Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Колкото до китчето - ЙЕС! Гласуването до момента е полза на теорията ми с повече гласове за Цецо и нито един застъпващ се глас за другите наименования :P

 

Гадо, я разкажи на кой са кръщавани гадинките Цецо, любопитно ми е?

 

Имало едно време едни джаги. Те се намирали в бившето кино "Комсомол", държали ги двама братя по т.н. 59то ПМС (Постановление на Министерският Съвет) Това било по времето на Бай Тошо (87-88г.)......

Стига вече глупости ! Както и да е !След това дойде нов арендатор итова беше......... :woot , Цецо! Човекът имаше лошия навик да не си подържа машините (така, че да гълтат жетони) и да ни гони от игрите заради грубо отношение към машините (даже и да не ти е свършила играта :sayjin ! ). Абе с две думи...... ГОЛЯМ ГАДНЯР ! Та, по това време горе - долу, най - тнусните твари в игрите започнаха да се именуват "Цецо". После човекът се премести под ДНАто и там пак старата песен на нов глас. Машините гълтат жетони ние ги трошим ! В мое оправдание държа да отбележа, че един жетон струваше цели 20 тогавашни стотинки :pirate ! Да, ама и ние бяхме попораснали (батковци) и дечорлигата за да не останат по - назад и те Цецо, та Цецо и те милите блъскат и ритат. И така докато не дойде моментът обсъждането на една игра да протича по следният начин :

 

- И значи майна, стигам аз до цецото на трето ниво и мръсният цецо.....

- Ама, чакай малко! А малките цецовци преди това как ги изтрепа ? Щото аз се там умирам, трепя единия цецо и през тва време другия цецо ми влиза и ми прави спешъл.

- Не уе, не уе майна ! Още докат цецото кендза малки цецовци....... и т.н.

 

Та така ! :lol: А за конкретният случай след който гаднярите станаха цецовци няма сега да пиша, защото ще се получи дълго и подробно.

 

Но ! Важното е, че човекът който увековечихме и до сега си е жив и здрав. В момента върти едно кръчме зад големият "Гранд", едно такова мизерничко където се събират бриджорите..... сетихте ли се !?

 

П.с. За всички любопитни !

 

Посещение на атракцията се организират всеки Сряда и Петък, по ракиено време. ;)

 

Курунуре, доволен ли си ?

 

Grimjaur Публикувано на Днес, 17:32

А аз шефовете и богатите ги онождам с банан в розовото дупенце, със завързани очи, наведени на мека мебел. biggrin1.gif

 

Шшш..! Тва докарва на манафлък бре !

Прекалено много положителни емоции влагаш в изказването. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Ей, ние българите сме богати хора! Ни цени на бензин, ни цени на дизел, да не говорим пък за цени на коли, ни стряскат! Бичим си с количките, нищо, че има по един човек във всяка, задръстваме си уличките, 'щото "Градски транспорт" е нещо много мръсно и т'ва е. Няма значение, че хем десеторно ни излиза като цена, хем по-бавно стигаме заради задръстванията - важното е, че сме пичове и ходим до кварталния магазин, до университета и до работата с кола, която после се чудим на кой тротоар да паркираме, та да се чудят и от коя страна да я заобиколят после тия балъци, дето са решили да ходят пеш.

Богати хора сме!

 

Я пак...... Не си пила нищо нали. Тия коли за кво са измислени?

Link to comment
Share on other sites

Шшш..! Тва докарва на манафлък бре !

Прекалено много положителни емоции влагаш в изказването. ;)

 

 

Тва е щот убичам Ваню .

Link to comment
Share on other sites

Я пак...... Не си пила нищо нали. Тия коли за кво са измислени?
Ай стига глупости и ти бе. Идвал ли си в София? За повече от един ден? Да изкараш час в задръстванията? В центъра на града от всяка една точка до всяка една точка да стигаш по-бързо пеш? Заради задръстванията.

Щото куцо, кьораво и сакато тръгнало да ходи и до тоалетната с кола. Може да му е на десет минути кафето, ама ще иде с колата до там и ще паркира пред него на тротоара... До супера, дето е през три пресечки ще иде с колата. Въобще не говоря за товарни и служебни автомобили, а говоря за това, че всеки е тръгнал да демонстрира престиж, може и да живее в бордей, ама нали кара голф тройка или фиат пунта-мара и вече е голЕмата работа.

Link to comment
Share on other sites

Ай стига глупости и ти бе. Идвал ли си в София? За повече от един ден? Да изкараш час в задръстванията? В центъра на града от всяка една точка до всяка една точка да стигаш по-бързо пеш? Заради задръстванията.

Щото куцо, кьораво и сакато тръгнало да ходи и до тоалетната с кола. Може да му е на десет минути кафето, ама ще иде с колата до там и ще паркира пред него на тротоара... До супера, дето е през три пресечки ще иде с колата. Въобще не говоря за товарни и служебни автомобили, а говоря за това, че всеки е тръгнал да демонстрира престиж, може и да живее в бордей, ама нали кара голф тройка или фиат пунта-мара и вече е голЕмата работа.

 

Що да не бе, Пешо? Имам си, карам си я, аз си избирам, плащам си горивото, намирам си къде да паркирам, моя си работа. Ти си карай колелото и не се обаждай, като не разбираш :angry1

Link to comment
Share on other sites

Я пак...... Не си пила нищо нали. Тия коли за кво са измислени?

Че аз някъде да съм отрекла ПОЛЗАТА от автомобилите? Измислени са, за да улесняват живота и в момента, в който имам НУЖДА и достатъчно добър доход, за да мога да използвам колата за нещо различно от тешкарлък (то не върви да ида на кафе с кола и да си поръчам чашка вода), ще си наема място в подземно гаражче, ще си докарам колата и ще заживея щастливо.

Не знам аз ли все на твърде прекрасни места съм била, ама такова чудо в чужбина не съм виждала. Тъпо си е да не можеш по никакъв начин, освен с хеликоптер, да се добереш от една до друга точка на града или да нямаш и бегла представа колко часа точно ще ти отнеме това.

 

Пешо, не му завиждай и ти ;)

Link to comment
Share on other sites

Ай стига глупости и ти бе. Идвал ли си в София? За повече от един ден? Да изкараш час в задръстванията? В центъра на града от всяка една точка до всяка една точка да стигаш по-бързо пеш? Заради задръстванията.

Щото куцо, кьораво и сакато тръгнало да ходи и до тоалетната с кола. Може да му е на десет минути кафето, ама ще иде с колата до там и ще паркира пред него на тротоара... До супера, дето е през три пресечки ще иде с колата. Въобще не говоря за товарни и служебни автомобили, а говоря за това, че всеки е тръгнал да демонстрира престиж, може и да живее в бордей, ама нали кара голф тройка или фиат пунта-мара и вече е голЕмата работа.

 

Трябва да си голям мазохист да не се придвижваш с кола, а с колело както намекваш. Рискуваш някой да те изравни с асфалта щото си решил да ходиш до кафето с колело. Разбирам да имаше алей...

 

Ако качеството на гр. транспорт беше нещо повече от вмирисана купчина желязо, за българина щеше да е съвсем друго.

Link to comment
Share on other sites

Не знам аз ли все на твърде прекрасни места съм била, ама такова чудо в чужбина не съм виждала. Тъпо си е да не можеш по никакъв начин, освен с хеликоптер, да се добереш от една до друга точка на града или да нямаш и бегла представа колко часа точно ще ти отнеме това.

 

Ти цялата чужбина ли обиколи? Много интересно. Разходи се до Мюнхен например и виж какво се вика трафик - 6-7 лентови платна фул. Ако искаш да видиш какво се вика хаотичен трафик - иди в Рим да ти се вземе акъла. Там моторчетата (викат им моторино), освен че са с десетки хиляди, са като оси и карат точно както си искат. Отделно повечето хора червения сфетофар не го ебават грам. Да ти показвам ли в САЩ какви задръствания стават? Или в един Истанбул примерно? Ами Лондон? Москва?

 

Изобщо не сте видяли задръствания вие да ви кажа пък аз.

Link to comment
Share on other sites

Ще пообиколя още "Чужбина" в следващите години, опитът ми ще покаже друго и ще спра да обобщавам :)

Идеята май е да се спори, без значение за какво.

Link to comment
Share on other sites

Простата сметка ми показва, че моята кола гори 10/100 бензин. За да ида от нас до центъра и да се върна са 10км и то ако мина по някой по-заобиколен маршрут, иначе са 8. Но за сметките да кажем 10км, та аз 10км с колата ги минавам за 2.27 колкото е един литър бензин. Защо да чакам в жегата 15 минути, да се кача на претъпкан с ученици рейс и да дам 1.60 за билетче, като мога срещу 70ст. отгоре да избегна всичко описано по-горе :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Трябва да си голям мазохист да не се придвижваш с кола, а с колело както намекваш. Рискуваш някой да те изравни с асфалта щото си решил да ходиш до кафето с колело. Разбирам да имаше алей...

 

Ако качеството на гр. транспорт беше нещо повече от вмирисана купчина желязо, за българина щеше да е съвсем друго.

За мен карането с колело из града е или до спирката на междуградския автобус, или до гарата, или до изхода на града и от там - съответната планина. Нямам излишни дробове за каране из града, да не говорим за щетите върху гумите ;] Не разбираш от намеци. :D

Какъвто и да е градския транспорт, българина винаги ще е с комплекса да доказва просперитет и ще се пъне да се вози в колата, каквато и бракма да е...

 

Чистача, както споменах - колелото не го ползвам от доста време като транспортно средство. И бих бил много благодарен, ако не се обръщаш към мен по име. Не се познаваме лично, за да го правиш. Освен това, не знам какво имаш предвид под "не разбираш", но съм ежедневно зад волана на служебния автомобил, почти непрекъснато в централната част на града, тоест в най-големите задръствания. Моля те, не бързай с квалификациите...

 

Стенли, в случая говорехме основно за милата ни столица. В Пловдив за какви задръствания можем да говорим, нищо общо... За разстоянията пък по-добре да не отваряме темата ;]

Link to comment
Share on other sites

В Пловдив положението взе да става като в София (като задръствания). В час пик е меко казано ужас какво става на някои кръстовища. Хубавото наистина е, че разстоянията са малки, но все пак в пиковите часове може да ти отнеме 40-50+мин да прекосиш града.

А колкото до колелата страшно много ми харесва да карам и ако имаше условия с радост бих заменил колата, но наистина вероятността да те пребие някой е доста голяма и затова се въздържам :(

Link to comment
Share on other sites

В Пловдив положението взе да става като в София (като задръствания). В час пик е меко казано ужас какво става на някои кръстовища. Хубавото наистина е, че разстоянията са малки, но все пак в пиковите часове може да ти отнеме 40-50+мин да прекосиш града.

А колкото до колелата страшно много ми харесва да карам и ако имаше условия с радост бих заменил колата, но наистина вероятността да те пребие някой е доста голяма и затова се въздържам :(

 

Аааа не си бил скоро в София за да видиш за какви задръствания става дума. Които не са дори близки до това което е в LA (на магистрала с по 6 ленти във всяко от 2те платна) и пак задръстванията са с километри... В София в задръстването може и над 2часа да ти отнеме да отидеш от единия до другия край при положение че от Хотел Плиска до Люлин без задръстване се взима за 45 минути...

Link to comment
Share on other sites

при положение че от Хотел Плиска до Люлин без задръстване се взима за 45 минути...

 

Туй веднага да го едитнеш, че голяма глупост каза. Без трафик и ако си късмтлия да хванеш зелена вълна си минал през София за 20-на минути макс, че и по-малко.

 

Иначе "уцелиш ли" времето е мазало. Аз съм правил 45 мин Пловдив-София, като след това преминаването до Люлин ми е отнемало над час и половина. Докато си стигна до Банкя прехвърлям 2 часа и половина. Но това са адските моменти след 16.30 докъм 19.30.

Link to comment
Share on other sites

Туй веднага да го едитнеш, че голяма глупост каза. Без трафик и ако си късмтлия да хванеш зелена вълна си минал през София за 20-на минути макс, че и по-малко.

 

Иначе "уцелиш ли" времето е мазало. Аз съм правил 45 мин Пловдив-София, като след това преминаването до Люлин ми е отнемало над час и половина. Докато си стигна до Банкя прехвърлям 2 часа и половина. Но това са адските моменти след 16.30 докъм 19.30.

 

Да да... зелена вълна и "ако не те хванат" - то със 120 всеки може :)

Link to comment
Share on other sites

Да да... зелена вълна и "ако не те хванат" - то със 120 всеки може :)

 

Никакви 120 няма - 60-80, което си е в граници. Редовно го минавам тоя маршрут. Между другото в момента Нетруут го минава, пред малко се чухме :laughing: Той си дава макс 15 минути в София

Link to comment
Share on other sites

Никакви 120 няма - 60-80, което си е в граници. Редовно го минавам тоя маршрут. Между другото в момента Нетруут го минава, пред малко се чухме :laughing: Той си дава макс 15 минути в София

 

Аз помня няколко пъти точно този съм минавал (освен да е било Люлин 2 не точно Люлин) - имаше една видеозона там и една друга видеотека точно до Плиска нещо оправяхме и беше след 7:30 вечерта и беше 45 мин

Link to comment
Share on other sites

Опааа,не съм драскала нито ред скоро.Някой да е изпитал липса?Не.Добре. :D :rolleyes: :)

Жега ми еееее,а е 10-ти септември... объркан свят.

Хоуп юр ол файн дюдс.

Link to comment
Share on other sites

За градския транспорт...МИРИШЕЕЕ :sick .Аз съм още ученик и нямам кола и съм принуден да пътувам с градски транспорт...няма такава гадост!Като слезна ако съм бил хванат за някъде в рейса(дръжка някфа) после ръката ми лепне :bgrin: .Седалките да не говорим-под сяква критика!хигиената и тя. Просто очаквам с нетърпение деня,в който ще си взема книжката и ще си бича с колицата :)

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не сте видяли задръствания вие да ви кажа пък аз.

 

 

Прав си. На мен задръстванията в Сф, след Москва ми се виждат песен.Даже задръствания не са. И си пропуснал Неапол - града на моторизирания башибозук.

Link to comment
Share on other sites

Усещам, че завиждаш на хората дето го правят. И тротоарите все още са общинска собственост и могат да се ползват от всички хора, освен ако ти сама не си го построила, на собствения си имот, за който имаш документ.

 

А, кой не е чел правилника за движение по пътищата? chistacha не е чел правилника за движение по пътищата.

 

Ти цялата чужбина ли обиколи? Много интересно. Разходи се до Мюнхен например и виж какво се вика трафик - 6-7 лентови платна фул. Ако искаш да видиш какво се вика хаотичен трафик - иди в Рим да ти се вземе акъла. Там моторчетата (викат им моторино), освен че са с десетки хиляди, са като оси и карат точно както си искат. Отделно повечето хора червения сфетофар не го ебават грам. Да ти показвам ли в САЩ какви задръствания стават? Или в един Истанбул примерно? Ами Лондон? Москва?

 

Изобщо не сте видяли задръствания вие да ви кажа пък аз.

 

Я дай да ги видим тия задръствания извън магистралите в САЩ. Плс. А и какво общо има в крайна сметка, при положение, че там магазина е на 40 минути по магистралата? НИЩО общо със София.

Link to comment
Share on other sites

Абе аре нема нужда да ми казвате,че в Америка извън магистралите няма задръствания :lol: .Тфа се едно да ми кажеш,че Ивана няма силикон в циците :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...