Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз не съм казал нищо за светът и реалният живот .

Просто споменах в предишният пост , че по тази програма , постоянно дават за тази война , обаче едно и също във всеки репортаж .

Ами така е , хора умират постоянно ... пука ми от това и няма какво да направя обаче .

п.п. Изобщо някои хора не ме разбират какво пиша .

:laughing:

Ми като не те разбират не си длъжен да обясняваш бе Стенли , то няма и смисъл , все ще има някой дето няа зацепи кво имаш предвид и щи държи сметка за еди-кво-си-там..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тъкмо се прибираме... Повече от половин час преглеждам 2 теми... Лайната така са шибнали перките на вентилатора, че започвам сериозно да се притеснявам...

Link to comment
Share on other sites

geek...

 

Кажи ся, на игрите на стражари и апаши с бутафорните мечове и стрелите със стиропорени топчета ти какъв керактър си, бард? Или кастър?

Link to comment
Share on other sites

Какво типично българско ястие да сготвя за гости от Германия? За предпочитане нещо с месо :)

Очаквам предложения всякакви :)

Link to comment
Share on other sites

Какво типично българско ястие да сготвя за гости от Германия? За предпочитане нещо с месо :)

Очаквам предложения всякакви :)

 

Кавърма или капама - няма начин да сбъркаш .... :devil

Link to comment
Share on other sites

Static-X съм ги признал за групата с най-глупави текстове :)

Що бе , на the only и so текстовете не са лоши :) Иначе голяма част от останалите , ако не и всички.. да :D

Link to comment
Share on other sites

Какво типично българско ястие да сготвя за гости от Германия? За предпочитане нещо с месо :)

Очаквам предложения всякакви :)

Преди време скрих шапката на едни германци с мусака от патладжани :)

Link to comment
Share on other sites

П.С. И колко от вас знаят, че д-р Хаус всъщност е Устър от "Джийвс и Устър"? ;)

 

Аз за пръв път гледах Хю Лори в този сериал и много ми хареса. После го гледах в друг сериал, малко по-семеен и не толкова комичен. Трудно ми беше да сменя плаката (ударението е на първото а) от върховния хумор в "Джийвс и Устър", който е създаден по книгите на П.Г. Удхаус, но актьорът наистина е майстор и в момента всички ще го възприемат като д-р Хаус. За мен този актьор е гигант. :D

Link to comment
Share on other sites

и аз днес си мислех, че ще изперкам от тъпотия, но след обедната почивка само напред назад по задачи. чак преди малко съм се спрял - планът за утре сутрин е готов - ще размажа шефката от доклади, поне часче/но тя тва още не го знае :woot /

Link to comment
Share on other sites

Преди време скрих шапката на едни германци с мусака от патладжани :)

Аз преди време скрих шапката на няколко канадци с бумбар. Да уточним, че не знаеха какво им се сервира :). Те не ядат вътрешностите на животните :lol:.

 

Пак съм в клуба на ергените :bgrin:.

Link to comment
Share on other sites

Добре дошъл !

Чудя се тъкмо съм събрал някой лев ако не го инвестирам в нещо като дрехи или някви джунджурии ще ги прахосам без да разбера къде ;) Сега идва момента дрехи или джунджурии ?

Link to comment
Share on other sites

'Що ли си мисля, че посочените по-горе ястия като кавърма, капама, etc. изобщо не са от българската кухня? :D

 

И като цяло... Дори си нямаме други български думи за неща като тава, таван, чешма, кавал...

Link to comment
Share on other sites

На мен ми минава през главата , болка ... отново и цял ден не спира вече .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тоя тъп концерт на тая тъпа планета няма ли най-сетне да свършва...искам сънннннннн...

Долу гнусната чалга :angry: :angry1 Нарушават ми правото на спокойствие и почивка след тежък работен ден :lol: деба и селяните!

Link to comment
Share on other sites

Най-якият аватар евър? =D

 

05estoyaquiyf6.gif

Link to comment
Share on other sites

Без особени притеснения българско ядене ли е кавърмата, направих им :) Дори да не е българско, побългарено е :)

Направих го със свинско и пилешко филе и им го сервирах в глинени гювечета. Е много доволни останаха от вечерята в комбинация с Шуменско :)

Link to comment
Share on other sites

Кое е по-хубаво: липсата на новина или лошата новина? :cry

Link to comment
Share on other sites

Пак съм в клуба на ергените :bgrin:.

 

Ееееее, netroot...

 

Но. Този клуб предоставя множество преференции - повече независимост, повече свободно време, по-малко мрънкане и разправии :rolleyes:

 

Наслаждавай им се сега, защото ти желая да не се задържиш много в него. :)

 

 

 

как не ми се работиииииииииииииии :zzz

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...