Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Абе хора... дайте не-байкърско мнение за тая тема, че аз нещо...

 

Ми като му е толкова космат задника....... да кара мотор ! :punk Един голям чопър с една красива, широка, удобна и мека седалка....... това би му решило проблемът на човека.

 

П.с. Ей..... отдавна не се бях смял така, от сърце :lol:

 

П.с. 2 Това освен на космат задник, понамирисва и на Тийнпроблем.......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

gado, успокояваш ме :) Тамън се бях притеснил, че нещо не ми е наред, щото като чета - единия с депилиращ крем, другия с епилатор, трети си ги бръсне и ме избива яко на смях... Ама изглежда още не съм се изкривил хептен ;]

Link to comment
Share on other sites

gado, успокояваш ме :) Тамън се бях притеснил, че нещо не ми е наред, щото като чета - единия с депилиращ крем, другия с епилатор, трети си ги бръсне и ме избива яко на смях... Ама изглежда още не съм се изкривил хептен ;]

 

Абе, шапшали всякакви ! Нали знаеш :

Всеки луд с номерът си...... а някои са с цяла циркова програма !

 

Тва, за да си намажеш задникът с крем депилатор бая акъл се иска :lol: .........

Link to comment
Share on other sites

gado, успокояваш ме :) Тамън се бях притеснил, че нещо не ми е наред, щото като чета - единия с депилиращ крем, другия с епилатор, трети си ги бръсне и ме избива яко на смях... Ама изглежда още не съм се изкривил хептен ;]

 

Aбе как с епилатор??? Никой ли не си спомня култовите реплики на Здравко от Биг Брадър 1, където разправяше как като решил да се епилира и стигнал до задника после какви чувства и емоции имало?

Link to comment
Share on other sites

Колко ме разсмиват такива хора .

Да гълта едно обезболяващо и да продължава .

Просто култова тема е това .

п.п. Един познат на няколко пресечки от нас имаше доста досаден проблем с "машинка за скубене на косми" , обаче като разправяше се сцепих да се хиля на земята после .

п.п.п. Аз само ги подстригвам мойте до много късо (на всички места) за да си нямам проблеми след това .

:tongue

Link to comment
Share on other sites

темата за петък вечер е уникална...не се приемат доказателства за епилирано дупе без точен линк към профил в сайт за запознанства :D

...бахти как ми се отложи излизането. бях принуден да пия бири в еврото и да залагам на уефски...

бтв - благодаря за ъгловите, говеда :laughing: B)

Link to comment
Share on other sites

sno6ti re6ix da proverq kvo tolkova mu haresva van4o na toq life club i ostanax dosta priqtno iznenadam mnogo dobre napraven , malko zlobni servitiorki no ina4e e dosta dobre.... :D

И не се обади да пием по една бира :D . Ти много късно реши да го пробваш, в началото на лятото беше истината там, нямаше сервитьорка дето да гледа лошо, пълно хора, абе кеф да седнеш и да правиш лаф, сега леко са го занемарили, но пак става

 

В сравнение с дупката която беше преди да стане Life club е супер :)

Нещо против UNIVERSE? Най-яките промоции, готини сервитьорки, свесни бармани, все наши хора, не знам от кво се оплакваш :angry:

Link to comment
Share on other sites

Офф една п♛тка ми говори глупости по скайп и заради нея немога си легна :lol:

 

Invisible mode - > file - > exit - > start - > shut down

 

на следващия ден "тъпия скайп нещо се прецака"

 

Problem solved!

 

20 лева.

 

В trophymanager.com си мислят, че са по умни от мен. Един тъпак ми се регистрирал с 4 мейла от различни IP-та. Мейлите са от рода на apocalypss@abv.bg apocalypsss@abv.bg apocalypssss@abv.bg Гении.

Link to comment
Share on other sites

ХОРА! За всички, които се чудят защо съм такъв идиот, кретен, олигофрен, заядливец, скучен, или всичките там определения, които са ми накичени вече - искам добре да разгледате ЕТО ТАЗИ ТЕМА!

Да видите в каква среда съм попаднал!

 

$me продължава да се търкаля от смях! Помогнете ми! Спасете ме! Liberate me! Save me! Salva mea!

Link to comment
Share on other sites

ХОРА! За всички, които се чудят защо съм такъв идиот, кретен, олигофрен, заядливец, скучен, или всичките там определения, които са ми накичени вече - искам добре да разгледате ЕТО ТАЗИ ТЕМА!

Да видите в каква среда съм попаднал!

 

$me продължава да се търкаля от смях! Помогнете ми! Спасете ме! Liberate me! Save me! Salva mea!

 

Не ми се чете, но ми е интересно колко начина за борба с космите на ануса са измислили.

Link to comment
Share on other sites

Бойко Борисов: "Аз се гордея с това, че не съм гей и че разбирам от жени. Така че, мисля, че добър път съм си избрал."

 

Хахахаха, ей т'ва е сериозен политик!

И освен всичко е човек като всички нас, въпреки славата си на супергерой...което е най-важното!

Бойко президент!

Хахахахаха...

 

Ето и цялата статия, за да разберете кои са политическите идоли за господин Борисов.

Link to comment
Share on other sites

This baby's got a temper! :punk

За 2 дни си уредих 3 срещи... И ми се отвори работа и вързах 3 тенекии. Дали жените мразят такива раоти? :lol:

Полудяват като им вържеш тенекия :lol: .Ся си измисли някфо сърцераздирателно извинение как ти е станало изключително лошо и си припаднал и са те закарали в Бърза помощ и следващата среща ти е готова :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ужас! Недей - може да проходиш ;)

 

Баси... отново съм медийна звезда. Днес за пореден път журналисти ме направиха на маймуна... Ако гледате предаване за първа помощ... с един "потрошен" колоездач - НЕ СЪМ АЗ!

Link to comment
Share on other sites

:cry

Само PSYCHOSIS & House M.D. ме разбират в тоа живот.

 

Уж бях цяла седмица в отпуск, а все едно съм изкарала 20 работни дни без почивка. Всеки ден ми звъняха по десет човека, които вероятно щяха и сами да се справят с глупавите си проблеми, но така или иначе - вече гнусната Nokia Tune се е чула - поне да им свърша някаква услуга... Два пъти ми се обадиха хора погрешка, защото искали да наберат Иванчо или Марийка, ама без да искат натиснали върху моя номер. В единствения ден, в който избягахме на хижа Алеко, шефът ми се обади да разпитам за някаква подробност в хотела му в Амстердам, към който щеше да лети малко по-късно. Слава Богу, че хората горе имаха интернетец. На всичко отгоре - майка ми е решила, че емтелският ми служебен номер й е по-удобен да ме check-ва ежедневно по два пъти. Nokia Tune - again, за всички, които я пожелаха. В същото време - по време на отпуска си имам задължението да измисля концепция за новата ми работа, да харча по 5-6 лева на ден за вестници, съответно - и да ги чета, след което да изпадам в омерзение от обществото, в което живея, и да имам нужда от терапия. Накрая - на път за Пловдив се полях с вряло кафе от брадичката до пъпа, дядо ми иска да излезем да си побъбрим утре, баща ми е изкукуригал, докато е бил в отпуск, и т.н.

 

Сега искам просто да заспя и да се събудя на пети септември 2008 г. Поне вече знам как не трябва да прекарам почивката си.

Link to comment
Share on other sites

Апелирам да бъде премахнат лимитът от лични съобщения, които може да получава копчето!

 

Освен това съм склонна да платя 100-150 лв на някоя харизматична млада дама, стига да успее да измъкне някак рецептата за най-чудния десерт евър. Пък после аз ще разпространявам how-to-то безвъзмездно. Да... Знанията трябва да се предават за поколенията. :music

Link to comment
Share on other sites

Винаги когато отсъствам от града и ме влизам във форума после ми трябват един- два дни да влезна отново в ритъм и да почна пак да пиша много странно

Link to comment
Share on other sites

Апелирам да бъде премахнат лимитът от лични съобщения, които може да получава копчето!

 

И аз апелирам за същото :smile: Всички съобщения са ми важни и любими, а сега се принудих да изтрия две, за да приемам.

 

Открих Rolling Stones току-що. :music

 

P.S. о.О От сума ти време съм убедена, че Майкъл Палин е починал, Бог да го прости, а той - жив и вероятно здрав!

Link to comment
Share on other sites

Открих Rolling Stones току-що. :music
:blink: :blink: :woot

 

Ако наистина сега ги откриваш ........................................................... (считай, че съм ти наговорил куп неща относно, безсмислието и празнотата на досегашния ти живот)

Link to comment
Share on other sites

Къв е тоя бахър бе :blink:

Да уе верно мноо бахър...към 8 ходих до магазина щях да умра от студ по тея къси гащета...

 

А Пловдив е станал отвратителен град :angry: .В цялата махала(Мараша) няма къде да си купа една баничка майна....някой ако знае баничарница в мараша да казва :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Вкусни, топли ,току-що направени закуски има точно при минаването на прелеза след ресторант "Стадиона".

 

Естествено в неделя не работи като всички други общо-взето :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...