Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
С изключение на Скорпиона и Агарваен. Те са над нас... :lol:

 

 

Добро утро!

Така е, поне аз след няколко часа ще бъда доста над вас...на около 1000м н.в. и на около стотина над земята.Е, вярно, най-близката земя ще ми е на няколко сантиметра, максимум 1 метър, ама ще е вертикална...

Link to comment
Share on other sites

Добро утро ^^

 

С изключение на Скорпиона и Агарваен. Те са над нас... :lol:
Голяма част от света е над тебе, Ваньо. Милата ми тапичка ;]
Link to comment
Share on other sites

Като се замисля, си прав. В момента 1.80 вече е под средното за мъж. 90 набор стърчат с по 10 санта над мен...

 

 

Мутации, мутациии...Не ми пука.Както казват джуджетата: - Ако някой е два пъти по-висок от тебе, това значи, че топките му са точно пред погледа ти и можеш безпроблемно да ги откъснеш. :)

Link to comment
Share on other sites

Мутации, мутациии...Не ми пука.Както казват джуджетата: - Ако някой е два пъти по-висок от тебе, това значи, че топките му са точно пред погледа ти и можеш безпроблемно да ги откъснеш. :)

 

Terry Pratchett - култови реплики :)

Link to comment
Share on other sites

не забравяй къде си оставяш главата :laughing:

в понеделник е възможна да ти трябва :laughing:

 

 

Когато знаеш, че отговаряш за живота на други хора, не можеш да си позволиш да си забравяш главата.

Link to comment
Share on other sites

Когато знаеш, че отговаряш за живота на други хора, не можеш да си позволиш да си забравяш главата.

явно това е друг вид разглобяване - без премахване на части от тялото :D

п.с. - винаги съм възприемал разглобяване като двудневно парти например :music

Link to comment
Share on other sites

явно това е друг вид разглобяване - без премахване на части от тялото :D

п.с. - винаги съм възприемал разглобяване като двудневно парти например :music

Аз пък последно време използвам израза-разглобих се от смях :lol:

Link to comment
Share on other sites

Зависи от понятието за парти - ние отиваме да катерим/парти/, да вземем някой и друг лев/пак парти/ и вечер да си пийваме/пак парти/.

Link to comment
Share on other sites

Мда - Life club e с по-добра и просторна обстановка,сервитьорките и разпоредителките на Escape отсреща обаче са класа-две над тях :lol:

 

п.п. пиците им са на кантар!

Link to comment
Share on other sites

sno6ti re6ix da proverq kvo tolkova mu haresva van4o na toq life club i ostanax dosta priqtno iznenadam mnogo dobre napraven , malko zlobni servitiorki no ina4e e dosta dobre.... :D
В сравнение с дупката която беше преди да стане Life club е супер :)
Link to comment
Share on other sites

Сестра ми е много проста.... :angry1 :angry1 :angry1

Що, бе да не ти е напълнила гръдният самохват с графитна грес :devil и сега да имаш гранитни екземи ?

Link to comment
Share on other sites

Мда - Life club e с по-добра и просторна обстановка,сервитьорките и разпоредителките на Escape отсреща обаче са класа-две над тях :lol:

 

п.п. пиците им са на кантар!

 

абе зависи в ескейпа кои са на смяна , и там гледам е паднало нивото значително , преди нямаше лоша сега гледам има една дето е като свиня майка и една по грозна от смъртта , виж настанителките..... малиии праа брак на първа среща ....... :love Всъщност липсата на персонал кара хората да наемат какво ли не ......... напоследък не съм видял някаква която да ме изкефи , даже май са се понадъхали като цяло от къде тва самочувствие беш ли му майката дет са вика...... :sick

 

Сестра ми е много проста.... :angry1 :angry1 :angry1

 

и мойта споко , подозирам че няма умни сестри....... :lol:

Link to comment
Share on other sites

абе зависи в ескейпа кои са на смяна , и там гледам е паднало нивото значително , преди нямаше лоша сега гледам има една дето е като свиня майка и една по грозна от смъртта , виж настанителките..... малиии праа брак на първа среща ....... :love Всъщност липсата на персонал кара хората да наемат какво ли не ......... напоследък не съм видял някаква която да ме изкефи , даже май са се понадъхали като цяло от къде тва самочувствие беш ли му майката дет са вика...... :sick

 

 

 

и мойта споко , подозирам че няма умни сестри....... :lol:

 

Тя едната беше преди танциорка как така я прекваливицираха в настанителка незнам:) За сестрите има мояте е ужас умна :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...