Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Тая игрица Crysis е толкова пристрастяваща...виждам надежда за РС гейминга и девелъпмънта в нея( изпила ми е мозъка ).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Знам я ,знам я Blanka е друг герой,едно грозно чудовище,много яка игра ама сега наистина по нетя я няма :cry

 

Е па как ще я няма :D

 

Street Fighter EX / EX 2 / EX 2 Plus - вървят на емулатор за Playstation 1.

 

wstreetfighterex2plusya6.th.png

 

Трябва да има поне една от частите из торентите.

 

Колкото до китчето - ЙЕС! Гласуването до момента е полза на теорията ми с повече гласове за Цецо и нито един застъпващ се глас за другите наименования :P

 

Гадо, я разкажи на кой са кръщавани гадинките Цецо, любопитно ми е?

Link to comment
Share on other sites

Като например, колко е лошо да знаеш повече отколкото можеш да поемеш. - Ей на това му се вика себепрецакване...

 

И да, и да ... въпрос към всички ви, че на мене ми е трудно в отговора...

 

Кой е най-лесния начин да промениш гледната си точка?

 

- Просто да гледам в друга посока?!

 

(Чудесно, вече мога да повърна)

Да я промениш в позитивна посока, предполагам, имаш предвид. Като за начало престани да мислиш, че знаеш толкова много (в най-добрия смисъл го казвам, без да искам да прозвучава нравоучително), отпусни се, приеми нещата такива каквито са поне за момент (колкото и бунтарски да си настроена), престани да съдиш или анализираш околните ако го правиш, направи нещо хубаво за себе си, поглези се, пусни си някое сладникаво денс парче от началото на 90-те и обещавам, че ще се почувстваш по-свободна, жизнена и необременена поне за момент, а след този момент сама решаваш какво искаш от себе си.

 

Надявам се да съм ти помогнал.

Link to comment
Share on other sites

Иха, каква хубава играчка си намерих - мини със сеизмичен сензор, обхват 30м :) Има вече с кво да си пазя градинката от крадци :lol:

Link to comment
Share on other sites

Само шантави неща тази нощ са ми в главата. Преди малко се видях с един познат и подхванахме тема за наркотици и младеща днес, затова казвам шантави неща.

Link to comment
Share on other sites

Аз играх Street Fighter Alpha 3 и в резултат на това левия аналог на джойстика ми секи момент ще падне :bgrin: :lol: .Обаче кефа,който изпитваш когато за пръв път накараш Ryu да каже АДУУУКЕН е несравним :lol: :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Случвало ли ви се е следното:

Вървите си по улицата. Виждате човек Х. И вече го мразите? Виждате го за 1ви път през живота си... (мразите е силно казано - дразни ви, гнусен ви е, иска ви да отървете света от него)

 

Случвало ми се е и хем ме е било срам хем гузно и знам че не е правилно ама... нещо миризма ли е, феромони ли какво не знам обаче съм имал няколко подобни случая. Мислех че съм единствен и нещо ми има ...

Link to comment
Share on other sites

Добро утро кочина.

 

Цялата идея с колидера е пак изгъзица на американците, които ги е яд, че Конгресът им е забранил да си построят такава "джиджавка" и затова гледат да засерат европейския с някви кози лайна за черни дупки, край на света, увисване на циците на Джоли и изпедерастяването на бат Бойко. Е те тва ми е в главата.

Link to comment
Share on other sites

Добро утро кочина.

 

Цялата идея с колидера е пак изгъзица на американците, които ги е яд, че Конгресът им е забранил да си построят такава "джиджавка" и затова гледат да засерат европейския с някви кози лайна за черни дупки, край на света, увисване на циците на Джоли и изпедерастяването на бат Бойко. Е те тва ми е в главата.

:lol: :lol: :lol: :blink: :pirate :woot

Тамън по едно време си мислех, че разбираш от всичко... Но сега се успокоих! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Напълно съм съгласен. Буря в чаша вода. Или от мухата слон. Черна дупка щели да направят, тия хора акъл имат ли?! Идея имат ли си какво е черна дупка и какво количество маса/енергия е необходимо за да се получи?! Че и на Земята. Че и в някакъв ускорител...

Колизията на мезони в условията на ускорител може да е опасно само при нива на вътрешната им енергия над показател фи. Подобни явления вероятно се наблюдават при поглъщането на маса в черна дупка. По подобен начин учените се опитват да установят процесите, които ще настъпят при края на живота на Слънцето и респктивно края на света.*

От това хората разбират "това е опасно, ще стане черна дупка, ще умре Слънцето и ще дойде края на света". Щото са манипулируеми и банда неграмотни журналисти си пълнят изданията с това... Я по-добре си четете Шок, там всичко обясняват...

____________________

* Въобще не твърдя за достоверността на казаното, просто давам пример.

Link to comment
Share on other sites

Да бе и аз го знам като Цецо! Да не си учил в Г.Бенковски ;) ... точно до даскалото имаше едни жетонки... вихакме им "при Лелчето" ;)

 

А лелчето беше "Леля Ленче"....Ебаси щУ пари отиваха там :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :blink: :pirate :woot

Тамън по едно време си мислех, че разбираш от всичко... Но сега се успокоих! :lol:

 

 

Всичко знам и всичко мога!Ама не искам!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Много ще ме е яд ако света свърши преди да съм бил студент :D

Спокойно, наща мила родна Земя какви ли не гадости е понесла, ще понесе и сблъсък на 2 снопа протони, най-много някое цунами да залее Китай, ама какво са 1-2 мил. хора за тяхната фирма :devil

Link to comment
Share on other sites

Ей, ние българите сме богати хора! Ни цени на бензин, ни цени на дизел, да не говорим пък за цени на коли, ни стряскат! Бичим си с количките, нищо, че има по един човек във всяка, задръстваме си уличките, 'щото "Градски транспорт" е нещо много мръсно и т'ва е. Няма значение, че хем десеторно ни излиза като цена, хем по-бавно стигаме заради задръстванията - важното е, че сме пичове и ходим до кварталния магазин, до университета и до работата с кола, която после се чудим на кой тротоар да паркираме, та да се чудят и от коя страна да я заобиколят после тия балъци, дето са решили да ходят пеш.

Богати хора сме!

Link to comment
Share on other sites

Богати хора сме!

 

 

Така е!! А по повод тия дето си паркират на тротоарите, тия дни ще направя малко "таралежчета" и ще ги нахвърлям, а след това ще смятам колко народ си е спукал гумите.

Link to comment
Share on other sites

Дa му мислят франсетата и часовникарите ,тях ще ги поглъща дупката , ние тука сме си екстра .

 

Ако изскочат някви невероятни разкрития ,които да преобърнат физиката на елементарните частици нагоре с главата, ми съобщи. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...