Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
...
Някои от балъците просто оставяме отпечатъци от #44 върху гореописаните автомобили :D

 

Наско, трябва да ме светнеш за технологията на тези таралежчета ;]

Link to comment
Share on other sites

Аз понеже съм шеф и съм богат, просто пребивам балъците с таралежите и #44...
lol_002.gificon_roll2.gificon_laugh.gificon_rofl.gif

kopche да ме беше заплашила с физическа саморазправа щеше да звучи по-респектиращо :D

Link to comment
Share on other sites

Ей, ние българите сме богати хора! Ни цени на бензин, ни цени на дизел, да не говорим пък за цени на коли, ни стряскат! Бичим си с количките, нищо, че има по един човек във всяка, задръстваме си уличките, 'щото "Градски транспорт" е нещо много мръсно и т'ва е. Няма значение, че хем десеторно ни излиза като цена, хем по-бавно стигаме заради задръстванията - важното е, че сме пичове и ходим до кварталния магазин, до университета и до работата с кола, която после се чудим на кой тротоар да паркираме, та да се чудят и от коя страна да я заобиколят после тия балъци, дето са решили да ходят пеш.

Богати хора сме!

Усещам, че завиждаш на хората дето го правят. И тротоарите все още са общинска собственост и могат да се ползват от всички хора, освен ако ти сама не си го построила, на собствения си имот, за който имаш документ.

Link to comment
Share on other sites

Усещам, че завиждаш на хората дето го правят. И тротоарите все още са общинска собственост и могат да се ползват от всички хора, освен ако ти сама не си го построила, на собствения си имот, за който имаш документ.

Защо да завиждам, бе Чисти? От момента, в който взех книжка, имам и възможността да карам собствена кола. Вярно, и при мен, както при повечето 20тина годишни същества, ще е подарък от родителското тяло, ама даже и избор имам :)

Та защо да завиждам, колите са в Пловдив, не ми се налага да пътувам по час и половина на първа всеки ден до университета и да се чудя върху коя друга кола да паркирам в центъра на София, когато съм вкъщи.

И знаеш ли - кефя се на всеки костюмар, когото видя в трамвая - на когото личат възможностите, ама е избрал да не дозадръства града с новия си Мерцедес, да спести време и нерви на себе си и останалите участници в движението.

Link to comment
Share on other sites

Мноо ясно! Ама колелетата да са евтини!

По случай 9ти Септември - фрийрад планински велосипеди с двойно окачване за масите!

Link to comment
Share on other sites

Наско, трябва да ме светнеш за технологията на тези таралежчета ;]

Аз ако се сещам точно, най-лесно става с две скоби заварени една за друга така, че да се получи фигура, която винаги стъпва на три крачета, а четвъртото стърчи нагоре.

Само трябва да се нацели правилния ъгъл на огъване на скобита и как точно да се напаснат и заварят. :devil

 

Edit

Нещо такова:

http://content.answers.com/main/content/wp...0px-Caltrop.jpg

Link to comment
Share on other sites

Някой е гледал много филми с нинджи :D

Най-якия нинджа филм на всички времена е "Нинджа на диамантената мощ"

Link to comment
Share on other sites

Така е!! А по повод тия дето си паркират на тротоарите, тия дни ще направя малко "таралежчета" и ще ги нахвърлям, а след това ще смятам колко народ си е спукал гумите.
А я си представи потърпевшия от твоето таралежче да бърза да закара детето си до болницата, защото току-що си е спукало главата, и останови, че гумата му е спукана...
Link to comment
Share on other sites

Глупости. Тия 2ма ламери - Скорпиона и Гримьора винаги предвиждат ситуациите. Не си ли забелязал, че и 2мата са с "божествен комплекс"?
Оф, Ваньо ми говори за божествен комплекс.. бахахахахаха Вицове.цом ряпа да яде :D
Link to comment
Share on other sites

само нинджа може да убие друга нинджа :D

 

днеска се "освободих" по-рано от работа :D

Продължението е по-важно :само нинджа може да убие друга нинджа, а нинджи има само 3 - аз, ти и никой друг :) Нека се паркира по тротоарите като няма къде ама и с малко мисъл за пешеходците, щото има някой дет спират сякаш нарочно под такъв ъгъл че трябва на улицата да слезеш...
Link to comment
Share on other sites

Аз понеже съм шеф и съм богат, просто пребивам балъците с таралежите и #44 номер обувките. (Пешо? #44? Много ти е малка пишката бе! :lol:)

 

А аз шефовете и богатите ги онождам с банан в розовото дупенце, със завързани очи, наведени на мека мебел. :bgrin:

 

Аз ако се сещам точно, най-лесно става с две скоби заварени една за друга така, че да се получи фигура, която винаги стъпва на три крачета, а четвъртото стърчи нагоре.

Само трябва да се нацели правилния ъгъл на огъване на скобита и как точно да се напаснат и заварят. :devil

 

Edit

Нещо такова:

http://content.answers.com/main/content/wp...0px-Caltrop.jpg

 

Именно.

 

А я си представи потърпевшия от твоето таралежче да бърза да закара детето си до болницата, защото току-що си е спукало главата, и останови, че гумата му е спукана...

 

 

Да дойде при мен - ще го превържа. Кратко лирично отклонение:"пукането на глава" не значи "пукане на череп". Едното е само разкъсване на кожата с кратковременно кръвотечение, другото си е сериозна травма. И да не е паркирал на тротоара, като бърза - може да си пусне аварийките насред улицата.Хем и по-бързо ще тръгне.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...