да бе и аз го знам като Цецо! Да не си учил в Г.Бенковски ;) ... точно до даскалото имаше едни жетонки... вихакме им "при Лелчето" ;)
Като ги нямаше Пидевите и разните други местни страшилища беше приятно. Доста време съм загубил там на кабал-а :]
Link to comment
Share on other sites

Като например, колко е лошо да знаеш повече отколкото можеш да поемеш. - Ей на това му се вика себепрецакване...

 

И да, и да ... въпрос към всички ви, че на мене ми е трудно в отговора...

 

Кой е най-лесния начин да промениш гледната си точка?

 

- Просто да гледам в друга посока?!

 

(Чудесно, вече мога да повърна)

Link to comment
Share on other sites

Ти си от предишното поколоние явно. Аз като бях там се носеха само някакви легенди за тях...

П.С. Тотков да ви е учил на математика ? :ph34r:

Бахчиванска... След нея имах една учителка, която ми уби желанието да уча математика... В това смотано училище съм изкарал двете най-отвратителни години в досегашния ми живот ;]

btw, Лудото Васе знаеш ли го? Тоя си беше истинската легенда :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...